7 шкідливих способів схуднути

Кожного разу, коли ви відчуваєте бажання поїсти, втамуйте його шматочком фруктів, водою або йогуртом.

Втрата ваги є проблемою, яка потребує зміни багатьох звичок, дисциплінованості і сили волі. Тоді як збалансована дієта і певні продукти сприяють втраті ваги, важливо враховувати й інші фактори, які значно впливають на цей процес і доповнюють здорове харчування, щоб отримати бажані результати. Загалом, коли ми сідаємо на дієту, ми повинні уникати шкідливих способів схуднення, про які ви дізнаєтеся з цієї статті.

Якщо ви витрачаєте весь свій час в тренажерному залі і вживаєте корисну їжу, але вам досі не вдалося досягти потрібної ваги, ви, ймовірно, робите щось неправильно в процесі схуднення, і ось чому ваші ваги не показують цифри, які ви хочете побачити. Ми покажемо вам 7 найгірших способів схуднення; якщо ви впізнаєте будь-який з них, саме в цьому може бути ваша помилка, і ви можете почати її виправляти.

П’єте мало води

Вода відіграє дуже важливу роль в нашому організмі, тому що, окрім підтримання рівня зволоження, вона полегшує деякі процеси, як от метаболізм і регулювання виведення токсинів і відходів, яких організм не потребує. Коли ми не п’ємо достатньо води, організм буде менш ефективно спалювати калорії і не буде сприяти видаленню жиру для втрати ваги. Рекомендується випивати не менше 2 літрів води на день.

2-voda1Пропускаєте сніданок

Це один з найпоширеніших шкідливих способів схуднути. На щастя, багато дієт рекомендують споживати вранці певні види продуктів харчування, щоб стимулювати обмін речовин і сприяти процесу втрати ваги. Тим не менш, деякі люди роблять помилку, пропускаючи сніданок в обмін на якесь інше харчування для втрати ваги. Дуже важливо снідати, адже цей прийом їжі сприяє обміну речовин, забезпечує енергією і допомагає енергійно розпочати день.

Зменшуєте кількість страв

Коли справа доходить до втрати ваги, зменшення щоденної кількості прийомів їжі є великою помилкою. Харчування тільки два або три рази на день уповільнює метаболізм, і ви побачите погані результати. В ідеалі, ви повинні розділити їжу на більш дрібні порції, які потрібно їсти 4-6 разів на день. Очевидно, ви повинні обирати здорову їжу і уникати цукор, солоні продукти і продукти з високим вмістом поганих жирів.

Зменшуєте фізичну активність

3-vpravyБезсумнівно, що для того, щоб схуднути, важливе значення мають тренування, що сприяють обміну речовин і допомагають організму позбавитися зайвого. Деякі люди виконують багато вправ, але через те, що вони виконують їх неправильно, вони не втрачають вагу. Їхня помилка зазвичай полягає в тому, що вони обмежують себе тільки аеробними вправами, такими як біг, ходьба, їзда на велосипеді та ін. Для того, щоб отримати бажані результати, важливо доповнити кардіо-вправи силовими тренуваннями.

Їсте дуже швидко

Якщо ви не витрачаєте достатньо часу на пережовування їжі, ви відчувати себе менш ситими і зрештою вам захочеться з’їсти більше. Ця погана звичка заважає організму повноцінно перетравлювати їжу і ускладнює процес схуднення. Також не рекомендовано їсти перед телевізором та іншими цифровими пристроями або відволікатися на щось інше.

Погано відпочиваєте

4-vidpochynokЛюди, які не отримують достатньо сну чи погано сплять, як правило, більше страждають від тривоги і швидше набирають вагу. Безсонні ночі змінюють виробництво гормону, який регулює апетит, що може змусити людей їсти більше. Важливо спати не менше 8 годин підряд і без перерви.

Перебуваєте у стресі

Стресові ситуації – найбільші вороги для тих, хто бажає схуднути. Такі ситуації зазвичай викликають тривогу, і в результаті ви хочете з’їсти більше, ніж зазвичай, що практично унеможливлює здорову дієту. Дослідження показали, що високий рівень стресу збільшує вироблення кортизолу, який змушує тіло зберігати жир, замість того, щоб його спалювати. Дуже важливо навчитися контролювати стрес, а також занепокоєння, яке він може викликати. Якщо з якоїсь причини така ситуація неминуча, вгамуйте свою тривогу корисними продуктами – водою, фруктами або йогуртом.