Африканський манго – революція в дієтології

А чи відомо вам, що необов’язково вдаватися до виснажливих дієт, обтяжувати себе фізичними вправами, відмовляти собі в улюблених стравах аби позбутися декількох зайвих кілограмів? Знайдено інший, більш ефективний і, при тому, натуральний спосіб, який допоможе вам схуднути аж до 8-11 кілограмів за 4 тижні!

На перший погляд здається неймовірним, чи не так? У чому ж секрет африканського манго, яким чином він впливає на наш організм та яких результатів можна досягти, включивши в наш раціон цей екзотичний фрукт? Дізнаймося разом!

Фрукт, що докорінно змінив підхід до зниження ваги

Африканський манго – це плід тропічного дерева Irvingia Gabonensis, що прийшов до нас з Західної Африки. Дерево досягає 25-40 метрів у висоту, а його плід відрізняється своїми надзвичайними цілющими та дієтичними властивостями.

Завдяки цьому африканський манго знайшов своїх прихильників в Іспанії та Південній Америці та вже протягом 200 років користується неабиякою популярністю. Його вживають як у свіжому вигляді, так і в будь-якій кулінарній обробці.

Насіння ж африканського манго, відоме, як “горіхи Діка” або “Окбоно”, використовували жителы Західної Африки не лише в споживчих, але й у терапевтичних цілях, у боротьбі проти жовтої лихоманки та діареї.

Та й практичності у цього екзотичного фрукта хоч відбавляй! Відомо, що африканський манго був незамінним під час полювання, бо значно знижував відчуття голоду, тим самим, підтримуючи стан активної діяльності та спиряючи збільшенню витримки.

Мабуть, зараз ви ще більше зацікавилися, яким же чином африканський манго впливає на вагу людини? Вченими було проведено безліч досліджень на виявлення дієтичних властивостей африканського манго і результат не змусив себе чекати: африканський манго дійсно допомагає схуднути!

Не дивно, що після настільки неймовірних досліджень, знайшлось багато охочих випробувати на собі позитивний вплив цієї знахідки. Тож деяким людям було запропоновано включити африканський манго в свій повсякденний раціон харчування на 4-10 тижнів і при цьому не змінювати колишній розпорядок дня.

Після закінчення дослідження було підтвереджено в черговий раз, що африканський манго дійсно є знахідкою у боротьбі з зайвою вагою. Тим, хто приймав солодкий плід африканського манго за 30 хвилин до основної страви, вдалося схуднути на 5.6% (до 10 кілограмів) від загальної ваги їхнього тіла.

Але це ще не все. Вчені спостерігали зниження рівню шкідливого холестерину та глюкози в крові. Також, дослідження показали, що таблетки на основі екстракту африканського манго, IGOB131, стимулюють процес спалювання жирів за рахунок природної активізації метаболізму.

На сьогоднішній день африканський манго надзвичайно популярний у сфері дієтології та безліч компаній пропонують капсули на основі екстракту Irvingia Gabonensis, які не залишають байдужими тих, хто вже хоч раз відчув на собі позитивний вплив цієї диво-знахідки та не бажає зупинятися на досягнутому.

Корисні властивості африканського манго

Ideal'na-vaga

 • Ефективно бореться із зайвими кілограмами: до 3-11 кілограмів за 4 тижні
 • Цілеспрямовано впливає на спалювання жирових відкладеннь
 • Природньо активізує процес метаболізму
 • Сприяє зниженню шкідливого холестерину, особливо ЛПНЩ
 • Регулює кількість цукру в крові
 • Знижує апетит
 • Володіє антиоксидантними властивостями
 • Виводить токсини та шлаки з організму
 • Є натуральною харчовою добавкою завдяки вмісту вітаміну B
 • Регулює гормон лептина, який відповідає за відчуття голоду

Просто неможливо встояти та відразу ж не відправитися в найближчий магазин купувати це чудо природи, чи не так? Але спочатку, зверніть увагу на декілька важливих речей.

На що cлід особливо звернути увагу?

1. Насіння

Пам’ятайте, що насіння африканського манго використовують тільки у виготовленні капсул, так що будьте обережними та не дайте себе спантеличити та обманути при купівлі.

Особливо зверніть увагу на концентрацію IGOB131, яка міститься в екстракті африканського манго. Її ефективність була перевірена та підтверджена під час дослідженнь, та все ж результат залежать тільки від якості використовуваної формули.

2. Харчова добавка

Африканський манго є цілком натуральною харчовою добавкою, яка природнім шляхом сприяє зменшенню відчуття голоду та дає вам можливіть споживати менше калорій протягом дня. Пийте більше води, та, якщо це можливо, більше займайтесь фізичними вправами.

3. Приймайте перед їжею

Було встановлено, що найбільш ефективним є прийняття капсули за 30 хвилин до їжі, зі склянкою води.

4. Дотримуйтесь інструкції виробника

Незважаючи на природнє походження добавки, перед початком прийому обов’язково потрібно проконсультуватись та підібрати необхідну, конкретно для вашого випадку, кількість продукту. Тому уважно ознайомтесь з інструкцією виробника та дотримуйтесь усіх вказівок для досягнення бажаних результатів.

5. Остерігайтесь підробок

Будьте пильними, купуючи продукт в інтернет-магазинах, уникайте сторінок з божевільними пропозиціями та супер-акціями, адже найчастіше саме в таких випадках можна натрапити на неякісний продукт, який зовсім не містить екстракту африканського манго. Намагайтесь купувати продукцію у магазинах, які мають ліцензії на їх продаж, а також сертифікат якості.

Чи є протипоказання до вживання?

Будучи продуктом природного походження, африканський манго є цілком безпечним і не завдає ніякої шкоди вашому здоров’ю. Розпочавши додавати африканський манго до вашого щоденного раціону, можливо ви відчуєте деякі незначні зміни у вашому самопочутті, але, не переймайтесь, вони зникнуть вже після кількох днів.

Можливі побічні ефекти африканського манго

 • Головні болі: Вони, як правило, сигналізують, про те, що вам необхідно більше пити води, та що рівень цукру в крові низький.
 • Метеоризм: Можливий через прискорення процесу метаболізму.
 • Безсоння: Як правило, викликано збільшенням енергетичних рівнів. Не хвилюйтесь, безсоння не турбуватиме вас, це лише короткочасне явище.
 • Нудота: Трапляється дуже рідко, і, зазвичай, викликана різким припиненням споживання калорій у зв’язку зі зниженням апетиту.

Останнє слово за вами 

Тепер, коли вам же добре відомі як позитивні, так і можливі негативні прояви африканського манго, залишилось тільки вирішити для себе, чи не є цей диво-продукт відповіддю, яку ви так довго чекали: натуральний і ефективний. Дайте собі шанс та погляньте яких результів ви зможете досягти разом з африканським манго.