Чотири природні засоби для зміцнення волосся

· Липень 3, 2015

Ваше волосся, безумовно, – одна з найбільш важливих частин вашого тіла, якщо говорити про естетичний вигляд. Водночас, волосся саме по собі не виглядатиме чудово весь час – воно потребує хорошого догляду. Також дуже важливо дбати про зміцнення волосся, постійно і добре піклуватися про нього, особливо якщо ви хочете запобігти деяким з найбільш поширених проблем, таких як випадання волосся. Дана проблема на даний час дуже поширена як у чоловіків, так і жінок. Зараз ми розповімо про деякі природні засоби для зміцнення волосся.

Насправді ці ідеї – дуже прості і практичні для домашнього застосування, ось чому  у вас не повинно виникнути ніяких проблем застосувати їх на практиці. У будь-якому разі, важливо мати на увазі, що ваше волосся – дуже чутлива частина тіла, тому якщо у вас виникають серйозні або постійні проблеми з нею, то краще звернутися до фахівця. Дерматологи є найкращими спеціалістами в цій сфері, вони можуть належним чином оглянути вас і запропонувати вам найкраще вирішення проблеми, що виникла.

Желатин

Желатин – це дуже популярний продукт, оскільки з нього виробляється  желе. Загалом, желатин – це білок, який знаходиться в кістках, шкірі і хрящовому колагені деяких тварин. Звичайно, як ви вже, напевне, зрозуміли, желатин допомагає зміцнити ваше волосся, тому що він містить велику кількість колагену. Навіть можна сказати більше, крім того що желатин корисний для вашого волосся, він також зміцнює нігті.

volos1

Найкращий спосіб зміцнити ваше волосся з допомогою желатину – це додавати невелику кількість цього білка в пляшку з вашим шампунем, яким ви користуєтесь щодня. Потрусіть пляшкою як слід, щоб все добре змішалося. Тоді використовуйте шампунь так, як ви це робите завжди, а після цього прополощіть волосся належним чином. Але якщо ви хочете отримати кращі результати, ми рекомендуємо розчинити желатин в половині склянки теплої води і накласти цей розчин на волосся. Через деякий час добре прополощіть його.

Оливкова Олія

Як ви знаєте, оливкова олія має багато дуже цікавих властивостей, які значно допомагають у вирішенні різноманітних проблем. У випадку зміцнення вашого волосся оливкова олія теж дуже доречна. Якщо у вас тьмяне волосся, олія, також, робить його блискучими і зволожує його. Для того, щоб досягти цього ефекту, накладіть дві чайні ложки олії на сухе волосся перед тим як йти в душ.

Не забудьте одягнути шапочку для душу, для того щоб олія впливала добре на ваше волосся. Це потрібно для того, щоб пара з ванни чи душу також допомогла олії краще проникати у всю шкіру голови та в саме волосся. Після того як ви провели в душі приблизно десять хвилин, зніміть шапочку і прополощіть волосся так, як ви це робите, зазвичай, коли просто миєте голову. Ви також можете використовувати для цього шампунь і навіть кондиціонер .

Мед

med

Це ще один продукт природного походження і величезна допомога для слабкого або ламкого волосся або й навіть такого, що легко випадає. Завдяки його поживним речовинам, мед зміцнює ваше волосся і надає йому об’єму. Для використання меду з метою покращення вашого волосся, накладіть невелику його кількість на ваше волосся і розмажте його кінчиками пальців по всій довжині. Якщо бажаєте, можете злегка масажувати волосся та голову, так щоб мед увібрався глибше та краще.

Через 15 або 20 хвилин, а це достатній час для того щоб мед добре подіяв, вам слід змити його  теплою або гарячою водою. Тому найкраще буде для цього скористатися вашим щоденним звичайним шампунем. Цікавий той факт, що, використовуючи мед щодня, ви можете добре очистити волосся та надати йому блиску. Насправді, такий продукт як мед використовують в деяких магазинних шампунях теж, якраз з метою отримання того ж ефекту, що надає блиск.

Яйце

Яким неймовірним  це б не здавалося, яйце – ще один варіант для зміцнення вашого волосся, а також спосіб покращити його вигляд. Це тому, що яйця багаті вітамінами Е і D, які мають надзвичайно важливе значення для зміцнення волосся та нігтів. Хоча ви можете скористатись цими цілющими властивостями яєць, з’їдаючи їх, правда полягає в тому, що ви отримаєте навіть  кращі результати, якщо застосуєте яйця накладаючи їх безпосередньо на ваше  волосся.

yuitse

Вітаміни також наявні в яєчних білках, хоча 90% від їх ваги – це вода.

Все дуже просто. Розбийте сире яйце в миску, а потім намажте ним  всю частину голови з волосяним покровом, злегка масажуючи волосся кінчиками пальців, щоб яйце увібралося як найкраще. Слід  залишити яйце на волоссі протягом 15 хвилин, а потім змити. Пам’ятайте, що дуже важливо, зробити це холодною або теплою водою, а ні в якому разі не гарячою. Ви можете, звичайно, використати шампунь і кондиціонер, так щоб повністю позбутися будь-яких залишків яйця на голові.