6 натуральних очисних засобів

Липень 25, 2015

Ось шість природних очисних засобів, які можуть допомогти нам залишатися здоровими, усуваючи токсини і шкідливі речовини з нашого тіла. Споживаючи ці природні очисні засоби, ви переможете такі часті проблеми, як: затримка рідини, погана циркуляція крові, розтяжки, набряки на ногах і т.д.

Для того, щоб очистити ваше тіло, ви повинні щодня займатися фізичними вправами, пити більше води і їсти свіжі продукти. Шість природних очищаючих засобів, які показали себе як найбільш ефективні:

1. Кріп

Крім того, що він має дійсно приємний запах і смак, кріп є одним з найкращих варіантів для очищення організму. Серед його переваг – поліпшення травлення і сприяння випуску газів. Крім того, коли його споживати як настій, він сприяє ліквідації надлишку рідини, що робить його одним з найпотрібніших засобів для людей, які страждають від затримки рідини або артриту. Кріп також полегшує відхаркування і зменшує продукцію мокротиння в легенях.

Ви можете використовувати кріп у вигляді чаю або інгредієнту в салатах. Але ви також повинні бути обережними й уникати надмірного його використання. Це через те, що він має дуже сильні властивості, а це може призвести до легкого або навіть важкого дискомфорту. Найкращий варіант – пити настій кропу протягом трьох днів щоб очистити організм, а потім припинити. У наступні дні потрібно пити багато води, щоб процес очищення вашого організму завершився успішно.

2. Алое вера

hvosch-4

Це один з найпоширеніших інгредієнтів у народній медицині, і є також дуже ефективним засобом для очищення. Алое вера сприяє активації печінки завдяки високому вмісту полісахаридів, які усувають токсини, що накопичуються в печінці, а також омолоджують її. Важливо їсти алое вера в настільки натуральному вигляді, наскільки це можливо, тому що комерційні продукти можуть мати властивості, які знижують її ефективність. Ви можете їсти чайну ложку алое щоранку із склянкою води, щоб забезпечити належне функціонування печінки протягом дня. Ви також можете зробити очисну настоянку шляхом змішування алое вера, розторопши, солодки та кульбаби.

3. Зелений чай

Зелений чай приносить користь вашому здоров’ю в різних аспектах. Він діє як стимулятор, тому, якщо ви хочете очистити своє тіло за допомогою його сечогінних властивостей і наявності хлорогенової кислоти, можна сміливо його використовувати. Хлорогенова кислота полегшує травлення і забезпечує очищення від токсинів, які ви споживаєте. Ви можете споживати його по-різному, хоча п’ять чашок зеленого чаю в день подіють краще всього. Важливо також переконатися в тому, що ви п’єте достатню кількість води.

4. Ананас

Ананас є одним з фруктів з найбільшим вмістом води, багатий на клітковину і має мало калорій. Але він також містить три ферменти, які покращують травлення і кровообіг: бромелайн, екстраназу і ананазу. Ананас також сприяє очищенню областей, що містять білкові волокна, і видаляє жирову тканину, яка є причиною целюліту. Ананас допомагає очистити організм через його високий вмісту калію, який дозволяє регулювати кількість води в клітинах вашого тіла.

Через усі його переваги, ми рекомендуємо включити ананас до вашого раціону. Це буде доволі просто, тому що його смак легко комбінується з іншими продуктами.

5. Хвощ

aloe-vera-1

 

Ця дика трава набула великої поширеності в якості природного лікувального засобу. Серед його властивостей є такі, через що ми вважаємо, що він чудовий союзник у боротьбі за здоров’я, наприклад, він може збільшити кількість вашої сечі на 30%. Це важливо для усунення токсинів і поліпшення функціонування нирок і передміхурової залози в чоловіків. Також доведено, що хвощ може зменшити розмір каменів у нирках і збільшити фільтраційну здатність нирки.

6. Вишня

Вишня може похвалитися набагато більшим, ніж просто чудовим ароматом. Вишні мають велику кількість калієвої солі у своєму складі і сприяють очищенню шляхом збільшення продукції сечі. Вони також допомагають усунути метаболіти, тим самим сприяючи зменшенню відчуття важкості в ногах. Лікувальний ефект вишні можна збільшити, використовуючи її разом із хвощем.

Вас також можуть зацікавити