7 переваг поцілунків

Липень 8, 2015

Існує багато різних видів поцілунків. Ви можете передати багато почуттів і емоцій за допомогою них. Але незалежно від причин, чому ми або нас цілують, користь для здоров’я, що ми отримуємо від поцілунків, – дійсно неймовірна, і ми збираємося розповісти більше про них у цій статті.

Знижують кров’яний тиск

Коли ви або вас пристрасно цілують – це прискорює ритм вашого серця, що сприяє розширенню кровоносних судин і допомагає крові легко досягти всіх органів вашого організму, що дозволяє кров’яному тиску знизитись до нормальних величин, що є дуже гарною новиною для людей, які схильні до підвищеного артеріального тиску.

Зменшують менструальні болі у жінок і головний біль

Експерти стверджують, що поцілунки можуть покласти край вашому головному болю і менструальним болям у жінок. Це пов’язано з розширенням ваших кровносних судин під час поцілунку через почуття задоволення, що ви отримуєте під час того, як ви цілуєтесь.

Запобігають карієсу

Ви неминуче обмінюєтесь слиною з вашим партнером під час поцілунку, і чим більше цілуєтесь – тим більше об’єм слини, якою ви обмінюєтесь. Це і є причиною того, чому поцілунки усувають наліт на зубах, який є основною причиною карієсу.

Поцілунки викликають радість

Поцілунки збільшують вироблення гормонів, які викликають щастя. Серед них: допамін, серотонін і окситоцин. Коли рівні цих гормонів збільшуються, ви отримуєте багато задоволення і відчуваєте щастя.

Поцілунки спалюють калорії

Поцілунки дуже чудовий спосіб спалювання зайвих калорій, які ви можете мати, бо кожен пристрасний поцілунок може спалити від восьми до шістнадцяти калорій.

Поцілунки покращують вашу самооцінку

Отримуючи поцілунки або цілуючи когось, ви можете поліпшити їх почуття власної гідності аж до ста відсотків, тому що вони відчуватимуть себе бажаними і потрібними. Це дуже важливо для всіх, незалежно від віку чи статі.

Поцілунки – це доказ любові

Поцілунок – найкращий спосіб дізнатися, чи ваш чоловік дійсно людина, яка викликає у вас саме ті емоції, які ви називаєте любов’ю. За допомогою всього одного поцілунку можна переконатися у справжності емоцій, що ця людина буде викликати в нас.

Як щодо обіймів?

obiymi

Щодо обіймів, вони мають інші переваги, ніж ті, які дають поцілунки. Обійми мають можливість надати більш ефективну допомогу тим, хто страждає від високого кров’яного тиску, тому що їхня цілюща дія знижує рівень артеріального тиску швидше.

Точно так само, як і поцілунки, обійми мають велику здатність збільшити виробництво гормону, який випускатиме окситоцин в кров’яне русло, який викликає те саме почуття щастя і задоволення.

Вас також можуть зацікавити