4 секрети для зменшення сухості шкіри

· Липень 23, 2017
Чи знаєте ви, що часті купання можуть бути шкідливими та збільшити сухість шкіри? Щоб уникнути сухої шкіри, купайтеся або приймайте душ один раз на день і спробуйте пити достатньо води, щоб зволожити її зсередини.

Багато людей бажають мати красиву, променисту та зволожену шкіру. Ви отримали результати, на які сподівалися?

Шкіра – найбільший орган тіла. Він відповідає за виконання багатьох життєво важливих функцій, таких як:

  • захист від ультрафіолетових променів
  • регулювання внутрішньої температури

Як правило, шкіра є одним з перших органів, який вказує, що щось відбувається неправильно всередині організму.

Тому збереження шкіри здоровою та зволоженою має бути не лише в пріоритеті, щоб виглядати добре: ви повинні також зробити це, щоб зберегти тіло здоровим.

Дотримуйтеся цих порад для зменшення сухості шкіри.

1. Пийте достатньо води

Достатня кількість води – це одна з головних умов, щоб мати променисту здорову шкіру.

Багато людей вважають, що нанесення на обличчя дорогих кремів може зберегти шкіру в ідеальному стані. Однак креми або засоби для шкіри зволожують лише поверхню шкіри.

Насправді, не менше 8 склянок води на день допомагають зменшити сухість шкіри. Коли ви збільшите кількість води, ви відразу побачите зміни в текстурі та тоні шкіри.

Пам’ятайте, що креми лише зволожують перший шар. Це стосується навіть дуже хороших кремів. З іншого боку, вода працює зсередини як зволожувальний агент. Вона змінює шари вашої шкіри.

Однак існує спосіб отримати швидший ефект. Випиваючи 8 склянок води на день, також користуйтеся хорошим кремом, щоб зменшити сухість шкіри.

2. Припиніть часто купатися

Багато людей вважають, що якщо вони мають суху шкіру, їм треба приймати довгі ванни або душі. Вони думають, що це їх зволожить, проте це міф на користь косметичних та мильних компаній.

Коли ви занадто багато купаєтеся, ви погіршуєте сухість шкіри.

Це відбувається тому, що коли ви купаєтеся, ви використовуєте засоби з великою кількістю хімікатів.

Це правда, що вони усувають залишки, які накопичуються на шкірі протягом дня, однак вони також знімають захисний шар.

Цей шар також пошкоджується, коли ви приймаєте дуже гарячий душ. У цьому випадку ваша шкіра буде виглядати значно сухішою.

Щоб ваша ванна не завдавала проблем:

  • Мийтеся лише один раз на день, якщо ви не займаєтеся фізичною активністю.
  • Не проводьте багато часу під водою.
  • Впевніться, що вода тепла.
  • Мийте ноги та пахви милом.
  • Обов’язково використовуйте нейтральне мило для інтимних ділянок.
  • Використовуйте м’який рушник.
  • Щойно шкіра висохне, нанесіть зволожувальні олії, щоб закрити пори й підживити її.

3. Правильно голіться, щоб зменшити сухість шкіри

Гоління за допомогою бритви може погіршити стан шкіри. Коли ви голите небажане волосся, ви також позбавляєтеся натуральних шкірних олій .

Щоб запобігти цьому, голіться після душу. У цей момент ваше волосся м’якше і гнучкіше. В результаті гоління буде легшим.

Важливо використовувати крем або гель для гоління. Водіть бритву в напрямку росту волосся, щоб запобігти врослому волоссю.

Впевніться, що бритва досить гостра, щоб запобігти додатковому подразненню. Після закінчення потрібно завжди нанести зволожувальний крем. Це зменшує сухість шкіри.

Якщо у вас немає крему для гоління або гелю, існує альтернатива. Ви можете використовувати кокосову олію, яка має зволожувальні властивості.

Таким чином, вам не доведеться зволожувати шкіру після гоління. Олія зробить це для вас.

4. Захищайте шкіру

Сонячні промені є однією з основних причин сухості шкіри, зморшок і шорсткості.

Однак ви можете запобігти цьому пошкодженню, якщо будете використовувати сонцезахисний крем із широким спектром (SPF 30) протягом усього року.

Ви можете подумати, що це необов’язково, коли на вулиці холодно, але ви помиляєтеся. Взимку ви можете змінити сонцезахисний крем з SPF 30 до SPF 15.

Швидкі кліматичні зміни значно змінюють шкіру. Коли стає жарко, обов’язково одягайте легкий одяг, щоб уникнути перегрівання та надмірного потіння.

Щоб уникнути сухих, потрісканих губ взимку, використовуйте бальзам для губ з SPF 15.

Влітку вдягайте світлі вільні сорочки з довгими рукавами, коли виходите на сонце. Також носіть капелюх з широкими полями (близько 5 см), щоб запобігти впливу сонця на шию, вуха та очі.

Пам’ятайте, що шкіра захищає ваше тіло, однак це не означає, що вона сам не потребує захисту, тому вам потрібно якнайбільше подбати про це, щоб запобігти сухості шкіри.