6 домашніх ліків від інфекцій сечових шляхів

Березень 4, 2016

Інфекції сечових шляхів – друга найбільш поширена причина, чому люди відвідують лікаря щороку. Є ймовірність того, що чоловіки можуть отримати інфекції сечових шляхів, та все ж ця хвороба більш поширена серед жінок. Щороку понад вісім мільйонів жінок звертаються до лікаря для лікування цієї інфекції.

Та найприкріше те, що у 20 відсотків цих жінок, можливо, буде знову виявлена ця інфекція. Доброю новиною є те, що є багато домашніх засобів для боротьби з інфекцією сечових шляхів, і ми розповімо вам про шість із них у цій статті.

1. Харчова сода

Сечові інфекції, які турбують вас більше, ніж два дні, потребують термінового медичного втручання. Невилікувані інфекції сечовивідних шляхів можуть завдати шкоди ниркам та спровокувати набагато більш серйозні проблеми зі здоров’ям.

Тому, щоб запобігти розвитку інфекції сечових шляхів, необхідно додати чайну ложку харчової соди до склянки води. Це допоможе полегшити перебіг інфекції. Харчова сода нейтралізує кислоту в вашій сечі та прискорює відновлення.

2. Журавлина

Jyravluna

Журавлина та чорниця – одне сімейство рослин. Вони мають однакові цілющі властивості, які перешкоджають поширенню бактерії. Згідно з дослідженням, журавлинний сік запобігає інфекції сечових шляхів, і крім того, вживання в їжу журавлини у чистому її вигляді також допомагає у боротьбі з цією недугою.

3. Журавлинний сік

Багато досліджень показали, що регулярне вживання журавлинного соку може допомогти запобігти інфекції сечових шляхів. Він перешкоджає розмноженню бактерій, що викликають інфекцію, а також має дуже м’який ефект антибіотика.

Пийте 2 склянки журавлинного соку на день, щоб запобігти виникненню інфекції. Але якщо ви схильні до появи інфекцій сечовивідних шляхів або хворієте саме зараз, спробуйте випивати принаймні 2 або 4 склянки журавлинного соку на день.

4. Ананас

ananas

Бромелайн – фермент, який міститься в ананасах. Під час досліджень, які були проведені за участю людей, які мали сечову інфекцію, було доведено, що люди, які приймали бромелайн замість звичайних антибіотиків, швидше виліковувалися від інфекцій та набагато краще себе почували протягом лікувального періоду.

Тому вживання ананасу не тільки матиме приємний післясмак, але й допоможе позбутися інфекції.

5. Вітамін С

Лікарі рекомендують вживати щонайменше 5 гр. або більше вітаміну С  на день пацієнтам, які страждають на повторювані інфекції сечових шляхів. Вітамін С вберігає сечовий міхур від захворювань, оскільки він окислює сечу й перешкоджає тому, щоб потенційно шкідливі бактерії потрапляли до організму.

6. Вода

Voda-500x325

Якщо ви схильні до появи інфекцій сечових шляхів, намагайтеся пити більше води: приблизно 8 склянок на день. Сечовипускання має бути принаймні кожні чотири або п’ять годин. Якщо ви саме зараз маєте справу з інфекцією, пийте воду, щоб боротися з нею. Це допоможе вам знищити бактерії.

Вас також можуть зацікавити