10 натуральних засобів від гіперактивного сечового міхура

· Лютий 19, 2016

Гіперактивний сечовий міхур може спричинити дуже незручну ситуацію, особливо якщо мати на увазі, що витік може бути наслідком такої дрібниці, як кашель, чхання, сміх або різкий рух. Якщо вам складно стримувати позиви у разі надзвичайної ситуації, ви, можливо, страждаєте на нетримання сечі. На щастя, є природні лікувальні засоби, такі як ці 10 народних засобів від гіперактивного сечового міхура.

1. Контролюйте кількість рідини в організмі

Це як щоденник харчування, який ви ведете, щоб слідкувати за тим, що ви їсте, коли сидите на дієті, але у даному випадку він слідкує за кількістю рідини, яку ви споживаєте впродовж дня, щоб скласти загальне враження про те, що ви п’єте, коли ви п’єте (наприклад, коли лягаєте спати) та напої, що спричиняють проблеми (кава, газовані напої, наприклад).

2. Gosha-jinki-gan

Деякі дуже важливі японські дослідження пов’язують рослинний засіб gosha-jinki-gan зі зменшенням частоти сечовиділень, скорочень сечового міхура та нічних сечовиділень як у чоловіків, так і у жінок.

3. Тренування сечового міхура

Тренування сечового міхура є немедичним засобом, що найчастіше призначають для лікування гіперактивного сечового міхура. Воно передбачає тренування сечового міхура з метою збільшення часових інтервалів між сечовиділеннями.

4. Баросма (бучу)

Баросма, або бучу – це рослинний засіб, що широко застосовують при інфекційних захворюваннях сечового міхура та нирок у Південній Африці. Ця рослина має антизапальні, антибактеріальні та сечогінні властивості, що очищують організм та оздоровлюють сечовидільну систему.

5. Абсорбувальні засоби

Крім своєчасного лікування проблем із сечовим міхуром, ви також можете контролювати сечовиділення за допомогою абсорбувальних прокладок, які вбиратимуть неконтрольоване сечовиділення.

6. Карликова пальма (Со Пальметто)

Медичні дослідження пов’язують антизапальні властивості карликової пальми (сереної) зі зменшенням сечовиділень, особливо серед чоловіків зі збільшеною простатою.

7. Вправи для тазу на підлозі

Також відомі під назвою вправи Кегеля, ці вправи для тазу допомагають зміцнити м’язи, що відповідають за контроль сечовиділення та його протікання.

8.  Вітамін Clymon

Добавки вітаміну C рекомендовані для вживання завдяки їх здатності боротися з окислювальним стресом, який може подразнювати нерви навколо сечового міхура та спричиняти страту контролю над сечовиділенням.

9. Втрата ваги

Зайва вага шкодить суглобам, оскільки їм доводиться тримати цю вагу. Вона також послаблює еластичність м’язів навколо сечового міхура та спричиняє нетримання сечі. Втрата ваги допомагає зменшити ці проблеми.

10. Кверцетин

Часто рекомендований у народній медицині, кверцетин є природним антизапальним засобом, що допомагає зменшити сечовиділення при надактивному сечовому міхурі.