7 порад, щоб перемогти розумову втому

Липень 7, 2015

У всіх емоціях, з якими вам доводиться мати справу в повсякденному житті, і всіх речах, які вам потрібно робити, іноді занадто багато таких речей, які викликають стрес, неспокій і значну втому, переважно розумову. Це пов’язано із зусиллями, які ви повинні зробити для того, щоб запам’ятати кожну з ваших справ, не кажучи вже про те, що намагання встигнути зробити всі з них хвилює нас, особливо коли ми думаємо, що не вистачає часу.

Ось чому ми хочемо поділитися з вами цими рекомендаціями, які допоможуть вам контролювати і перемагати розумову втому.

Харчування – надзвичайно важливе

Здорове і правильне харчування є найбільш важливим фактором, коли йдеться про профілактику розумової втоми, оскільки енергія, яку ми надаємо нашому тілу з їжею – те, що дає нам можливість успішно закінчити робочий день і не відчувати сильну розумову втому.

Не нехтуйте фізичними вправами

Коли ви займаєтесь спортом або робите будь-який тип фізичної активності, ваш мозок активізується і не засинає довше, що є найголовнішим фактором у боротьбі із розумовою втомою. Тому ми рекомендуємо робити фізичні вправи якомога частіше кожного дня, принаймні протягом години. Прогулянки – прекрасний спосіб, щоб розслабитися і зняти стрес.

Висипайтесь

 

vtoma

Ви повинні спати не менше семи-восьми годин на добу для того, щоб мати можливість отримати повноцінний відпочинок і запобігти втомі, фізичному і розумовому стомленню. Ви повинні пам’ятати, що в той час, як ви спите, ви заряджаєте ваше тіло новою енергією для того, щоб почати свій день з великою кількістю життєвої сили.

Тренуйте свій мозок

Ви повинні стимулювати свій розум і вирішувати якісь кросворди або інші головоломки, бо це є одним з найефективніших способів для того, щоб тренувати ваш мозок. Крім того, якщо ви любите літературу, ви можете прочитати якусь гарну книгу з користю для себе.

Гарна робоча обстановка

Коли ви робите ваші повскденні справи й обов’язки в приємній обстановці, в якій ви повністю почуваєте себе як дома й розслабляєтесь – це, безумовно, буде виключати будь-які ситуації, що викликають стрес. Крім того, ви повинні переконатися, що ваш графік роботи не надто напружений. Ви повинні старатися знайти час на невеликі перерви, які можуть тривати всього лише десять хвилин, за які ви походите навколо офісу. Але це допоможе вам очистити свій розум і трохи розслабити мозок.

Глибоко дихайте

krov

Якщо місце, в якому ви проводите багато часу, правильно вентилюється, і в ньому немає диму – ви, безумовно, матиме кисень відмінної якості, який дасть вашій крові належну оксигенацію, а отже, ви не буде відчувати себе втомленим.

Будьте оптимістом

Коли ви налаштовані песимістично, і всі ваші думки про погане й негатив, вони викликають масу сумної енергії, і єдине, що ви можете принести в ваш мозок – погані думки, які викликають дуже різкі перепади настрою, який може призвести до багатьох хвороб, що можуть легко бути вирішені зміною ваших поганих і негативних думок на здоровіші і щасливіші позитивні думки.

Вас також можуть зацікавити