9 лікарських рослин для схуднення

Мати хорошу фігуру з ідеальною вагою – мрія багатьох. Люди шукають шляхи для досягнення ідеальної ваги і часто зрештою витрачають багато грошей на цей пошук, не отримуючи хороших результатів. Ринок пропонує багато продуктів для втрати ваги та ідеальної фігури, але більшість з цих продуктів не діють і є недосяжними через їхню високу вартість.


Ви маєте знати, що альтернативою цим дорогим продуктам є лікарські рослини, які допоможуть вам ефективно й економічно схуднути.

Перед тим як їх вживати, ви повинні знати, що вони діють як підтримка для дієти, а тому ви повинні об’єднати їх з правильним харчуванням і регулярним тренуванням. Маючи це на увазі, погляньмо на дев’ять лікарських рослин для схуднення.

Зелений чай

zelenyi-chai

Безумовно, це один з найпопулярніших засобів для схуднення. Його ефект ґрунтується на антиоксидантах, які входять до його складу і допомагають спалювати жир за менший час.

Ви можете вживати його кілька разів на день і навіть пити замість інших напоїв. Важливо пити зелений чай щодня і поєднувати його вживання зі збалансованою дієтою і щонайменше 30-хвилинними щоденними фізичними тренуваннями.

Алое вера

Алое вера має ефект детоксикації, що покращує травлення і допомагає спалювати жир. Це одна з найбільш рекомендованих рослин, тому що вона дає значні результати протягом кількох тижнів і є дуже економною альтернативою. Загалом, алое вера споживають, змішуючи в блендері з цитрусовим соком з додаванням меду для солодкого присмаку.

Кориця

korytsya1

Кориця відома своїми властивостями, які підвищують метаболізм, і перевагами у регулюванні рівня цукру в крові. Її споживання сприяє зниженню рівня тригліцеридів і холестерину і покращує метаболізм глюкози. Завдяки цьому ви будете менше тривожитися через їжу, і це буде великою підмогою в боротьбі із зайвою вагою.

Гірчиця

Гірчиця – хрестоцвітна рослина, як і броколі, цвітна капуста і білокачанна капуста. Було доведено, що її насіння більш ефективне у підвищенні метаболізму на 25%, що дозволяє спалювати калорії з кращими результатами.

Ми рекомендуємо споживати 3/5 чайної ложки насіння на день, що дозволить вам спалювати 45 зайвих калорій щогодини. Дуже важливо не перевищувати рекомендовану порцію гірчиці. Це може призвести до побічних ефектів, які вплинуть на ваше здоров’я.

Кмин

kmyn

Кмин має дуже корисні властивості для травлення, вироблення енергії і для управління глікемічним індексом у людей з цукровим діабетом II типу. Майте на увазі, що це чудове доповнення для вашої дієти, яке вгамовує тривогу, виводить токсини з організму і сприяє схудненню.

Артишоки

Артишоки мають очищувальні, сечогінні та проносні властивості. Це одна з найбільш рекомендованих рослин для схуднення, і багато продуктів для схуднення, які продають сьогодні, мають в основі саме цю рослину. Ми рекомендуємо використовувати настій зі свіжого листя артишоків.

Береза

Береза має сечогінні властивості і її рекомендують для боротьби з ожирінням. Її властивості допомагають виведенню токсинів з організму і запобігають накопиченню жирів. Ми рекомендуємо приготувати настій з 1 або 2 чайних ложок берези на склянку води.

Селера

selera

Селера – рослина з великою кількістю корисних властивостей. Ви можете скористатися нею для схуднення й очищення організму.

Її щоденне споживання не матиме жодних негативних наслідків для здоров’я. Навпаки, це допоможе вам схуднути за лічені дні. Розріжте стебло сирої селери, а потім відваріть протягом 30 хвилин. Пийте проціджену воду принаймні три рази на день.

Кайєнський перець

Кайєнський перець містить речовину, відому як капсаїцин, яка й надає йому особливий пекучий і пряний аромат. Цей компонент також сприяє схудненню завдяки тому, що він знижує споживання калорій, що зменшує жирову тканину і рівень жиру в крові.

Його властивості активують певні білки, завдяки чому не відбувається накопичення жиру в організмі.