6 натуральних олій для пошкодженого волосся

Ваше волосся може стати слабким або пошкодженим через багато причин, серед яких тепло від фена, інструменти для укладки, умови навколишнього середовища і хімічні обробки. В результаті, коли волосся пошкоджене, воно виглядає тьмяним, хвилястим, тонким, але, насамперед, ламким. Вам не треба купувати дорогі продукти, щоб відновити волосся, потрібно просто подивитися на наявні натуральні варіанти. У цій статті ми розповімо про деякі природні олії для пошкодженого волосся. Тож читайте далі!

Олія авокадо

Олія авокадо має високий вміст поживних речовин, незамінних жирних кислот і амінокислот, а також вітаміни А, В, D і E. Ця олія допомагає зміцнити волосся і оживити його природний блиск, тому її доречно використовувати як природний засіб для надання гладкості. Олія також чудово підходить для зволожувальних процедур.

Касторова олія

kastorova-oliya

Касторова олія відома здебільшого як засіб, який сприяє росту волосся. Але, крім того, вона також запобігає ослабленню, допомагає зволожити та розгладити волосся і бореться з посіченими кінчиками. В результаті, регулярне нанесення касторової олії на корені волосся і шкіру голови допоможе позбутися сухого волосся.

Оливкова олія

Оливкову олію часто використовують в інших країнах, і, як відомо, вона є “хрещеною мати олій для волосся”, тому що це відмінний зволожувач. Вона також дає волоссю пружність і зміцнює його, тому що живить найглибшу частину волосся, усуває лупу і містить потужні антиоксиданти. Якщо ви використовуєте її постійно, вона допоможе освітлити волосся завдяки вмісту природних пероксидів.

Олія розмарину

4-rozmaryn

Олія розмарину є чудовим стимулятором фолікул і тому підвищує ріст волосся, допомагає запобігти втраті волосся, і, насамперед, затримує появу сивини.

Мигдальна олія

Мигдальна олія діє як блок. Інакше кажучи, вона утворює захисний шар на пасмах волосся, згладжує кутикулу і контролює втрату волосся. Якщо нанести її безпосередньо на шкіру голови, це позбавить від свербежу, а також поліпшить кровообіг та запобігатиме випаданню волосся.

Кокосова олія

kokosova-oliya

Кокосова олія набагато легша, ніж інші олії, і є однією з небагатьох олій, переваги яких були науково доведено. Кокосова олія може проникати у волосся і живити його від коренів до кінчиків. Вона надає необхідні білки, щоб підживити і відновити волосся.

Олія каріте

Хоча це насправді не зовсім олія, все ж це прекрасне рішення для здорового волосся, особливо якщо воно сухе і тьмяне. Олія каріте надає всі життєві сили, яких йому не вистачає. Ця олія особливо підходить для кучерявого волосся, що зазвичай сухіше, ніж інші типи волосся. Вона неймовірно ефективна!

Отже, які олії для пошкодженого волосся будете використовувати ви?