5 продуктів, які допомагають поліпшити пам’ять

· Вересень 15, 2015

Ваша пам’ять надає сенс життю. Завдяки їй ви можете робити багато справ і виконувати багато завдань. Завдяки їй ви зберігаєте спогади про життя і набуваєте досвід. Очевидно, існують продукти, які можуть допомогти зберегти пам’ять в хорошому стані. Нижче ми поговоримо про 5 продуктів, які допомагають пам’яті.

1. Журавлина

Журавлина є однією з найпопулярніших ягід, коли йдеться про здоров’я. Протягом декількох років цей продукт став дуже “модним” завдяки своїм властивостям і перевагам. Журавлина допомагає пам’яті завдяки антоціану – пігменту, який дає їй характерний колір, а також знижує церебральну дегенерацію. В результаті, журавлина покращує пізнавальні процеси, які втручаються у роботу пам’яті. Журавлина допомагає запобігти таким захворюванням, як хвороба Альцгеймера або старече слабоумство.

2. Яблукаyabluka-4

Яблука – ще один продукт, який має корисні властивості для зміцнення пам’яті. Високий вміст кверцетину – антиоксиданту, який уповільнює дегенеративні процеси, що впливають на пам’ять, незалежно від того, чи то вони патологічні, чи то виникли в ході нормального старіння. Цей інгредієнт міститься здебільшого в кірці, хоча він також присутній і в м’якоті. Таким чином, яблука стимулюють формування клітин і зберігають мозкові синапси в хорошій формі, що позначається на якості пам’яті.

3. Шпинат

Шпинат, безумовно, є одним із найпопулярніших продуктів, які допомагають пам’яті. Добре відомо, що шпинат допомагає пам’яті і мозку в цілому. Шпинат містить лютеїн – хімічну речовину, яка захищає клітини мозку від дегенеративних процесів. Він також має велику кількість фолієвої кислоти, яка чудово підходить для прискорення обробки інформації і поліпшення розумової діяльності. Більш того, він також містить велику кількість заліза.

4. Селераselera

Селера – натуральний продукт, яким ви також можете скористатися для пам’яті. Селера містить значну кількість хімічної речовини – лютеоліну, що знижує негативні наслідки процесу старіння і появу та вивільнення молекул, які викликають запалення в головному мозку, а згодом і втрату пам’яті. Насправді, селера також може бути корисною у запобіганні головному болю і навіть мігрені.

5. Риба

Деякі види риб також допомагають підтримувати пам’ять. Серед них тунець, лосось, форель та сардина. Як ви вже знаєте, ці риби (зокрема лосось) містять велику кількість омега-3 жирних кислот, які дуже важливі для організму в цілому. Цей тип жирних кислот позитивно впливає на нервову систему. Ці види риб також містять йод – вкрай важливий елемент для нормальної роботи пам’яті і когнітивних процесів.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про продукти, які допомагають поліпшити пам’ять!