6 продуктів, які допомагають контролювати бажання перекусити

· Листопад 24, 2017
Щоб бажання перекусити не зводило вас із розуму, а зайві кілограми канули в забуття, спробуйте їсти різні продукти, які дають додаткову енергію, витривалість і дарують відчуття ситості. Дізнайтеся більше в цій статті!

Бажання перекусити – це одна з головних проблем для тих, хто намагається схуднути або втримати вагу.

Дуже часто люди набирають зайві кілограми саме тому, що постійно хочуть їсти й обирають неправильні продукти.

Нестримний потяг до їжі в кожному випадку проявляється по-різному. Так чи інакше, це майже завжди впливає на метаболізм. Постійні перекуси також погіршують здатність спалювати калорії.

На щастя, бажання перекусити можна контролювати. Для цього важливо краще харчуватися. Також варто обирати продукти, які пригнічують апетит.

У нашій статті ми хочемо поділитися 6 чудовими продуктами. Так ви зможете їсти їх щоразу, коли бажання перекусити не даватиме вам спокою.

Ось перелік продуктів, які втамують бажання перекусити

1. Банани

банани тамують бажання перекусити

Упродовж багатьох десятиліть вважали, що банани сприяють появі зайвих кілограмів. Проте сьогодні ми знаємо, що насправді вони чудово допомагають контролювати голод і худнути.

Завдяки своїм натуральним цукрам, клітковині й антиоксидантним сполукам банани покращують метаболізм. Водночас вони сприяють втраті ваги без негативного впливу на здоров’я.

Організм легко засвоює поживні речовини, які містять банани. Саме тому це чудовий продукт, щоб мати більше енергії та кращу продуктивність.

 • З’їжте банан щоразу, коли виникає бажання перекусити.
 • Додавайте банани в смузі та салати. Завдяки цьому ви будете почуватися більш ситими протягом дня.

2. Авокадо

Відоме своїм унікальним зеленим кольором, авокадо – це фрукт із високим вмістом поживних речовин. Можете їсти його, щоб втамувати голод та уникнути перекусів.

В авокадо висока концентрація клітковини, а також мононенасичених жирних кислот і мінералів, які позитивно впливають на роботу організму. Вони зменшують кількість гормонів, які спричиняють голод і дарують відчуття ситості.

Водночас авокадо корисне для травлення та серцево-судинної системи. Саме на ці системи ожиріння зазвичай впливає найбільше.

Як правильно їсти авокадо

 • Неодмінно їжте щонайменше одне авокадо 3 рази на тиждень.
 • Додавайте м’якуш цього фрукта в смузі та супи.

3. Насіння чіа

насіння чіа і бажання перекусити

Насіння чіа сприяє схудненню та має протизапальні властивості. Додайте цей продукт до свого раціону як добавку, щоб відчути, наскільки він корисний.

Насіння чіа містить багато дієтичної клітковини, а також антиоксидантів, які зменшують бажання перекусити. Водночас воно сприяє виведенню відходів з організму.

Як правильно їсти насіння чіа

 • Додавайте ложку насіння чіа до склянки йогурту або натурального смузі.
 • Як варіант, можна також додавати його до рагу та салатів.

Хочете дізнатися більше? 5 неймовірно смачних страв з насінням чіа

4. Папая

Папая – це один із фруктів, які найчастіше рекомендують для втамування голоду. Вона також сприяє здоровому схудненню.

У папаї містяться травні ферменти, антиоксиданти та клітковина. Поєднання цих сполук позитивно впливає на метаболічні процеси, які допомагають схуднути.

Крім того, натуральні цукри в її вмісті є джерелом енергії для організму. Вони підвищують розумову та фізичну продуктивність.

Як правильно їсти папаю

 • Їжте скибку папаї, коли відчуваєте бажання перекусити.
 • Додавайте папаю в смузі або готуйте з неї натуральний сік.

5. Яйця

яйця тамують бажання перекусити

Яйця дуже ситні. Окрім багатьох інших переваг вони також допомагають будувати м’язову масу.

У яйцях надзвичайно багато необхідних амінокислот, вітамінів і мінералів. Завдяки всім цим сполукам організм отримує більше енергії.

Як правильно їсти яйця

 • Їжте варене яйце на сніданок.
 • Додавайте яйця до своєї улюбленої пасти або овочевих страв.

6. Вівсянка

Вона багато де у світі відома як “королева злаків”. Вівсянка – це один із найкращих продуктів для зменшення пов’язаною з їжею тривоги та бажання перекусити.

Вона містить клітковину, поживну речовину, яку вважають натуральним засобом для пригнічення апетиту. Водночас вівсянка контролює рівень холестерину та тригліцеридів.

Завдяки її споживанню збільшується вироблення греліну. Це гормон, який надсилає в мозок сигнал, що тіло сите.

Як правильно їсти вівсянку

 • Додавайте вівсянку в смузі або фруктові соки.
 • Приготуйте звичайну вівсянку. Їжте її на сніданок і між прийомами їжі.
 • Пийте 2-3 склянки вівсяного молока протягом дня.

Ви готові подолати бажання перекусити? Їжте більше продуктів, про які ми розповіли в цій статті, і попрощайтеся із зайвими калоріями, через які ви набираєте вагу.