Чому детокс-напої корисні для схуднення

У чому секрет детокс-напоїв? Коли ви додаєте фрукти й овочі до детокс-напоїв, ви здобуваєте величезну кількість вітамінів і мінералів, які дадуть вашому організму заряд енергії. Дізнайтеся більше з цієї статті!

Останнім часом бути в формі й вести здоровий спосіб життя стало загальносвітовою тенденцією. Зараз багато людей говорять про здоровий спосіб життя і вчаться піклуватися про своє тіло, триматися подалі від надлишків і насолоджуватися щоденними вправами.

Однак це не завжди легко. Щодня з’являються нові продукти: новий протеїновий порошок, сік або таблетки, які обіцяють допомогти вам отримати омріяну вагу.

Але чи всі вони необхідні або навіть корисні? Вони справді можуть допомогти, але вам не доведеться вдаватися до дорогих напоїв для зменшення ваги.

Насправді, наша рекомендація полягає в тому, щоб спочатку спробувати детокс-напої.

Нижче ми розповімо вам про переваги детокс-напоїв. Ми впевнені, що вас не доведеться довго переконувати, щоб ви почали їх пити!

1. Вони цілком натуральні

Вести здоровий спосіб життя означає триматися подалі від перероблених харчових продуктів, що є однією з переваг детокс-напоїв.

Оскільки ви їх готуєте самі з фруктів і овочів, ви можете бути впевнені, що вони вільні від хімічних речовин і підсолоджувачів.

Є багато засобів, наприклад, ті чарівні пігулки, які обіцяють вам екстракти для схуднення з аналогічних інгредієнтів, але вони втрачають більшу частину поживної цінності.

Крім того, якщо ви звикли до перероблених напоїв, це чудовий спосіб, щоб замінити їх більш здоровим варіантом.

У такий спосіб ви зможете задовольнити свою тягу до солодкого, не споживаючи занадто багато калорій.

2. Вони прискорюють обмін речовин, навіть якщо ви не тренуєтеся

Детокс-напої працюють як природний сечогінний засіб, допомагають очистити організм і позбутися від відходів, які не приносять вам жодної користі.

Залежно від інгредієнтів, які ви виберете, ви отримаєте різні переваги. Деякі з проблем, з якими борються детокс-напої:

  • надмірна кількість натрію
  • затримка рідини
  • додаткові калорії

У результаті, ви будете почуватися набагато більш енергійними, ніж раніше. Це тому що, коли ви їсте фрукти й овочі, ви отримуєте всі сили, які вам потрібні для щоденних справ.

Ще одна перевага детокс-напоїв: оскільки це діуретики, вони допомагають вам схуднути швидше, не змушуючи проводити весь час в спортзалі.

Просто пам’ятайте, що швидший обмін речовин не означає, що ви можете їсти все, що хочете. Правда в тому, що ці напої разом з хорошою дієтою дають вам можливість отримати бажане тіло.

3. Вони допоможуть вам попрощатися з розладами травлення

У вас  часто виникають проблеми з травленням?

Деякі з найбільш поширених скарг:

  • розлад шлунка
  • пронос
  • закреп
  • проблеми з товстою кишкою або з печінкою

Детокс-напої можуть бути прекрасним рішенням від будь-яких зі згаданих проблем.

Якщо ви погано харчувалися, детокс-напої можуть дати вам поживні речовини та клітковину, які необхідні для належної роботи травної системи.

В ідеалі, необхідно пити 8 склянок води на день разом з цими напоями.

4. Вони корисні для вашої печінки й товстої кишки

Коли ви починаєте худнути, ви маєте завжди пам’ятати про печінку і товсту кишку.

Причина в тому, що ці органи страждають найбільше, коли ви споживаєте багато жиру, алкоголю, кофеїну і оброблених харчових продуктів.

Чому ці органи так важливі?

Тому що ваша товста кишка відповідає за вилучення рідини та поживних речовин з їжі, яку ви їсте.

Печінка відповідає за фільтрацію токсинів з їжі та напоїв, які ви споживаєте, а також забезпечує травні соки, щоб допомогти їх розділити.

Детокс-напої надзвичайно корисні для цього дуету, адже вони часто містять поживні речовини, які природно і швидко виводять токсини з цих органів.

Ми рекомендуємо пити ці напої принаймні один тиждень на місяць.

Ви будете періодично виводити токсини, а також запобігатимете серйозним проблемам з цими органами.

Не зловживайте детокс-напоями

Переваги детокс-напоїв є значними, але пам’ятайте, що не треба впадати в крайнощі.

Найкраще, що ви можете зробити, це організувати збалансований раціон і використовувати ці соки, щоб поліпшити своє здоров’я, але не вірте, що це чарівне рішення для схуднення.

Також добре експериментувати з різними типами детокс-напоїв.

Пам’ятайте, що ви можете обирати між різноманітними видами чаю і зелених соків. Вам не набриднуть ті самі смаки. Крім того, так буде легше зробити їх частиною вашого життя.

Вас також можуть зацікавити