Дивовижні переваги пива для здоров’я

· Березень 12, 2017
У нас є хороші новини для любителів пива: ваш улюблений напій може бути кориснішим, ніж ви думаєте, але тільки в міру. Перевірте дивовижну користь пива для здоров'я.

Багато людей люблять пити холодне пиво в спекотний день, у компанії друзів або під час перегляду матчу улюбленої спортивної команди.

Хоча багато хто сприймає пиво як ще один алкогольний напій, воно насправді містить кілька корисних речовин і приносить користь.

Пиво містить більшу кількість білка і вітаміну B, ніж вино. Воно також має такий самий рівень антиоксидантів. Окрім усього цього, цей напій містить хміль.

Хміль є прекрасним джерелом флавоноїдів і мінералів, які допомагають деяким обмінним процесам.

Читайте далі, щоб дізнатися, як свіже холодне пиво справді може принести користь вашому здоров’ю. Ми впевнені, що після прочитання цієї статті, вам захочеться випити холодного пива.

Пиво бореться з раком

Ксангогумол – це флавоноїд, який міститься в хмелі. Ця речовина відіграє принципову роль для запобігання раку на хімічному рівні.

Пиво також є значним джерелом поліфенолів завдяки зерну, яке ферментують для виготовлення цього напою, тому пиво краще підходить для боротьби з раком, ніж червоне вино.

Запобігає хворобам серця

Пиво містить вітамін В6, який важливий для здоров’я серця. Завдяки цьому воно допомагає захистити від хвороб серця. Воно також запобігає накопиченню гомоцистеїну – амінокислоти, яку виробляє організм і яка пошкоджує артерії.

Крім того, пиво робить вашу кров трохи рідшою. Це дозволяє запобігти утворенню згустків крові. Ці тромби небезпечні тим, що вони можуть блокувати артерії. Вони також можуть викликати або посилити інші проблеми з серцем.

Споживання пива в помірних кількостях знижує ризик деяких інших розладів, серед яких запалення, яке призводить до артеріосклерозу і нагромадження нальоту в кровоносних судинах.

Збільшує щільність кісткової тканини

Споживання пива в помірних кількостях знижує ризик переломів. Це означає, що воно може допомогти вам уникнути таких проблем з кістками, як остеопороз і дистрофія кісткової тканини, які приходять з віком.

Це хороша новина, якщо у вас в родині є проблеми з кістками.

Запобігає анемії

Пиво допомагає уникнути дефіциту деяких вітамінів і мінеральних речовин, а також запобігає виникненню недокрів’я. Це хороше джерело вітаміну В12 і фолієвої кислоти.

Вітамін В12 має важливе значення для нормального росту, хорошої пам’яті та хорошої концентрації.

Запобігає передчасному старінню

Пиво посилює дію вітаміну Е.

Цей вітамін є важливим окислювальним елементом для організму. Завдяки йому ви виглядаєте краще. Насправді, воно позитивно впливає на шкіру й уповільнює ознаки старіння.

Знижує ризик появи каменів у жовчному міхурі

Помірна кількість пива позитивно впливає на рівень холестерину.

Воно зменшує кількість жовчі, яку виробляє організм. Як наслідок, воно суттєво знижує ризик утворення каменів у жовчному міхурі.

Запобігає слабоумству та ішемічній хворобі

Пиво не лише контролює рівень поганого холестерину (ЛПНЩ), воно також підвищує рівень корисного холестерину від 10% до 20%.

Тому воно знижує ризик виникнення таких проблем, як деменція та серцево-судинні захворювання.

Зменшує камені в нирках

Пиво містить багато калію і мало натрію. Окрім того, воно багате на магній. Усе це в поєднанні призводить до зниження ризику утворення каменів у нирках.

З іншого боку, кремній в пиві легко поглинається. Це одна з причин, чому воно захищає від остеопорозу.

Це хороший сечогінний засіб

Ви, напевно, помічали, як, випивши пару кухлів пива, ви біжите у вбиральню.

Це тому, що пиво є ефективним сечогінним засобом. Воно допоможе вам позбавитися через сечу від токсинів та інших відходів, яких ваш організм не потребує.

Знижує рівень стресу

Пиво, як і решта алкогольних напоїв, розслабляє людину і значно знижує рівень стресу. Воно навіть може допомогти вам легше заснути.

Очищає кишковий тракт

Перш за все, пиво є прекрасним джерелом розчинних волокон.

Вони покращують загальний стан здоров’я. Звичайно, це впливає на здоров’я серця та сприяє очищенню кишкового тракту.

Помірність є ключем до успіху

Це лише деякі з переваг, які може надати пиво. Однак важливо розуміти, що не можна пити кухоль за кухлем щодня.

Якщо ви будете пити його в помірних кількостях, ви також не будете споживати непотрібні калорії, адже зайві калорії можуть негативно вплинути на ваше здоров’я.

Оскільки це алкогольний напій, важливо пам’ятати, що пиво може викликати звикання, якщо пити його в надлишку. Це одна з важливих причин, щоб пити його в помірних кількостях.