9 звичок, які продовжать вам життя

Ви знали, що регулярні заняття спортом можуть продовжити вам життя на 4 роки? Крім того, вони покращують роботу серця, легенів, а також піднімають настрій.

Існують певні погані звички, які зменшують тривалість життя та сприяють розвитку різних захворювань. Хороші новини в тому, що також є і багато хороших звичок, які допомагають зберігати хороше здоров’я, продовжують життя, і, перш за все, значно його покращують. 

Пам’ятайте, що у вас лише одне життя і тіло, саме тому важливо дбати про своє здоров’я та дотримуватися такого способу життя, який би забезпечив вам щасливе довголіття. Якщо ви і досі не знаєте про ці хороші звички, які продовжують ваші роки, радимо читати далі і дізнатися про них саме сьогодні. 

Не переїдайте

Спеціалісти радять їсти багато разів маленькими порціями протягом дня. Найкраще їсти 5 або 6 разів на день. Не переїдайте, так ви зможете забезпечити собі здорове життя, і звісно ж, здорову вагу. Кожного разу, коли ви готуєте собі поїсти, переконайтеся, що порція достатня, аби наїстися і не відчувати голоду до наступного прийому їжі.

Більше займайтесь сексом

Sex-mozhe-dopomohty

Регулярний секс – запорука хорошого здоров’я та довголіття. Секс піднімає самооцінку, спричиняє викид позитивних гормонів, спалює калорії, знижує кров’яний тиск, посилює імунну систему, покращує сон та захищає серце. Експерти радять займатися сексом щонайменше тричі на тиждень. 

Не перебувайте на сонці занадто довго

Коли ваша шкіра зазнає впливу ультрафіолетових променів протягом занадто тривалого часу, вона передчасно старіє, крім цього, це може призвести до опіків, подразнень і навіть раку шкіри. Хоча перебувати на сонці необхідно, важливо знати міру, аби уникнути негативних впливів на здоров’я. Рекомендовано завжди наносити захисний крем від сонця на обличчя та решту тіла.

Ведіть активне соціальне життя

Shchastia-300x200

За результатами різних досліджень, люди, які завжди оточені друзями та родиною, мають менший ризик виникнення захворювань серця. Самотність – це чинник, який може спричинити депресію, сум, стрес, підвищений рівень холестерину та інші захворювання. Спільно проведений з друзями та родиною час дуже позитивно впливає на ваше здоров’я та робить вас набагато щасливішим.

Випивайте келих вина на день

Хоча зловживання алкоголем погано впливає на ваше здоров’я, експерти дійшли висновку, що келих червоного вина на день – це корисно, адже він допомагає запобігти серцевим нападам та навіть діабету.

Їжте фрукти та овочі

Frukty

Регулярне споживання фруктів та овочів неймовірно важливе для кращого та довшого життя. І фрукти, і овочі багаті на вітаміни, мінерали, антиоксиданти та інші поживні речовини, які допомагають підтримувати належну вагу, лікують багато захворювань, очищують організм від токсинів, зберігають здорову та молоду шкіру, а також мають багато інших переваг.

Займайтеся спортом

Заняття спортом – це найкращий спосіб для того, аби мати хороше здоров’я та фізичну форму, і, звісно ж, його рекомендують експерти. Згідно з дослідженнями, заняття спортом можуть продовжити вам життя на 4 роки, у той же час, вони позитивно впливають на здоров’я серця, легенів, та навіть покращують настрій. Рекомендовано займатися якимось видом спорту і/або виконувати вправи щонайменше по 30 хвилин на день.

Не куріть

Ni-palinniy

Куріння – це одна із найгірших звичок, які тільки може мати людина, адже воно не лише скорочує тривалість життя, а й суттєво погіршує якість життя курця. Через те що паління викликає рак легень та інші захворювання дихальних шляхів, ця звичка одна з найчастіших причин смерті у світі. Кинути палити досить складно, але це можливо. Крім того, позитивні зміни стануть помітними з першого ж дня, а тіло почне потроху відновлювати своє здоров’я.

Уникайте стресу

У нашому житті ми так чи інакше колись стикаємося зі стресовими ситуаціями. Хоча стрес це нормально, спеціалісти наголошують на тому, що обов’язково потрібно знати більше про вплив і наслідки цієї проблеми. Згідно з дослідженнями, стрес негативно впливає на розумове, емоційне та фізичне здоров’я. Саме тому рекомендовано боротися з ним та зберігати позитивне ставлення до життя, не зациклюватись на ситуаціях, з якими, можливо, доведеться стикнутися. Хоча може здаватися, що це складно, існує багато способів боротьби зі стресом.