6 цікавих хитрощів, що полегшать вам життя

· Липень 11, 2016
"Де я залишив свої ключі? Куди ж подівся рахунок за електрику? Як відкрити цю пляшку, якщо я забув, куди поклав штопор?..." Наше повсякденне життя сповнене невеликими труднощами, які часто змушують нас почуватись ніяково. Попри те, що зазвичай ці труднощі не надто серйозні, ми можемо згаяти чимало часу на їх усунення.

Саме тому сьогодні ми хочемо розповісти про деякі неймовірні та цікаві хитрощі, які здатні значно полегшити повсякденне життя. Наші рекомендації настільки прості у виконанні, що ви зможете із задоволенням залучити до їх втілення навіть дітей! Ви готові? Тоді візьміть папір і олівець, щоб не проґавити жодну з наших цікавих порад!

1. Де мої ключі? І який із них підходить до гаража?

Мабуть, у вашій оселі також є старі тенісні м’ячики, які ви більше не використовуєте за призначенням. Якщо так, ми можемо порекомендувати вам два різних способи їхнього подальшого використання.

Перш за все, ви можете перетворити м’яч на іграшку для свого собаки, або ж можна зробити з тенісних м’ячиків оригінальний тримач для речей, що часто губляться: ключів, ручок, зарядних пристроїв до телефонів та навіть рахунків за комунальні послуги. Зрештою, на таких тримачах можна зберігати практично все!

Що вам знадобиться?

  • Два старі тенісні м’ячики
  • Два цвяхи
  • Ножиці

Як перетворити тенісні м’ячики на оригінальні тримачі?

  • Усе дуже просто. Cпершу потрібно зробити невеликий розріз поблизу центру м’яча. Такий розріз більше скидатиметься на рот, проте водночас слугуватиме і щілиною, у яку можна вставити різний дріб’язок.
  • Тепер візьміть цвях, вставте його всередину тенісного м’ячика та надійно закріпіть тримач на стіні. Ось і все! За бажанням ви можете намалювати на м’ячику пару веселих оченят, як це зображено на фото у нашій статті.

Як розрізняти ключі між собою?

Ключі від вхідних дверей, від комірчини, від гаража… Як же їх розрізнити? Дуже легко! Усе, що потрібно зробити – це пофарбувати один кінець ключа лаком для нігтів. Для кожного ключа слід підібрати окремий колір, і таким чином ви зможете легко та швидко їх розрізняти.

2. У мене немає штопора!

shtopor

Уявіть таку ситуацію: у вас дуже особлива вечеря з вашою половинкою, усі приготування давно завершено, настає час відкрити пляшку вина, і… раптом ви розумієте, що штопора під руками немає! Не панікуйте, ви ще можете врятувати свій романтичний вечір! Можливо, ця порада здасться вам дещо дивною на перший погляд, проте можемо вас запевнити – вона справді ефективна!

Вам знадобиться всього лиш вкрутити великий цвях у корок пляшки, а потім витягнути його за допомогою плоскогубців чи невеликого молотка, як зображено на фото. За допомогою цього способу ви миттєво відкоркуєте пляшку!

3.  Ця огидна рідина у сміттєвому баці!

smittyeviy-bak

Мабуть, ви неодноразово стикалися з подібною проблемою: ви хочете витягнути пакет зі сміттям, піднімаєте його і раптом помічаєте, що з пакета починає витікати рідина з вельми неприємним запахом, який утворюється внаслідок розкладу продуктів харчування та інших речовин. Як же вирішити цю проблему?

Дуже просто: щоразу, як стелитимете новий пакет у сміттєвий бак, не забудьте покласти на дно декілька газет. Повірте, цей метод завжди працює на відмінно!

4. Коли ви щось фарбуєте…

farba-banka

У кожній оселі є речі, які потребують фарбування: ящики, стільці, собача будка, віконні рами… Щось завжди знайдеться!  Проте сам процес фарбування важко назвати приємним заняттям, адже його майже неможливо виконати, щоб не забруднитись.

Дуже ефективний спосіб уникнути забруднення при фарбуванні – обгорнути банку з фарбою еластичним бинтом або гумовою стрічкою. Завдяки цій нехитрій пораді ви зможете позбутись зайвої фарби з пензля, не даючи їй можливості крапати на підлогу. Спробуйте, це справді працює!

5. Я замкнув квартиру? Чи краще повернутись, щоб перевірити?

klyuch-u-zamku

Рано чи пізно така ситуація трапляться з кожним. Ми виходимо зі своєї оселі, їдемо на роботу, або, ще гірше, перебуваємо на відпочинку чи за кермом автомобіля вже протягом кількох годин, коли раптом у голові виникає моторошне запитання: “А чи замкнув (-ла) я вхідні двері до квартири?”

Мало що може довести до такого ж розпачу, як цей напад раптової паніки, пов’язаної з нашою короткочасною пам’яттю. Тим не менш, ви повинні знати, що проблема полягає не у самому існуванні такого явища, як “короткочасна пам’ять”, а у тому, що люди часто виконують певні дії автоматично, не концентруючи на них свою увагу.

Чи не найкращий спосіб боротьби з такими ситуаціями – діяти більш свідомо, а ще супроводжувати свої рухи певними діями, які допоможуть краще запам’ятати ситуацію. До прикладу, ви можете наспівувати якусь пісеньку непритаманним для себе низьким голосом під час того, як будете зачиняти та замикати вхідні двері до своєї оселі.

Пізніше, якщо вас почнуть турбувати сумніви щодо того, замкнули ви двері чи ні, ваша пам’ять одразу нагадає вам, як під час замикання дверей ви розважали себе наспівуванням пісеньки. Цей метод вас ніколи не підведе!

6. Загубилась сережка!

цікаві хитрощі

 

А така ситуація коли-небудь з вами траплялась? Уявіть собі: ви збираєтесь прийняти ванну, знімаєте улюблені сережки і раптом виявляєте, що задня частина механізму кріплення однієї з них кудись впала, або ж загубився якийсь інший невеликий предмет. Як ви почнете діяти? Мабуть, будете в розпачі нишпорити по підлозі, марно намагаючись відшукати загублену річ.

Не хвилюйтеся, ми запропонуємо вам невеличку хитрість, що порятує вас з цього скрутного становища. Просто одягніть нейлонові колготи або шкарпетку на трубку пилососа. Опісля увімкніть його і піднесіть трубку до того місця, куди на вашу думку впала загублена вами річ, водночас слідкуючи за тим, що прилипає до нейлону. Уже за кілька секунд ви знайдете втрачений предмет!

Вам сподобались наші цікаві хитрощі? Тоді радимо застосувати їх на практиці!