10 продуктів, які продовжать вам життя

З незапам’ятних часів більшість людей шукають способів залишатися молодими та сповільнити процес старіння. Завдяки розвитку технологій з’явилися різні методи фізично виглядати молодшими, втім, цього не досить, якщо у вас погане здоров’я і недостатньо енергії для того, щоб і далі жити на повну. На щастя, існують деякі продукти, які природнім способом продовжують тривалість життя. Читайте далі і ви дізнаєтесь, які саме!Найефективніший спосіб залишатися молодими і жити довго – правильне харчування та заняття спортом. Загалом, ваше тіло повинне бути у доброму здоров’ї, щоб забезпечити вам довге життя і надати необхідних для кожного дня сил, незалежно від віку. У цій статті ми розповімо про 10 продуктів, які найбільше сприяють продовженню життя, і звісно, є здоровими завдяки тим перевагам, які вони дають вашому тілу.

Молочні продукти та риба

losos-3

У рибі високий вміст жирних кислот Омега-3  та 5.

У цьому продукті багато вітаміну D та кальцію, а це допомагає запобігти виникненню такої хвороби, як остеопороз, яка розвивається після 30 років через втрату кісткової маси. Ця хвороба підвищує схильність до переломів та різних ушкоджень, які погіршують ваше здоров’я.

Біле м’ясо

В індичці, курятині та рибі вміст калорій на 25% нижчий, ніж у червоному м’ясі. Ці продукти чудово допомагають знизити рівень споживання жирів та водночас дбають про ваше здоров’я. У них міститься багато цинку та заліза, які покращують функціонування еритроцитів. Крім того,  доведено, що їх споживання чудово допомагає зміцнити та захистити нервову систему.

Червоні фрукти

yahody

Червоні фрукти володіють неймовірними антиоксидантними властивостями, які запобігають виникненню інфекцій сечових шляхів. Також в них міститься багато вітаміну С та флавоноїдів, які захищають ваше тіло та запобігають розвитку проблем із серцем.  

Авокадо

Високий вміст вітамінів у авокадо допомагає уникнути багатьох захворювань, які, зазвичай, виникають у зрілому віці. Завдяки цьому, його вживання збільшує потенційну тривалість життя, надає організму сил та покращує здоров’я.

У авокадо містяться вітаміни A, B1, B2, B3, B6, D та калій, якій допомагає контролювати кров’яний тиск та ритм серця, а це, у свою чергу, запобігає виникненню серцевих нападів та інших хвороб серця.

Броколі

Brokoli

Броколі – один з овочів, які найкраще допомагають боротися із захворюваннями. У ньому містяться вітаміни А та С, які зміцнюють та покращують діяльність імунної системи. Його цілющі властивості при регулярному вживанні допомагають запобігти виникненню раку та хвороб серця. Також броколі чудово виводить токсини та очищує організм.

Орегано

За результатами спеціальних досліджень, в орегано містяться активні складники, які запобігають запаленню тканин та суглобів. Крім того, орегано допомагає уникнути дегенерації кісток та зміцнює кісткову систему.

Часник

chasnyk-2

У часнику, окрім всіх інших складників, міститься два основні, які працюють на користь вашого здоров’я: алліцин та діаліл дисульфід.

Зубчик часнику на день, краще сирого, захистить ваш організм від раку та хвороб серця. Вживання щонайменше одного на тиждень знижує ризик розвитку раку товстої кишки. Крім цього, часник – це продукт з неймовірними детоксифікувальними властивостями, який бореться з багатьма хворобами.

Волоські горіхи та сухофрукти

Волоські горіхи та сухофрукти найчастіше рекомендують для догляду за своїм здоров’ям. У них високий вміст мінералів, таких як калій, магній, цинк, селен, це і робить їх дуже корисними для вашого організму.

Дослідження виявили, що вживання 5 волоських горіхів протягом 5 днів на тиждень покращує роботу серця та запобігає виникненню таких захворювань, як хвороба Альцгеймера, депресія та розсіяний склероз.

Мед

Med

Мед – один з найвідоміших продуктів у світі, який дуже часто використовують у приготуванні страв, а також для догляду за шкірою, волоссям та організмом в цілому.

Використовуйте мед як альтернативу цукру та підсолоджувачам. Він зміцнить ваше серце, кістки, очистить кров, а також збільшить тривалість життя, адже він омолоджує жіночу репродуктивну систему.

Зародки пшениці

Зародки пшениці є чудовим джерелом вітаміну Е, вітамінів групи В та заліза. Їх дуже рекомендують вживати для покращення здоров’я, адже зародки позитивно впливають на різні його аспекти.

Крім того, доведено, що вони запобігають виникненню атеросклерозу. Згідно з медичними дослідженнями, вживання цього продукту щодня, а також правильне харчування та заняття спортом можуть продовжити ваше життя десь на 5 років.