7 рецептів із соди для виведення зайвої кислоти

· Грудень 18, 2015
Сучасний ритм життя та спосіб харчування можуть сильно вплинути на людину. Саме тому важливо відновити природній баланс, який допоможе покращити стан здоров'я, вивести з організму токсини та насичити його необхідними поживними речовинами.

Якщо справді замислитися над цією проблемою, більшість продуктів, які ми споживаємо, мають сильну кислотну дію на наш організм, що з часом може призвести до появи певних захворювань. Такі продукти, як газовані напої, очищене борошно, солодощі, хліб, червоне м’ясо, ковбаси та ще багато інших, є занадто смачними, щоб від них повністю відмовитись.

Однак, надмірне споживання такої їжі може спричинити появу більшої кількості кислоти в організмі та виникнення серйозних проблем зі здоров’ям.

Чому так важливо контролювати рівень кислотності у організмі?

Для того, щоб розуміти важливість підтримання нейтральної кислотності у організмі, вам необхідно детальніше ознайомитися зі шкалою рівнів рН. Ця шкала вимірює рН у цифрах від 0 до 14 та позначає рівень кислотності та лужності в організмі.

Так “0” позначає надмірну кислотність, а “14” – надмірну лужність. Для того, щоб ваш організм працював як слід, вам потрібно зберігати свій рівень рН між 7,35 до 7,45 – саме таку кількість вважають збалансованим рівнем за шкалою рН.

Неправильний спосіб життя разом із неправильним харчуванням, що є досить поширеною помилкою сьогодення, призводять до появи незбалансованого рівня рН, який позначає більшу кислотність, ніж є допустимою.

У результаті ваш організм не справляється з виведенням токсинів та засвоєнням поживних речовин. Ось чому дуже важливо докласти зусиль для того, щоб виправити цю ситуацію та знайти спосіб для усунення зайвої кислоти із організму, щоб привести свій рівень рН до норми.

Харчова сода допоможе вивести зайву кислоту із організму

Засіб, що позбавить від проблем із травленням, спричинених надмірною кислотністю

zhyvotyk

Для того, щоб зменшити проблеми зі шлунком через надмірний вміст у ньому кислоти та покращити процес травлення, розчиніть 1/4 чайної ложки харчової соди у склянці води та пийте цю суміш після кожного прийому їжі.

Засіб для виведення кислоти із крові

Ви можете використовувати той самий напій для виведення надлишку кислоти із крові. Проте, замість того, щоб вживати засіб після кожного прийому їжі, пийте його лише вранці та перед сном.

Засіб на основі яблучного оцту та харчової соди

otset_yabluchnyi

Рівень рН цього напою складає 7, тому він є ідеальним для тих, хто хоче завжди залишатися повним енергії. Для приготування такого засобу змішайте дві столові ложки яблучного оцту з 1/4 чайної ложки харчової соди. Вживайте його двічі або тричі на день на порожній шлунок.

Засіб на основі лимону та харчової соди

Цей простий у приготуванні засіб допоможе вивести зайву кислоту з організму та позбавить вас проблем, пов’язаних із її надлишком. Вам потрібно вичавити сік одного лимона у склянку із невеликою кількістю води, а потім додати туди 1/4 чайної ложки харчової соди.

У суміші відразу почнуть з’являтися бульбашки, і саме в цю мить вам і слід її випити, поки бульбашки не зникли. Такий напій слід вживати після прийому важкої їжі, проте можете пити його двічі на день.

Засіб на основі лайму та харчової соди

Цей напій готують так само, як і попередній, тільки замість лимону використовується лайм. Як і засіб на основі лимону, цей напій допомагає відновити баланс натрію та калію в організмі. Він є особливо корисним для людей, які страждають на затримку рідини через надлишок натрію в організмі.

Засіб для людей, які страждають на надлишок натрію в організмі

Коли в організмі накопичується велика кількість натрію, це може призвести до проблем зі здоров’ям, якщо такий стан залишити без уваги. Цей простий засіб стане вам у пригоді, якщо ви страждаєте на затримку рідини через надлишок калію в організмі.

Усе, що вам знадобиться, – це змішати 1/8 чайної ложки харчової соди, 1/16 чайної ложки порошку калію та 1/4 чайної ложки лимонної кислоти. Цю порошкову суміш слід розчинити у половині склянки води та пити двічі на день натщесерце.

Засіб для виведення зайвої кислоти з організму та забезпечення його нормального функціонування

Цей простий засіб допоможе вивести зайву кислоту з організму та відновити баланс калію та натрію. Окрім цього, він допомагає підтримувати потрібний баланс вітамінів та мінералів у організмі, щоб забезпечити його нормальну роботу.

Для його приготування вам знадобиться змішати лимонний сік із порошком натрію та харчовою содою, які потрібно брати у пропорції 1:1. Пийте цей напій двічі на день на голодний шлунок.

Важливо знати!

  • Щоб отримати найбільший ефект від засобів, що виводять зайву кислоту із організму, не забувайте при цьому пити більше води між прийомами їжі. Вода допомагає організму краще перетравити їжу та уникнути при цьому появи підвищеної кислотності.
  • Намагайтеся вечеряти лише легкою їжею та закінчуйте останній прийом їжі щонайменше за дві години до сну.