10 суперпродуктів для вашого мозку

Липень 13, 2015

Ваш мозок – контролер вашого тіла. Він складається з тисяч нейронів, які відповідають на нескінченну кількість зовнішніх імпульсів. Його робота настільки складна, що на сьогоднішній день, здається, з’являється більше запитань, аніж відповідей щодо рівня його важливості та значимості.

Та на жаль, є багато причин та захворювань, які можуть погіршувати та значно сповільнювати роботу вашого мозку. На відміну від минулих часів, коли, здається, тільки у літніх людей могли спостерігатись видимі погіршення та зміни у фунцкіонуванні роботи мозку, на сьогоднішній день це молодь, яка все більш стає схильною до проявів відхилень та порушень мозкової діяльності.

Тому, якщо б ви мали можливість простимулювати та підтримати діяльність вашого мозку якомога довше, щоб ви зробили?

Ми знаємо відповідь на це питання, тому ми вирішили познайомити вас з незамінними продуктами, які обов’язково повинні стати частиною вашого раціону. Вони чудово впораються з цим завданням та значно поліпшать здоров’я та роботу мозку!

Журавлина

Журавлина є надзвичайно корисною для живлення вашого тіла. Її цілющі властивості допомогають уникнути та затримати дегенеративні захворювання мозку, як у випадку хвороби Альцгеймера. До того ж, цей суперфрукт є потужнім антиоксидантом.

Горіхи

gorixy

Вони насичують ваш організм вітамінами та мінералами, які включають фосфор, магній, калій, складний вітамін В, та вітамін Е. Горіхи є союзниками у підтримці гарного здоров’я серцево-судинної системи вашого орзанізму, що покращують потік крові та допомагають мозку отримувати достатню кількість кисню для ефективної роботи.

Авокадо

Маючи антиоксидантні властивості, авокадо допомагає запобігти старінню та дозволяє знизити прояви вікових змін вашого організму. Він також містить Омега 3, який відмінно справляється з захистом вашого мозку від передчасної втрати його природніх функцій.

Помідори

pomidor 1

Помідори містять речовину під назвою лікопен, який, завдяки своїм антиоксидантним властивостям, виявився корисним у профілактиці багатьох захворювань, таких як рак та інсульт.

Насіння Чіа

Насіння Чіа сприяють швидкому функціонуванню нейронів та значно поліпшують мозкову діяльність. Насіння Чіа вважається основним джерелом Омега-3, який, до того ж, є цілком природнього походження. Воно запобігає старінню вашої шкіри, зберігаючи свій благотворний вплив протягом тривалого часу.

Оливкова олія

olivrjva-oliia

Вона також має потужні антиоксидантні властивості, які захищають вашу шкіру та запобігають пошкодженням, викликаним вільними радикалами, які провокують появу різних захворювання, таких як рак.

Оливкова олія містить здорові жири, які допомагають захистити ваше серце, досягти оптимального кровообігу, та здатна живити усі клітини вашого тіла, так, щоб вони могли функціонувати повним та належним чином.

Pиба

Риба є багатим джерелом фосфору. Цей мінерал допомагає покращувати розумові функції мозку, вербальну пам’ять та концентрацію уваги. Часте вживання риби допоможе зміцнити захисні функції вашого серця та поліпшити роботу вашого мозку.

Зелений чай

Zelenuy-tchay-2

Надзвичайний антиоксидант, він допомагає запобігти серцевим захворюванням та порушенням функцій мозку. Зелений чай покращує концентрацію та пам’ять, а також покращує приплив крові до мозку.

Какао

Вживання какао невеликими порціями може допомогти вам мати гарне здоров’я, так як містить у своєму складі антиоксиданти, які запобігають передчасному старінню вашої шкіри та її клітин, а також запобігає виникненню серцевих захворювань. Какао багате на магній, мінерал, який допомагає покращувати нервову систему вашого організму.

Броколі

brokkoli1

Броколі містить поживні речовини, які здатні покращувати пам’ять та зберігати природне здоров’я та функції вашого мозку. Броколі також наділена корисними властивостями, які допомагають захистити ваше серце.

Коротко…

Усі ці продукти поліпшують та зберігають природні функції та властивості вашого мозку. Саме тому, вам слід включити їх до вашого щоденного раціону, а також до раціону вашої родини, бо здорова та збалансована дієта допоможе вам мати міцне здоров’я та гарний настрій. Оберіть для себе та для вашої родини природність та користь як основу вашого кожного дня!

 

Вас також можуть зацікавити