Чи можуть обіцянки врятувати стосунки?

Серпень 22, 2017
Зазвичай, коли хтось обіцяє, що зміниться, щоб ви його не покинули, це порожні слова. А як ви думаєте?

Ви колись обіцяли змінитися, щоб повернути стосунки або зберегти їх? Хтось робив так з вами? Ця ситуація трапляється, коли ви знаєте, що настає розставання, але відмовляєтеся це прийняти.

Найдивніше те, що коли хтось обіцяє змінитися, іноді найкраще, що може статися, це завершення стосунків.

Чому? Оскільки ці обіцянки іноді є спробою маніпуляції.

Обіцянки змінитися, щоб уникнути втрат

Скажімо, людина вам зраджувала, і щойно ви про це дізналися, ви вирішили розірвати стосунки.

  • Ваш партнер відчайдушно намагається зробити все, що завгодно, щоб ви зрозуміли, що це була помилка, яка ніколи не повториться, що він зміниться. Обіцянки вириваються з його вуст у пошуках схвалення.
  • Він навіть падає на коліна, якщо це необхідно, він просить, і все це породжує у вас почуття жалю і співчуття. Іноді це працює, і ви даєте йому другий шанс.
  • Однак варто усвідомлювати, що незалежно від того, скільки він обіцяє, він робить це під впливом ситуації. Інакше кажучи, це просто спроба вас не втратити.

Що це значить? Це означає, що обіцянка не триватиме. Фактично, щойно ви дасте йому другий шанс, усе може відразу повернутися до того, що було.

Ці обіцянки змінитися виникають у різноманітних ситуаціях: розбіжності, брехня, проблеми з взаєморозумінням, розставання…

У таких ситуаціях людина боїться втратити свого партнера або не бажає приймати, коли в стосунках усе йде неправильно. Вона спробує все, що завгодно, і даватиме обіцянки, намагаючись маніпулювати вашими емоціями.

Егоїзм у стосунках

Часто ми не хочемо бачити, наскільки все погано. Ми просто зосереджуємось на тому, чого хочемо, тому ми також готові пожертвувати своїм здоров’ям і здоров’ям партнера.

Це часто буває частиною емоційної залежності. Ви обіцяєте змінитися, щоб не втратити людину, яка є об’єктом вашої залежності.

Ми егоїстичні. Ми прив’язуємося до когось, поки годуємо його отрутою.

Ви не можете обіцяти те, у чому не впевнені.

Адже обіцянки обманюють обох вас.

Ваші наміри можуть бути добрими, але чи ви впевнені, що вони будуть реалізовані? Ви не заслуговуєте на те, щоб знову пройти крізь це. Ви не заслуговуєте на те, щоб брехати й щоб вам брехали.

Продовження болю

Обіцянки змінитися можуть просто продовжити ситуацію, яка викличе ще більше болю.

Ось чому важливо не захоплюватися, а бути об’єктивними та реалістичними. Це важко, але чому б не звернути увагу на поради від друзів або членів родини? Не відмовляйтесь від їхньої поради просто тому, що це не те, що ви хочете почути.

Ви не хочете чути те, що їм доводиться сказати, що ви неправі, але з часом ви зрозумієте ситуацію і наскільки праві вони були.

Не давайте тих обіцянок, які ніколи не стануть реальністю.

Розплющте свої очі на ці пастки та не дозволяйте потрапити в полон милосердя і жалю. Поміркуйте над ситуацією.

Ніхто не каже, що ви повинні вирішити прямо зараз. Дайте собі час, щоб побачити ситуацію чіткіше та ясніше.

Ілюстрації: Паула Бонет

Вас також можуть зацікавити