7 причин, чому вам не вдається втратити вагу

· Листопад 9, 2015
Хоч як це не важко усвідомлювати, але всім відомо, що для досягнення ідеальної ваги обов’язково слід об'єднувати здорову дієту із здоровим способом життя та хорошими фізичними вправами.

Це правда, що сьогодні більшість людей приділяють велику увагу свої вазі. Ця проблема стосується суспільства у цілому, вона турбує людей і вона наявна у свідомості більшості людей через турботу про стан здоров’я, а також через стереотипи у суспільній думці у цілому. З цієї причини існує безліч екстремальних дієт, фізичних вправ і тренажерів, які обіцяють прекрасні результати у намаганні втрати ваги.

Тим не менш, часто буває, що після закінчення дієт або після виконання тривалих фізичних вправ, бажаних результатів не вдається досягнути і вага не втрачається.

Причини, чому ви не можете втратити вагу, досить різноманітні, але якщо дотримуватися простих рекомендацій, то позбутися зайвої ваги не так уже й важко. Проблема зайвої ваги турбує багатьох людей, отже саме про неї ми і поговоримо сьогодні у цій статті.

Досягнення ідеальної ваги є результатом балансу між здоровою дієтою, наполегливими ​​тренуваннями і здоровим способом життя. Нижче ми вам радимо прочитати добірку причин, які допоможуть вашому організму у випадку, якщо втратити вагу не вдається, та отримати позитивні результати у покращенні фігури і вашого здоров’я за допомогою різноманітних дієт та фізичних вправ.

Вам не вдається втратити вагу? Чому? Дізнайтесь про деякі причини.

1. Перша причина, яка заважає отримати бажані результати у втраті ваги – це поганий сон або недостатня кількість часу хорошого нічного сну. Дослідники виявили, що поліпшення сну безумовно пов’язано з втратою ваги. Також зокрема було відмічено поліпшення сну, пов’язане з втратою жиру на животі та талії.

Коли у вас немає адекватного контролю над сном, змінюється рівень виділення гормонів голоду, які розпалюють апетит, а мозок, у свою чергу, вимагає постійного споживання їжі та ще й у великій кількості.

Рекомендовано спати принаймні вісім годин щоночі для того, щоб організм міг регулювати метаболізм і виконувати інші необхідні функції, що відбуваються під час сну, тим самим хороший сон вам гарантуватиме гарне та здорове життя.

prychyny-pohanoho-snu1
2. Той, хто стежить за своєю фігурою і вагою, при виборі продуктів у магазині обов’язково вивчає цифри на упаковці – кількість калорій. Знаючи ці цифри, можна легко визначати свої принципи харчування у відповідності з тими цілями, яких ви хочете досягти – схуднути, харчуватися корисною і здоровою їжею, наростити м’язи.

Для охочих схуднути слід обов’язково враховувати баланс калорій. Надмірне споживання цукру – це велика кількість енергії в організмі, що може сповільнити метаболічний процес, що, в свою чергу, призводить до накопичення жирів, а значить і до збільшення ваги.

Вам слід бути проінформованими про продукти, які ви споживаєте і знати їх поживну цінність, а також про інгредієнти, які вони містять, для того, щоб уникнути споживання прихованого цукру. Такі продукти тільки додадуть ваги, а ви навіть не підозрюватимете звідки взялись зайві кілограми.

3. Відомо, що калорії мають прямо пов’язані з ожирінням і набиранням ваги для людей. Але треба пам’ятати про необхідність збалансувати енергетичну цінність і споживання поживних речовин.

Якщо споживати з їжею більше калорій, ніж витрачати завдяки фізичним навантаженням, то можна з упевненістю сказати, що зайві кілограми забезпечені.

Проте не варто надто захоплюватись зниженням вживання калорій, оскільки навіть не бажаючи цього, ви можете прибрати зі свого раціону продукти, які забезпечують вас ідеальними поживними речовинами, які необхідні для хорогого здоров’я і ​​які покращують обмін речовин в організмі.

prychyny-pohanoho-snu2
4. Багато хто з вас сидить довгі години на роботі, занадто багато часу проводить, дивлячись в екран комп’ютера чи телевізора . Але чи знаєте ви, до яких саме негативних наслідків може призвести сидячий спосіб життя і відсутність регулярних фізичних навантажень?

Малорухливий спосіб життя та відсутність фізичної активності може прискорити збільшення ваги, в результаті чого люди, навіть страждають від ожиріння. Тому і рекомендовано виконувати певний тип фізичних вправ протягом принаймні тридцяти хвилин кожного дня. Отже, фізичні вправи і активний рух повинні стати невід’ємною частиною вашого життя.

5. Погане харчування може теж унеможливлювати втрату ваги. Відсутність фізичних навантажень і нездорова їжа є найлютішими ворогами тих, хто хотів би мати струнку фігуру, хоча багато людей через брак часу вважають за краще харчуватися замороженими продуктами або нездоровою швидкою їжею, яка зовсім некорисна і не дає необхідних поживних речовин для організму.

Навпаки, у такій їжі багато жиру і калорій, які лише збільшують вагу і можуть завдати шкоди вашому здоров’ю, якщо вживати такі продукти занадто часто. Пам’ятайте, що хороша дієта забезпечує гарне здоров’я, добробут і бажану вагу, а ось останнє можна досягти ще й за допомогою хороших тривалих тренувань.

prychyny-pohanoho-snu3
6. Іншою причиною, яка може сприяти неможливості втрати ваги, можуть бути гормональні зміни. У цьому випадку вам слід проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, чи саме гормональні зміни спричиняють збільшення ваги, та щоб виключити будь-яку можливість травми або іншої серйозної причини, яка може вплинути на здоров’я.

Вам також слід проконсультуватися з дієтологом, який ознайомить вас з продуктами, які допоможуть вам пережити ці гормональні зміни.

7. Ще однією причиною може бути недостатня кількість незамінних жирних кислот, які ви отримуєте у вашому раціоні. Протягом багатьох років вважали, що щоб бути худим або щоб схуднути, нам потрібно вилучити всі жири з їжі, яку ми їмо.

Тим не менш, треба уточнити, що є тип жиру, який необхідний для нормального перебігу процесу обміну речовин, що, у свою чергу, допомагає позбутись поганого жиру і створити стан ситості. Це допомагає вам уникнути підвищеного апетиту і зменшити споживання їжі. Ці незамінні жири або жирні кислоти наявні в лляній олії, риб’ячому жирі, горіхах та насінні.

Отже, якщо вам не вдається втратити вагу, знайте про перелічені вище ключові фактори, які можуть заважати у здійсненні вашої мети. Так ви можете визначити ті, які характерні саме для вас.

Це може допомогти вам змінити ваші звички і розробити докладний режим харчування, який забезпечить ваш організм необхідними поживними речовинами та мінералами, і це вам гарантуватиме хороше та міцне здоров’я, гарне самопочуття і бажану вагу, а отже, і струнку фігуру.