6 натуральних засобів від симптомів менопаузи

· Січень 9, 2018
Попри те, що нині у продажу є чимало препаратів для полегшення перебігу менопаузи, ми радимо використовувати виключно натуральні засоби, які не мають жодних побічних ефектів.

Зазвичай менопауза настає у жінок віком від 45 до 54 років. Зверніть увагу, що її настання часто супроводжується появою зайвих кілограмів.

Щойно у вас почалась менопауза, радимо приділяти більше часу догляду за власними формами та шкірою. Для цього необхідно змінити звичний раціон та взяти за звичку вживання вітамінних добавок.

Завдяки цим змінам ви зможете не лише полегшити симптоми менопаузи, але й покращити якість життя у цілому.

Погіршення метаболізму під час менопаузи

Жінки, у яких припиняються менструальні виділення, помічають серйозні гормональні зміни в організмі. Зазвичай настання менопаузи супроводжується надмірним потовиділенням під час сну, роздратованістю, припливами, депресією та нападами безпідставної паніки.

Зазвичай жінки у віці від 45 років, у яких настала менопауза, різко втрачають м’язову масу. У результаті цього у них накопичується жир в області живота.

Саме тому при появі перших ознак менопаузи радимо звернутися до дієтолога, який допоможе відкоригувати раціон, щоб запобігти появі зайвих кілограмів.

Найкраще рішення у такій ситуації – це підібрати ті продукти, які сприяють набору м’язової маси, а саме їжу з високим вмістом білків та низькою кількістю певних вуглеводів (зокрема, рафінованого борошна та насичених жирів).

найкращі засоби від симптомів менопаузи

Змінам, які відбуваються у жінок під час менопаузи, можна запобігти за допомогою певних медикаментів. Такі препарати бувають різними: гормональними, натуральними або синтетичними.

Утім, ми радимо надати перевагу натуральним продуктам, адже саме такі засоби від симптомів менопаузи є найбезпечнішими для організму.

1. Соєві ізофлавони

Соєві ізофлавони – це поживні вітамінні добавки, які вже здобули неймовірну популярність серед жінок.

За своєю структурою ці вітаміни дуже схожі на натуральні естрогени. Саме тому вони ідеально підходять жінкам у період менопаузи, адже у цей час жіночий організм перестає продукувати естроген самостійно.

Соя стане чудовим доповненням до раціону жінки при гормональних змінах.

Протипоказання

  • Якщо з певних причин вам не можна вживати натуральні гормони, радимо утриматися від споживання ізофлавонів, що містяться у сої та деяких інших рослинах.
  • Не рекомендують вживати вітамінні добавки на основі сої тим людям, які мають алергію на цей продукт у чистому вигляді.
  • При купівлі вітамінів із соєю варто бути неймовірно обережними, адже нині на ринку часто можна зустріти засоби з підвищеним рівнем ГМО у складі.

При купівлі сої надавайте перевагу органічній або натуральній сої. Її можна зустріти у продажі у формі капсул, кремів, і т.і.

2. Засоби від симптомів менопаузи з клопогоном гроновидним

Клопогон гроновидний, також відомий як червоний воронець або циміцифуга гілляста, є чудовою альтернативою для тих, кому не можна вживати продукти з соєю.

Якщо у вас алергія на сою або ви боїтеся натрапити на продукти з ГМО, радимо звернути увагу на засоби від менопаузи на основі клопогона гроновидного.

Ця рослина з неймовірними властивостями походить з Північної Америки. Головною її перевагою є здатність полегшувати симптоми менопаузи за рекордно короткий час.

До того ж, клопогон ефективно допомагає від надмірної нервозності, припливів і прискореного серцебиття.

Попри свою незвичну назву, клопогон є популярним серед медиків, його часто використовують у медицині та косметології. Зокрема, екстракт клопогона гроновидного можна зустріти у складі багатьох препаратів для схуднення та косметичних засобів від випадіння волосся.

3. Гвоздика

Ця дика рослина, яка належить до класу дводольних, також містить велику кількість ізофлавонів. Вона допомагає не лише зменшити інтенсивність нічного потовиділення, але й запобігти розвиткові надмірної нервозності та депресії.

Гвоздику дуже легко знайти у продажу. Окрім ізофлавонів, вона містить велику кількість інших мінералів (магній, калій та кальцій) та вітамін С.

4. Корінь перуанської маки

Корінь маки також належить до ефективних натуральних засобів від симптомів менопаузи. До того ж, ця дивовижна рослина допоможе перебороти хвилювання та депресію, а також посилить статевий потяг.

У деяких країнах світу, зокрема у Болівії та Перу, корінь маки використовують для лікування різноманітних захворювань ще з давніх часів.

перуанська мака та інші засоби від симптомів менопаузи

5. Засоби від симптомів менопаузи з дягелем лікарським

Дягель лікарський, також відомий як дудник китайський та жіночий женьшень, часто використовують у медицині для полегшення симптомів менопаузи та зменшення менструального болю.

Цю рослину почали широко застосовувати у китайській народній медицині ще багато століть тому.

За своїм складом та властивостями дягель лікарський схожий на натуральний естроген.

6. Омега-3

Корисні жирні кислоти, до яких належить і Омега-3, є незамінними для правильного функціонування всіх внутрішніх органів та систем.

Омега-3 має здатність не лише зміцнювати імунну систему та покращувати роботу серця, але й зупиняти запальний процес в організмі, що є дуже важливим для жінок у період менопаузи.

Омега-3 є природним джерелом вітаміну Е, який у свою чергу відіграє неабияку роль у продукуванні гормонів. Саме тому спеціалісти рекомендують під час менопаузи регулярно вживати вітамінні добавки на основі Омега-3.

Попри те, що Омега-3 не зможе зупинити припливи, ця жирна кислота має здатність зміцнювати кістки, зменшувати ознаки запального процесу та регулювати рівень холестерину в організмі. Переконайтеся в ефективності цього неймовірного продукту на власному досвіді!