7 найкращих продуктів від хропіння

Липень 27, 2017
Ви хропите? Спробуйте додати деякі з цих фантастичних здорових продуктів до свого раціону!

Хропіння – неприємний звук, який виникає внаслідок труднощів або перешкод у дихальних шляхах. Його вважають одним із найбільш дратівливих нічних розладів, оскільки його повторення може перешкоджати сну і запобігти приємному відпочинку.

Хоча здебільшого випадки хропіння є незначними й тимчасовими, є деякі люди, яким доводиться звертатися до лікаря через обструктивне апное під час сну. Це сильне ускладнення, яке викликає тимчасову перерву в диханні, що триває трохи більше ніж 10 секунд.

Під час хропіння, коли рівень кисню знижується, дихання повертається до норми з гучнішим звуком, що вказує на те, що повітря намагається пройти через вузький дихальний канал.

Хоча медичне втручання необхідне у багатьох випадках, є деякі здорові звички, які можуть значно зменшити цю проблему.

Наприклад, деякі продукти мають властивості та поживні речовини, які розслабляють дихальні канали та зменшують хропіння, коли ви відпочиваєте.

Нижче ми хочемо поговорити про 7 найкращих продуктів, які допоможуть вам вирішити цю проблему.

1. Тофу

Тофу – це продукт, що походить із Східної Азії. Його готують за допомогою процесу коагуляції соєвого молока аналогічно тому, як сир роблять з молока.

Він характеризується м’якою текстурою та білим вершковим кольором, окрім високого поживного вмісту та низької калорійності.

Хоча відомо, що він допомагає схуднути, це також хороший засіб проти постійного хропіння.

Це можна пояснити тим, що він розслабляє горло і робить дихання безперервним під час сну.

2. Мед

Завдяки високому вмісту основних поживних речовин та природних цукрів, мед – це чудовий продукт для боротьби з багатьма порушеннями, які впливають на якість сну.

Оскільки він пом’якшує горло і дихальні шляхи, мед ідеально підходить для запобігання хропінню, пов’язаного з закладенням.

Крім того, його споживання стимулює вироблення мелатоніну – хімічної речовини, що стимулює глибокий сон і відновлення.

3. Жирна риба

Усі різновиди жирної риби містять велику кількість антиоксидантів і омега-3 жирних кислот, що приносить багато користі для здоров’я організму.

Споживання такої риби принаймні двічі на тиждень очищає артерії, знижує надлишок холестерину і запобігає розвитку серцево-судинних розладів.

Крім того, це хороша дієтична добавка для тих, хто страждає від хропіння, тому що її природні жири розслабляють м’язи горла і зменшують дихальні труднощі.

4. Часник

Часник містить сірчані речовини, які розблоковують дихальні шляхи та запобігають розвитку інфекцій.

Сирий часник має протизапальну дію, зменшуючи при цьому дратівливі дихальні звуки, які хропіння спричиняє під час сну.

5. Оливкова олія

Один із найкращих жирів, який ми можемо додати до раціону, – оливкова олія. Це ​​хороший засіб від незручного і повторюваного хропіння.

Вона багата на необхідні жирні кислоти та протизапальні сполуки, які допомагають забезпечити якісний сон. Вони роблять це, запобігаючи обструкції або звуженню дихальних каналів.

6. Мигдаль

Мигдаль, а також мигдальне молоко є хорошим засобом боротьби з дратівливим нічним хропінням.

Вони надають значну кількість вітамінів, мінералів і здорових жирів. Споживаючи їх, ви зміцнюєте і заспокоюєте тканини горла, тому вони не піддаються впливу вібрацій при диханні.

Вони також дуже насичують і зменшують переривання сну, пов’язані з відчуттям голоду.

7. Розмарин

Розмарин є корисною травою, яка, крім того, що добре смакує, має потужні лікувальні переваги, які допомагають захистити здоров’я.

Його відхаркувальні та протизапальні властивості сприяють лікуванню подразнення горла. Вони також зменшують симптоми апное сну і хропіння загалом.

Розмарин також сприяє очищенню дихальних шляхів. Він допомагає усунути токсини та дозволяє легко пропускати через них кисень.

Згадані продукти не є гарантованим рішенням проти хропіння, однак регулярне чи щоденне споживання допомагає зменшити цей незручний симптом.

Спробуйте додати їх до свого раціону та виявити всі їхні переваги.

Вас також можуть зацікавити