10 натуральних засобів від синців

· Березень 12, 2016
Яблучний оцет покращує циркуляцію крові. Нанесіть невелику кількість оцту на синець масажними рухами, це допоможе вам "звільнити" кров, яка застоялась під шкірою на місці удару.

Синці, які також називають гематомами, утворюються внаслідок накопичення крові під поверхнею шкіри. Зазвичай вони з’являються на тілі після ударів та інших механічних пошкоджень. Мабуть, усі ми неодноразово стикалися із синцями, тому із власного досвіду знаємо, якими болісними та неприємними вони можуть бути.

Ось чому у цій статті ми порекомендуємо вам 10 натуральних засобів від синців, які є простими та ефективними водночас!

1. Корінь арніки

Арніка є одним із найефективніших натуральних засобів від усіх видів синців. Ця рослина має протизапальні властивості, а також володіє здатністю полегшувати біль. Усе це завдяки високому вмісту галової, кофеїнової та хлорогенової кислот, а також геленаліну та дегідрогеленаліну.

2. Кубики льоду

kubik-lda

Іншим популярним засобом для полегшення болю від синців та гуль є лід. Цей натуральний продукт здобув свою популярність уже давно. Лід є ефективним при синцях, оскільки холод примушує судини скорочуватися, зменшуючи при цьому запальний процес.

Також лід спричиняє оніміння ураженої ділянки шкіри, не даючи синцеві поширюватися далі. Важливо накладати компрес із льодом одразу після отримання травми.

3. Сіль

Сіль також належить до засобів, які допомагають боротися із синцями. Насипте невелику кількість солі на уражену ділянку шкіри, і вона всотає лімфатичну рідину, яка накопичується під шкірою. Таким чином сіль допоможе полегшити запальний процес та зменшити больові відчуття.

4. Цибуля

tsybulia

Цибуля – ще один чудовий засіб від синців. Щойно у вас з’явиться синець, прикладіть до ураженої ділянки шматочок цибулини. У цибулі міститься лакриматор – та сама речовина, через яку ми плачемо при нарізанні цього овоча. Саме ця речовина стимулює відтік лімфатичної рідини та запобігає накопиченню крові під шкірою. Накладати цибулю слід одразу після удару.

5. Яблучний оцет

Налийте невелику кількість яблучного оцту на відрізок марлевої тканини та обережно прикладіть його до синця. Це допоможе покращити циркуляцію крові біля поверхні шкіри, попереджаючи тим самим її застій на цій ділянці.

6. Алое вера

 10 засобів від синцівУсім відомо, що алое вера має протизапальні властивості. Саме тому цю рослину часто використовують при лікуванні різних пошкоджень, а ще алое є одним із найефективніших засобів від опіків. Усе це завдяки великій кількості корисних речовин, які містяться в алое вера. Прикладіть зрізаний пагін алое до синця і ви помітите, що він перестане збільшуватися. А якщо ви попередньо охолодите цей пагін, то він допоможе зняти запалення та полегшити біль.

7. Петрушка

Якщо у вас з’явився синець, то зріжте декілька пагонів свіжої петрушки та прикладіть їх до ураженої ділянки. Петрушка має протиспазматичні та протизапальні властивості, які допоможуть полегшити біль від удару. Окрім того, що ця рослина є одним із найкращих засобів від синців, вона здатна ще й знімати набряки у суглобах.

8. Ліщина

Ліщина є дуже популярною рослиною у Японії та Китаї, адже представникам цих двох націй чудово відомо про здатність ліщини знімати запальний процес та полегшувати біль після отриманого удару. Для того, щоб приготувати із ліщини засіб для боротьби із синцями, зробіть із неї чай, а потім вмочіть у цю рідину відрізок тканини та прикладіть його до рани.

9. Часник

zubky-chasnyku

Часник також є чудовим засобом від синців. Завдяки тому, що часник є чудовим антиоксидантом, його свіжовичавлений сік можна прикладати на уражені ділянки шкіри, і він стимулюватиме відновлення пошкоджених тканин. Регулярне вживання часнику покращить ваше здоров’я, тому обов’язково додайте його до свого раціону.

10. Картопля

Оскільки у картоплі міститься корисний фермент каталаза, цей продукт стимулює ріст клітин, знімає запалення та полегшує біль. Накладіть невелике кружальце картоплі на синець та залиште його там на декілька хвилин.