8 лікувальних переваг виноградного насіння

Липень 31, 2015

Коли люди їдять виноград, вони часто викидають чи викидають насіння, але це – велика помилка. Ви будете здивовані тим, що насіння винограду має неймовірні переваги для здоров’я. З цих маленьких скарбів можна зробити численні природні засоби для тіла, краси, молодості і навіть для схуднення. Читайте далі цю статтю, щоб більше дізнатись про переваги виноградного насіння.

У народній медицині насіння винограду є найважливішим ресурсом для лікування багатьох проблем. Ось чому фармацевтична промисловість завжди довіряла цьому елементу, тому що він є природним та доступним для всіх, вони не можуть запатентувати його, щоб отримати з нього економічну вигоду. Ось чому ми запевняємо вас, що невелика кількість продуктів має стільки переваг, скільки є у виноградних кісточок.

Маленькі природні помічники: переваги виноградного насіння

Антиоксиданти

Vunogradne_nasinnia

Виноградне насіння багате на різні елементи, так звані феноли, а також на токоферол та проантоціаніди, які є чудовими антиоксидантами для вашого тіла. Вони захищають організм від вільних радикалів і допомагають тканинам та органам бути захищеними від цих елементів. Найдивовижнішим є те, що завдяки цим антиоксидантам, вітамінам С, Е, бета-каротину, їхня цілюща дія триває в організмі протягом трьох днів для ефективної боротьби зі шкідливими елементами.

Захист від забруднення

Cugarka

Це може звучати дивно, але було доведено, що насіння винограду допоможе захистити організм від забруднення і навіть від впливу тютюну. Якщо ви – пасивний курець, то насіння буде захищати вас, а також знімати наслідки стресу.

Поліпшення кровообігу та очищення крові

krov

Виноградне насіння поліпшує кровообіг, зараджує утворенню тромбів та збалансовує напруження. Також у ньому наявні флавоноїди, які дозволяють зміцнити кровоносні судини. Вони також дозволяють очистити кров від надлишку ліків та інших шкідливих елементів. Виноградне насіння є дуже корисним для людей, які страждають від серцевих проблем.

Антибактеріальна та протизапальна дія

Artrut

Давно доведено, що серед властивостей виноградного насіння – лікування запалення або інфекції. Воно допомагає вам, якщо ви страждаєте від артриту, дерматиту, шкірних проблем, синуситу, коліту, гастриту, інфекції сечових шляхів, та навіть очищає кишечник.

Здоров’я волосся: запобігання облисінню

Vtrata_volossia500x325

Виноградне насіння допомагає доглядати за волоссям. Воно зміцнює його, захищає від випадіння, покращує кровообіг, зміцнює кровоносні судини, які також допомагають запобігти втраті волосся.

Анти-канцерогенна дія

Rak_molochnoj_zalozu

Завдяки своїм величезним антиоксидантним властивостям насіння винограду є природним помічником, яке може допомогти у запобіганні різних видів раку: раку шкіри, передміхурової залози та раку молочної залози.

Покращення зору

Syxi_ochi

Насіння винограду добре відоме за його позитивну дію у догляді за очима. Завдяки високому вмісту вітаміну Е, насіння винограду допоможе поліпшити вашу візуальну чіткість, а також допомагає зі втомою очей в результаті використання комп’ютерів, телевізора або тривалого читання. Воно також допомагає з захворюванням очей, пов’язаних з діабетом.

Догляд за шкірою

Wkira7

Вживання насіння винограду допомагає виглядати набагато молодше та мати здоровішу шкіру. Воно містить колаген і ресвератрол, які необхідні для боротьби зі старінням та згладжуванням ліній зморшок. Ось чому зроблено багато кремів з насіння винограду, щоб зменшити розтяжки, прояви акне та поліпшити еластичність. Вони стимулюють вироблення колагену, додають шкірі більшої еластичності, борються з прищами та вугрями.

Вас також можуть зацікавити