4 фрукти для очищення товстої кишки

· Квітень 21, 2016
Яблука мають заспокійливу і протизапальну дію. Хоча це може здатися дивним, але вони можуть допомогти у випадку як закрепу, так і проносу. Ці фрукти також сприяють усуненню токсинів.

Причиною багатьох хвороб можуть бути розлади травної системи, зокрема перенасичення токсинами товстої кишки. Якщо кишкова флора заражена патогенними мікроорганізмами або дріжджами, неперетравленою їжею або скупченими фекаліями, це може призвести до дуже серйозних проблем зі здоров’ям.

Нечистий кишківник і токсини в товстій кишці майже завжди спричинюють ослаблення імунної системи, що спричиняє інфекції та запалення, які можуть поширитися за межі кишківника і вразити дихальну систему або навіть викликати алергію.

Звісно, ви можете знайти багато засобів для очищення товстої кишки в аптеці або в магазинах здорового харчування. Простий спосіб досягнення цієї ж мети – слідкувати за тим, що ви їсте кожного дня. Просто переконайтеся, що ви отримуєте велику кількість рідини та клітковини, а також обмежте споживання жирів.

Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про найкращі фрукти для очищення товстої кишки. Це смачний, ефективний і економний спосіб догляду за травною системою.

Найкращі фрукти для очищення товстої кишки

Використання фруктів для очищення товстої кишки має безліч переваг, тому вам слід додати їх до свого щоденного раціону. За кожної нагоди завжди обирайте органічні фрукти, вирощені без шкідливих пестицидів.

Важливо пам’ятати, що фрукти завжди приносять найбільшу користь в природному стані. Тобто слід їсти їх окремо, а не в складі джемів або соків, які продають в супермаркетах. Їх варто їсти цілими разом зі шкіркою.

1. Яблука

zelene-yabluko
Зелені яблука, червоні яблука… виберіть ті, які вам подобаються. Не вагайтеся почати ранок з цілого яблука зі шкіркою. У вас можуть виникнути сумніви з приводу цього фрукту, адже, якщо ви страждаєте на роздратований кишківник, у вас бувають закрепи та напади діареї.

Як яблука можуть допомогти в цьому випадку?

  • Сире яблуко корисне від закрепу.
  • Печені яблука корисні від діареї, оскільки вони містять целюлозу, яка розм’якшується під час приготування і регулює випорожнення.
  • Яблука мають заспокійливу і протизапальну дію, містять багато клітковини, особливо їхня шкірка, яка багата на пектин і антиоксиданти.
  • Цей корисний лікувальний фрукт очищає і допомагає усунути й вивести токсини з кишківника, зокрема з товстої кишки.

2. Банани

banan
Щоденне споживання бананів приносить безліч переваг. Пам’ятайте, що не слід їсти цей фрукт ввечері. Найкраще споживати його на початку дня для поліпшення травлення.

  • Банани містять натуральні антациди, які не дають фекаліям і токсинам чіплятися за слиз у кишківнику.
  • Банани багаті на калій – необхідний мінерал для кишківника і травної системи. Завдяки вмісту калію банани покращують травлення і зменшують біль та запалення, викликані діареєю та іншими розладами.
  • Вони багаті на розчинну клітковину – тип волокна, який легше обробляє товста кишка. Однак майте на увазі, що банани містять цукор, тому слід споживати тільки один банан на день.

3. Кавун

Як ви вже знаєте, кавун багатий на воду і такий мінерал, як калій. Ці дві речовини ідеальні для детоксикації товстої кишки та підтримання її здоров’я. Цей фрукт чудово підходить для тих, хто страждає на роздратований кишківник, оскільки він діє як заспокійливий засіб, який тонізує, зменшує запалення і підтримує рівень зволоження.

Насолоджуйтесь цим фруктом настільки часто, наскільки можна.

4. Малина

malyna
Хоча малина не наявна на ринках протягом усього року, вона є однією з найкорисніших ягід для товстої кишки. Ось чому:

  • Ця ягода багата на антиоксиданти, які зменшують запалення слизової оболонки й кількість шкідливих бактерій у кишківнику.
  • Малина містить пектин, так само, як яблука, який допомагає стимулювати перистальтику і не дає токсинам прилипати до стінок кишківника і товстої кишки.

Їжте її за кожної нагоди. Вона смачна і по-справжньому корисна.