8 ознак того, що вас зраджують

Хоча ці ознаки допоможуть вам визначити, що вас обманюють, ніколи не ігноруйте шосте чуття та інтуїцію.

Як ми всі добре знаємо, стосунки ніколи не бувають ідеальними, а іноді вони можуть бути досить складними, але ми часто намагаємося ігнорувати те, що відбувається насправді, або причин, чому наші стосунки розладилися. Коли ми нарешті визнаємо, що щось не так, проблема вже вийшла з-під контролю через тривалу відсутність зв’язку або близькості між коханими.

Дізнатися, чи вас зраджують можна досить легко, якщо звернути увагу на певні поради та поведінку – але їх не слід вважати абсолютним доказом. Натомість ми хочемо поділитися з вами деякими з цих ознак, тому що вони передусім можуть вказати на негаразди у стосунках.

8 ознак того, що щось не так з вашими коханими

Раптом починають приділяти більше уваги своїй зовнішності

Зокрема, якщо вони починають робити те, чого ніколи раніше не робили або робили вкрай рідко, наприклад:

  • Частіше відвідують спортзал або салон
  • Дістають з шафи новий, більш модний одяг
  • Купують більш дорогий одяг
  • Дотримуються дієти, тому що вважають себе гладкими, хоча це не так
  • Розпочинають нові тренування

Неодноразово згадують конкретну людину

2-paraЦе особливо важливо, якщо ця особа – колега, друг або хтось, кого вони не бачили протягом тривалого часу. Можливо, це і не ознака невірності, але це може бути початком чогось, або це може навіть означати, що вони хотіли сказати вам про цю людину, у випадку якщо хтось інший побачить, як вони говорять або проводять час разом, і вони не хочуть, щоб ви запідозрили, що щось відбувається.

Це також стосується тих моментів, коли ви помічаєте, як вони розмовляють по телефону, коли ви раптово приходите додому або випадково десь зустрічаєте їх разом.

Обережніше з телефоном!

Наші телефони є золотою жилою для розкриття таємниць, тому що вони зберігають історію викликів, голосову пошту, текстові повідомлення і багато іншого.

Ви повинні бути стурбовані, якщо кохані відповідають на телефон дивним чином або приглушеним голосом, виходять з кімнати, щоб прийняти виклик, брешуть щодо того, з ким розмовляли, вигадують причини телефонного дзвінка, відразу видаляють журнал викликів і старі повідомлення – особливо якщо вони ніколи не робили цього раніше.

Зверніть увагу на парфуми або одеколон!

3-zakhid sontsyaЯкщо вони приходять додому з чужим ароматом, а коли ви запитуєте, у них є тисячі виправдань: “Ні, продавець в торговому центрі хотів випробувати новий аромат! Мої друзі пожартували з мене! Я бачився зі старим другом, який полюбляє парфуми!” Це лише кілька виправдань – вам краще взагалі не питати, тому що вони, напевно, вигадають ще більше виправдань.

Макіяж на одязі

Будьте обережні, якщо ви знайдете у кошику одяг зі слідами макіяжу, зокрема пудри, помади, туші для вій, підводки для очей та ін.

Як ваше сексуальне життя?

Невірність, як правило, знижує частоту сексу. Це може відбуватися повільно, але поступово сексу буде все менше, а захоплення вашого партнера іншою людиною триватиме і посилюватиметься.

Несправжні подорожі, уявні години

Вигадування поїздок, які ніколи не відбуваються, або твердження, що вони повинні затриматися на роботі, тому що друг захворів, можуть бути ознаками невірності. Пам’ятайте, що це не завжди повинно стосуватися ночі – частіше під час обідніх перерв або в післяобідній час.

Подарунок?

4-paperovi-lyalkyВони починають дарувати вам несподівані подарунки, дорогі ювелірні прикраси, квіти або щось ще, що має для вас значення – і все це  від щирого серця? Дуже часто це пов’язано з почуттям провини, яку вони хочуть полегшити, даючи вам речі – особливо зверніть на це увагу, якщо вони не мали таких звичок раніше або якщо це відбувається випадково, у несподіваний час або день.

Сподіваємося, вам сподобалася ця інформація про вісім ознак того, що вас обманюють!