8 продуктів, яких потрібно уникати

· Квітень 18, 2016

Знайти правильну дієту – важке завдання, яке вимагає відповідальності й дисципліни. Потрібно ретельно обирати продукти, щоб знати, чи справді вони позитивно впливають на наше здоров’я. Для того, щоб харчуватися правильно, необхідно уникати продуктів з високим вмістом жиру, цукру і натрію, адже вони дуже шкідливі.

Але не достатньо просто знати про небезпечні продукти, оскільки сьогодні завдяки маркетинговим кампаніям можна подумати, що деякі з них корисні для здоров’я, хоча насправді це зовсім не так. Часом продукти рекламують як “органічні”, “легкі”, “знежирені” або “природні”, але насправді вони містять калорійні інгредієнти. Якщо вам цікаво, що це за їжа, прочитайте цю статтю та дізнайтеся про вісім продуктів, яких потрібно уникати!

Легкі дієтичні газовані напої

 

dieticna sodova

Уникайте вживання солодких напоїв, адже вони містять велику кількість цукру.

Ми знаємо, що безалкогольні напої містять велику кількість цукру, кофеїну, штучних ароматизаторів та інших інгредієнтів, які можуть бути шкідливими для здоров’я і провокувати збільшення ваги, або які можуть пізніше спричиняти різні захворювання.

У магазинах ми бачимо горезвісні «легкі газовані напої» або продукти на кшталт “Кока-Коли”, які люди купують, тому що реклама стверджує, що вони “легкі”, а отже, не повинні шкодити здоров’ю. Але насправді це не так. “Легкий” у маркетингу означає, що інгредієнти цього продукту містять менше цукру й калорій, ніж звичайні прохолодні напої.

Солодке соєве молоко

Соєве молоко містить багато корисних інгредієнтів і може бути чудовою альтернативою для людей, організм яких не сприймає лактозу. Але часто в магазинах до упакованих товарів додане соєве молоко, яке, як правило, містить багато цукру. Перед купівлею будь-яких соєвих молочних продуктів, не забудьте прочитати етикетку і дізнатися їхній склад.

Гранола

musli

Гранолу вважають одним із найбільш здорових і смачних продуктів. Попри це, є деякі види мюслів, які мають дуже високий вміст цукру і низький вміст клітковини. Тому потрібно завжди читати склад і переконуватися, що ви насправді купуєте мюслі з високим вмістом клітковини.

Пончики

Пончики – чудовий варіант для швидкого та здорового сніданку. Вони смакують з кавою, йогуртом або соком. Але, попри значний вміст висівок, вони також багаті на жир і цукор.

Суші

sushi

Суші смачні, і їх готують з риби, як-от тунець, лосось тощо. Саме тому їх часто вважають здоровою їжею. Але суші слід вживати тільки невеликими порціями, тому що вони, як правило, містять вершковий сир, майонез та інші приправи, які можуть легко збільшити кількість калорій на порцію.

Заморожені продукти

У продуктових магазинах є великий вибір заморожених продуктів, які начебто швидкі в приготуванні, смачні, здорові. Це видається непоганою альтернативою традиційно приготованим стравам. Але більшість продуктів, які заморожені та/або охолоджені часто бувають з високим вмістом натрію, жиру та інших інгредієнтів, які насправді шкідливі для здоров’я.

Білий рис

bilui ris

Білий рис – найпоширеніший тип рису, який використовують протягом багатьох років. Крім того, це щоденна традиційна дієтична страва, яку вживають всюди. Але дослідження показали, що білий рис проходить через процес очищення, який зменшує кількість поживних речовин, що робить його більш шкідливим і навіть спричиняє збільшення рівня цукру в крові.