Чи шкідливо спати в бюстгальтері?

Жовтень 6, 2015
Навіть виробники говорять, що не варто носити бюстгальтер більше семи годин поспіль і особливо спати в ньому. Забезпечення належної лімфатичної циркуляції допоможе уникнути проблем у майбутньому.

Питання носіння бюстгальтера завжди було гострим та суперечливим. Корисно це чи шкідливо для жіночого здоров’я? Так чи інакше, 80% жінок носять бюстгальтер, та наше питання сьогодні полягає в іншому: чи безпечно спати в ньому? У нашій статті ви знайдете відповідь на це питання.

Чи справді носіння бюстгальтера є хорошою ідеєю?

Ми вже неодноразово зачіпали тему носіння бюстгальтера на цьому веб-сайті. Наскільки це безпечно? Чи представляють вони свого роду загрозу для здоров’я грудей? У дослідженні, проведеному у Франції професором Жаном-Денисом Роуіллоном, було встановлено, що носіння бюстгальтера є мало корисним. Фактично, дослідження показали, що бюстгальтер може значно прискорити втрату пружності грудей та викликати появу розтяжок.

Але представники іншої медичної спільноти не погоджуються з цим аргументом і стверджують, що насправді бюстгальтери корисні, особливо для жінок, які мають великі груди, оскільки бюстгальтер забезпечує їм комфорт та підтримку. Головне у цій справі підібрати правильний розмір бюстгальтера, оскільки іноді чашки або кісточки занадто тісні та стискають тканини молочної залози і призводять до поганої циркуляції. Якщо ви не можете обійтися без носіння бюстгальтера, в такому випадку вам слід бути більш обережними та уважними у виборі бюстгальтера, щоб він був зручним та відповідав вашому розміру. Це важливо.

Спати в бюстгальтері або без – ось в чому питання

2-son1

В цілому, експерти рекомендують знімати бюстгальтер, лягаючи спати. Дослідження, проведене медичними антропологами, попередило про те, що бюстгальтери стискають лімфатичні вузли, запобігаючи природній фільтрації токсинів через лімфатичний дренаж. І пам’ятайте, що більшість з цих функцій відбуваються саме в нічний час, саме тому носіння бюстгальтера протягом цього часу може призвести до затримки рідини та формування кіст, фіброзних вузликів та пухлин в довгостроковій перспективі. Це, безумовно, ризик.

Бюстгальтери можуть стискати шкіру в області пахв та викликати підвищення температури грудей, що може мати погані наслідки в майбутньому.

Ще однією причиною, чому не варто спати в бюстгальтері є те, що груди повинні вільно рухатися для сприяння належного лімфотоку. Виробники бюстгальтерів говорять, що, щоб не мати ніяких проблем, не варто носити їх більше семи годин поспіль в день, а також спати в них вночі. Для правильної циркуляції, ваші груди не повині бути нічим стиснуті. Пам’ятайте, що вам потрібно мати хорошу циркуляцію лімфатичної рідини та крові, щоб виводити токсини з організму. Таким чином, навіть якщо ви звикли носити бюстгальтер, оскільки це дуже зручно, це все ж не дуже гарна ідея, щоб носити його більше семи годин поспіль.

Якщо ви не уявляете своє життя без носіння бюстгальтера вночі, є бюстгальтери розроблені спеціально для сну. Це особливий вид білизни. І в чому ж секрет цієї спеціальної білизни, ви запитаєте? Вони мають форму, яка тримає груди окремо і запобігає формуванню непривабливих зморшок через стиснення. Вони зроблені з бавовни без кісточок та дозволяють шкірі дихати.

Але найголовніше, пам’ятайте, що ви завжди повинні вибрати бюстгальтери, які підходять вам за розміром. Уникайте тих, які занадто тугі по краях або навколо грудей, краще надавайте перевагу бюстгальтерам без кісточок.

Вас також можуть зацікавити