Бурсит стоп – як запобігти?

Бурсит великого пальця стопи – одне із найболісніших та найпоширеніших захворювань стоп, які можуть тільки трапитись. Таке захворювання здебільшого виникає внаслідок носіння неправильного взуття або передається по спадковості. У даній статті ми розповімо вам про натуральні засоби, які застосовують для боротьби із появою бурситу.

Один із найшвидших методів позбавлення від бурситу стопи – використання протизапальних та окремих знеболювальних засобів. Також ви можете виконати ряд фізичних вправ, що у поєднанні  з м’якою устілкою (особливо вовняною) сприятиме зниженню проявів болю, який виникає при натиранні шкіри ноги.

Ще одним із найефективніших способів вирішення вищезазначеної проблеми є хірургічне втручання. Такий варіант є більш дієвим, він допомагає швидше усунути проблему, саме тому люди частіше вибирають саме цей спосіб.

Наприклад, в Іспанії проводять близько 5 тисяч таких операцій на рік. Найбільш популярною є підшкірна, під час якої робиться невеличкий розріз, тому рубців практично не залишається, що є великим плюсом як для пацієнтів, так і для лікарів.

Як запобігти появі бурситу?

stopa-10

Щоб уникнути появи такої хвороби як бурсит стопи, слід в першу чергу почати з вибору зручного взуття, з підборами не вище 4 сантиметрів. Адже чим вищий підбор, тим більше ваші пальці впираються в носок взуття, а великий палець повністю сплющується між взуттям і іншими пальцями, особливо якщо носок вузький.  Тому краще носити просторе взуття на низьких підборах, щоб відчувався комфорт у ногах.

Рекомендуємо дуже ретельно підбирати взуття для щоденного носіння. Якщо високі підбори – ваша слабкість, носіть їх нечасто, чим менше, тим краще, тобто не кожного дня! Високі підбори – це найбільший ворог здоров’я та краси. Носіння незручного взуття може не тільки призвести до появи бурситу, а й спричинити деформацію стопи.

Пам’ятайте, якщо вчасно не розпочати лікування бурситу, з кожним днем захворювання проявлятиметься все більше, а біль ставатиме інтенсивнішим, що зробить ваше пересування дискомфортним.

І остання та найважливіша рекомендація: якщо ви зіткнулись з такою проблемою як бурсит, або ж він починає тільки формуватися, негайно зверніться до лікаря або до ортопеда. Вони дадуть вам правильні рекомендації і розкажуть, яке лікування вам необхідне.