7 порад для запобігання випадінню і сприяння росту волосся

Для того, щоб уникнути випадіння волосся, збільшити кровообіг і стимулювати його ріст варто щоденно розчісувати волосся і масажувати шкіру голови.

Багато людей страждають на випадіння волосся, не знаходячи рішення. Це може бути пов’язано з багатьма факторами, такими як гормони, гени, стрес, харчування тощо.

У цій статті ми дамо вам деякі ефективні та природні поради по боротьбі з втратою волосся і стимулюванню шкіри голови, щоб здорове волосся росло швидко.

Чи можна запобігти випадінню волосся?

Кожен випадок індивідуальний, і необхідно спочатку зробити діагностику випадіння волосся.

Часто це тимчасові ситуації, пов’язані з поганим харчуванням, стресом або зміною в роботі щитоподібної залози. У цих випадках існують відповідні індивідуальні процедури, які є досить ефективними.

В інших випадках це може бути результатом серйозної проблеми зі здоров’ям або генетичного стану. Проте якщо ми постійно будемо дотримуватися цих порад, то зможемо побачити поліпшення досить швидко.

Ці поради також корисні для тих, хто не страждає від випадіння волосся, але хоче, щоб волосся росло швидше і товщим.

1. Розслабте шкіру голови

vypadinnya-volossya-2Сьогодні ми відчуваємо напруженість у всіх частинах тіла. Однією з цих ділянок є шкіра голови.

Ця напруга перешкоджає потоку крові до коренів волосся, що може викликати випадіння волосся, слабкість, сивину, зайвий жир і лупу.

Перший крок у боротьбі з напругою – щоденний масаж шкіри голови. Це має бути не поверхневий масаж, а трохи інтенсивніший. Намагайтеся розслабити поверхню.

Це дуже приємний масаж, ідеально робити його протягом 5 або 10 хвилин щоночі перед сном.

2. Стимуляція з м’ятою і корицею

Можна посилити ефективність масажу шкіри голови, використовуючи натуральний засіб, який допомагає стимулювати кровообіг. Можна знайти дуже простий варіант у двох ефірних оліях, які мають корисні властивості. Це олії м’яти й кориці.

Обидві олії  збільшують кровообіг, але з протилежним ефектом. М’ята охолоджує, тоді як кориця віддає тепло. Комбінуючи їх, ми отримуємо дуже корисний гарячий і холодний ефект.

Потрібно використовувати цей засіб у невеликих кількостях:

 • 2 столові ложки гелю алое вера або кокосової олії
 • 5 крапель ефірної олії м’яти
 • 5 крапель ефірної олії кориці

3. Обирайте натуральні засоби

Якщо ми хочемо подбати про тіло, потрібно завжди вибирати якомога більш натуральні засоби для здоров’я і краси.

У випадку з волоссям треба уникати засобів, які містять консерванти (парабени) і дуже сильні сульфати, такі як сульфат натрію.

Натуральні або органічні засоби можна знайти в спеціалізованих крамницях або аптеках.

4. Розчісуйте волосся щодня

vypadinnya-volossya-3Це здається дуже очевидним, але розчісування волосся – це спосіб поліпшити кровообіг у шкірі голови й розподілити олії, щоб отримати більш блискуче і збалансоване волосся.

Потрібно використовувати якісні гребінці, виготовлені з натуральних матеріалів, наприклад, дерева, з натуральною щетиною рослинного або тваринного походження.

Рекомендуємо розчісувати волосся у всіх напрямках щодня.

5. Харчуйтеся правильно

Вкрай важливо мати збалансований раціон, багатий на вітаміни, мінерали, білки та жирні кислоти, щоб забезпечити поживні речовини, які потрібні волоссю.

Раціон має містити такі продукти:

 • сушені фрукти й насіння
 • сирі фрукти та овочі
 • бобові
 • риб’ячий жир
 • яйця
 • пивні дріжджі
 • морська сіль
 • топлене масло

6. Вставайте на голову

vypadinnya-volossya-4Перевернуті пози, при яких голова нижче, ніж інші частини тіла, дуже корисні для здоров’я і, звичайно ж, запобігають втраті волосся.

Ми можемо прийняти таке положення, лежачи під кутом або за допомогою спеціального гімнастичного знаряддя.

Вистачить робити це від 5 до 10 хвилин на день, починаючи поступово. Не варто робити це в процесі травлення або під час менструації.

7. Попрощайтеся зі стресом

На завершення, не забувайте, що стрес є однією з найважчих проблем зі здоров’ям. Він порушує рівновагу всього організму, а це є початком численних захворювань, у тому числі випадіння волосся.