Чому стільки людей підсіли на зумбу?

Квітень 27, 2016
Чому стільки людей підсіло на зумбу? Тому що вона забезпечує навантаження для всього тіла. Ці вправи не лише спалюють калорії, а покращують баланс, відчуття ритму та координацію, а також залучають м'язи ніг, рук і живота.

Чули коли-небудь про зумбу? Ви майже точно стикалися з цим словом або навіть уже дещо про це знаєте. Утім ви можете не розуміти, чому зараз стільки людей підсіло на зумбу, як і те, наскільки вона корисна для тіла та розуму, якщо регулярно виконувати вправи. 

За останні декілька років заняття із зумби стали дуже популярними, адже це чудовий вид фізичних навантажень і спосіб скинути зайві кілограми.

Якщо ви досі не знали, що таке зумба і які її переваги, неодмінно прочитайте нашу сьогоднішню статтю.

Що таке зумба?

Зумба – це поєднання латиноамериканської музики, наприклад, сальси, меренге, бачати та фламенко, яке водночас є і спортивним навантаженням на організм, і способом схуднути та розважитися під час занять.

Це фітнес для всіх вікових груп: від дітей і до пенсійного віку, незалежно від статі.

Якщо ви хочете спробувати цю новинку у світі спорту, не потрібно мати багато фізичної сили або спеціальну підготовку. Знадобиться лише непогана координація, щоб встигати повторювати рухи.

2-zaniattia-iz-zumby

Регулярні заняття зумбою можуть допомогти суттєво зменшити жир на животі. Результати стануть помітні вже через місяць.

Але найкраще в усьому цьому те, що вона не лише спалює калорії, а й залучає різні групи м’язів тіла, покращує баланс, відчуття ритму та координацію. До того ж ще й тонізує  руки, ноги та живіт.

Готові дізнатися про всі переваги зумби? 

Користь від занять зумбою

Користь занять із зумби для організму важко переоцінити, як і будь-якого іншого типу вправ на основі аеробіки.

Зважаючи не те, що це веселий та унікальний спосіб займатися спортом, безліч кампаній по боротьбі з надмірною вагою та ожирінням стверджують, що зумба – це новий найкращий друг фізичного здоров’я й активності.

Спалює калорії

Завдяки поєднанню різних типів рухів, які залучають увесь організм, на кожному занятті із зумби можна спалити до 800 калорій. Звісно, це число може відрізнятися залежно від тривалості вправ і особливостей метаболізму.

У будь-якому випадку, якщо займатися зумбою раз на день, це допоможе дуже швидко схуднути. 

Тонізує організм

3-pidtiahnuti-nohy

Ритм музики та вправи з аеробіки, які ви робите, надають тілу гарної форми та тонізують його, а також зміцнюють руки, ноги, сідниці та м’язи живота.

Це дуже весело

Однією з головних цілей зумби є радість, адже замість того, щоб виконувати нудні вправи, ви маєте змогу розважатися. Цей вид вправ цілковито змінює традиційні уявлення про заняття спортом, даючи змогу танцювати та покращувати фізичну форму водночас.

Покращує настрій

Так само, як і інші заняття спортом, зумба стимулює викид ендорфінів. Ці гормони покращують самооцінку і дарують відчуття щастя.

Приємні ритми, які потребують хорошої координації танцю, також допоможуть позбутися негативної енергетики, тому після заняття ви чудово себе почуватимете.

Бореться зі стресом

4-borotba-zi-stresom

Танцювальні рухи, ритм, пісні та вправи з аеробіки, які використовують у зумбі сприяють виробленню гормонів, які борються зі стресом. Такі заняття після важкого насиченого дня розслаблять вас та покращать загальний емоційний стан.

Зменшує вироблення молочної кислоти

Коли після фізичних навантажень молочна кислота накопичується в м’язах, це може призводити до появи відчуття печіння. Завдяки тренуванням із зумби ви зможете назавжди розпрощатися з цією проблемою, тому що вироблення молочної кислоти зменшиться.

Чудово підходить для будь-якого віку

5-dlia-bud'-yakoho-viky

Заняттями із зумби можуть насолоджуватися люди будь-якого віку. Насправді існують навіть рівні та вправи, спеціально розроблені для людей різного віку та фізичної підготовки.

Результати вас здивують

Якщо ви почнете серйозно займатися зумбою, то зможете забути про надмірну вагу й ожиріння. Крім всього цього, результати стануть помітними вже дуже скоро і у вас буде мотивація йти на наступне заняття.

Це групове заняття

Зумба дає можливість зустріти нових людей і знайти друзів. У більшості великих міст зараз можна знайти заняття на які ходять від 10 людей, і кількість відвідувачів лише зростає. Утім якщо ви не маєте часу на зумбу, також можна займатися вдома.

Вас також можуть зацікавити