7 небезпечних симптомів, про які має знати жінка

Хронічне недосипання може вплинути на здоров'я, адже ви не лише погано відпочиваєте, ваш організм не має можливості повноцінно вивести токсини, крім того страждає і розумова діяльність.

Іноді стрес від щоденних обов’язків та переживань відволікає вашу увагу від того, що насправді відбувається з організмом. Найчастіше жінки більш схильні в першу чергу думати про інших, а вже потім про себе. Саме тому у цій статті ми розповімо про деякі небезпечні симптоми, які завжди потрібно пам’ятати.

Ми в жодному разі не намагаємося вас залякати. Ми просто хочемо поділитися важливою інформацією про деякі захворювання та їх симптоми. Крім того, ми сподіваємося розповісти вам більше про важливість догляду за собою, аби потім мати змогу насолоджуватися здоровим життям.

Завдяки збалансованому харчуванню, контролю над власними емоціями та правильним здоровим звичкам, ви матимете найосновніше для здоров’я та щастя.

1. Часте сечовипускання

2-Infectsia-sechovykh-shliakhiv

Вам постійно хочеться у туалет? Часте сечовипускання є досить частим явищем у жінок і може безпосередньо свідчити про інфекцію. Досить легко звикнути до лікування інфекцій сечовивідних шляхів антибіотиками вдома, але в жодному разі не варто цього робити.

Інфекція сечовивідних шляхів може мати дуже різноманітне походження. Лише ваш лікар може поставити правильний діагноз та виписати необхідні ліки. Ви, звісно, можете використовувати деякі прості засоби вдома, але не треба займатися самолікуванням. Найважливіше знайти причину виникнення інфекції сечовивідних шляхів, адже вона може вказувати на більш серйозні захворювання, які потребують лікування.

2. Біль у животі

3-bil-u-zhyvoti

Скільки разів на місяць у вас виникає біль у животі? Це може бути один з найнебезпечніших симптомів, тому його ніколи не варто ігнорувати. Можливо, це звичайний біль перед місячними або запор чи гастрит. Важливо те, що ви завжди повинні знати причину цього болю.

Якщо крім больових відчуттів, у вас ще й зник апетит або, без жодної на те причини, ви різко почали худнути, негайно зверніться до лікаря.

3. Постійний кашель

4-kashel

Кашель може бути попереджувальним симптомом застуди, спричинятися захриплістю або навіть проблемами горла через вплив кондиціонера. Втім, якщо ви помітите, що кашель так і не минув і постійно завдає вам дискомфорту, неодмінно зверніться до лікаря.

Потенційних причин постійного кашлю досить багато: від захворювань горла, поліпів, алергій і до більш серйозних проблем зі здоров’ям, які потребують негайного лікування.

4. Вам бракує повітря?

5-vtoma

Коли піднімаєтесь сходами до квартири або офісу, ви помічаєте, що з кожним днем це стає все складніше і вам бракує повітря? Що може бути причиною? Можете переконувати себе, що в цьому немає нічого страшного, що у кожного бувають дні, коли ми особливо втомлені. Думаєте ще трошки і далі буде легше?

Втім, будьте обережнішими. Брак повітря – це небезпечний симптом, на який завжди потрібно звертати увагу. Досить часто його позв’язують із проблемами з серцем, тому якщо ви помітите тахікардію, біль у грудях та набряки рук чи стоп – неодмінно сходіть до лікаря.

За статистичними даними, жінки, коли помічають, що щось негаразд з їхнім серцем, набагато рідше звертаються до лікарів, ніж чоловіки. Саме тому протягом останніх років рівень смертності через захворювання серця зростає переважно серед жіночої частки населення. Не потрапляйте в цю пастку і неодмінно сходіть на огляд до лікаря! 

5. Тривога

6-tryvoha

Постійне відчуття тривоги протягом тривалого періоду часу, стрес, який важко перебороти… Можливо, вам знадобляться роки, щоб наважитися звернутися до спеціаліста. Життя у безкінечній тривозі – це бомба сповільненої дії для вашого здоров’я.

Коли стрес та переживання стають невід’ємною частиною життя, зміни починають відбуватися у всьому організмі. Печія, порушення травлення, проблеми зі сном, тахікардія, підвищений кров’яний тиск – це наслідки діяльності цього мовчазного ворога, який нищить ваше життя та силу волі, і при неправильному лікуванні може спричинити виникнення набагато серйозніших проблем.

6. Безсоння

7-son

Наскільки часто ви страждаєте від безсоння? Час від часу чи, може, хронічно? Ви мусите знати, що недосипання вночі впливає на стан усього організму: послаблює імунну систему, сповільнює виведення токсинів, перешкоджає нормальним когнітивним процесам, призводить до провалів у пам’яті, розсіює увагу та ще багато іншого.

Безсоння – це ворог вашого здоров’я, тому важливо знайти його причину. Емоційні проблеми? Біль? Порадьтеся з лікарем і запитайте його, як покращити сон і вирішити цю складну проблему.

7. Нові дивні родимки

8-dermatoloh

На цей симптом завжди потрібно звертати увагу: поява нових родимок на шкірі. Зверніть увагу на форму, колір та систематичність появи. Як ви вже знаєте, через надмірний вплив сонця на шкіру сьогодні люди все частіше хворіють на рак шкіри і це призводить до виникнення багатьох проблем зі здоров’ям.

Ви можете захистити себе за допомогою макіяжу із захистом від сонця або, наприклад, намагатися уникати впливу сонячних променів протягом обіднього періоду дня і, перш за все, добре дбати про свою шкіру. Якщо ви помітили нову плямку або родимку на шкірі, запишіться на огляд до дерматолога. Вам просто потрібно буде витратити на це трохи часу!

Звертайте увагу на ваше тіло, піклуйтеся про здоров’я та робіть своє життя кращим кожного дня. Симптоми, про які ми розповіли вам сьогодні, можуть потенційно бути дуже небезпечними. Тому будьте пильними, адже це стосується вашого здоров’я!