10 альтернативних способів використання оливкової олії, про які ви не знали

· Червень 26, 2015

Оливкова олія – це натуральний продукт, який використовують здебільшого для приготування страв і в якості заправки до різноманітних продуктів харчування. Однак оливкова олія може бути використана й іншим чином, не тільки на кухні, про що більшість людей навіть не здогадуються. Тому ми розповімо Вам про 10 незвичних способів використання оливкової олії.

 1. Зволожує шкіру

  У поєднанні з іншими продуктами, наприклад, ефірними оліями, оливкова олія ідеально підходить для зволоження шкіри і подолання сухості. Щоб переконатися в ефективності цього методу, вам треба нанести лише кілька крапель на шкіру тіла. Найкраще зволожувати тіло оливковою олією принаймні двічі на день або за необхідністю.

 2. Натуральний засіб для зняття макіяжу

  Оливкову олію також можна використовувати як натуральний засіб для зняття макіяжу. Найбільша перевага цього засобу полягає у тому, що він підходить для будь-якого типу шкіри і є досить ефективним. За допомогою цієї олії ви з легкістю знімете макіяж. Звісно, будьте обережними з ділянками навколо очей, тому що контакт з олією може спричинити дискомфорт.

 3. Основа для гоління

  Перевагами цього засобу можуть скористатися як чоловіки, так і жінки. Нанесіть невелику кількість оливкової олії на обличчя, ноги чи будь-які інші ділянки шкіри, які ви хочете поголити. Завдяки олії лезо ковзатиме краще і спричинятиме менше подразнень і почервонінь.

 4. Чистить кухонне приладдя

  chystka kastrul

  Оливкову олію можна використати для чистки каструль та іншого посуду. Все, що вам потрібно зробити, – це нанести кілька крапель олії на поверхню каструлі і потерти її ганчіркою кілька хвилин. Потім продовжуйте мити посуд з рідиною для миття посуду, як ви це звикли робити.  Цей засіб полегшує миття каструль і пателень.

 5. Чистить кухонну плиту

  Так само оливкова олія може бути використана для чистки плити, тому що вона допомагає прибрати жир і бруд, які збираються на її поверхні. У цьому випадку повторіть процедуру з каструлями: вам потрібно нанести всього кілька крапель олії на плиту і протерти м’якою ганчіркою. Ваша плита буде виблискувати на сонці.

 6. Допомагає позбутися дискомфорту в горлі

  Якщо Ви відчуваєте подразнення в горлі або дискомфорт, Ви можете випити чайну ложку оливкової олії. Ви відчуєте полегшення, а в деяких випадках значне зменшення подразнення та болю. Якщо ви хворієте на грип, ви також можете за бажанням поєднати олію з медом.divchyna horlo

 7. Натуральне змащення

  Ця олія є натуральною змазкою, яку можна використати у кількох ситуаціях. Наприклад, вона допоможе, якщо у вас скриплять двері чи вікна, або якщо застрягла блискавка на штанях, жакеті чи сумці чи виникли проблеми з будь-яким іншим металевим предметом, який постійно ковзає.

  kishka

 8. Захищає вашу кішку

  Якщо у вас є кішка, оливкова олія може стати в пригоді, щоб запобігти накопиченню шерсті у її шлунку або полегшити її виведення з організму тварини. У цьому випадку слід полити їжу кішки невеликою кількістю оливкової олії.

 9. Чистка меблів

  Ще один альтернативний спосіб використання оливкової олії – це чистка шкіряних або дерев’яних меблів. Окрім чистки, олія також додає блиску. Для цього нанесіть кілька крапель на чисту ганчірку і протріть поверхню меблів.

 10. Натуральний знежирювальний засіб

  Оливкова олія може допомогти усунути жирні плями промислових продуктів, тобто від нафтопродуктів. Для цього змішайте невелику кількість оливкової олії з сіллю і протріть руки або забруднену поверхню.