Догляд та лікування потрісканих п’ят

Серпень 6, 2015

Щоб позбутись від сухої шкіри на п’ятах можна використати масло какао, чи кокосову олію. Ці речовини є гарними зволожувачами та чудово відлущують шкіру.

Є багато факторів, які можуть призвести до потрісканих п’ят. Вони приносять не лише естетичні незручності, але й можуть викликати болісні відчуття у ступнях. Однією з найбільш поширених причин виникнення потрісканих п’ят є постійне використання відкритого взуття, наприклад, босоніжок 

Жінки, як правило, страждають від цієї проблеми більше, ніж чоловіки, оскільки вони взувають відкрите взуття набагато частіше за них. Але це не означає, що чоловіча стать зовсім не страждає від цієї проблеми. Звичайно потріскані п’яти трапляються і у них! Відомо, що не лише відкрите взуття є винуватцем дискомфорту пов’язаного із п’ятами.

Ви й самі знаєте, що сухі та потріскані п’яти виглядають не дуже привабливо. Важливо розуміти, що надмірна вага або навіть жаркий клімат теж можуть призводити до цієї проблеми. Якщо ви вирішите професійно займатись спортом, то ми вам радимо постійно зволожувати ваші ступні, зволожувальним лосьйоном для запобігання сухості.

Kablyku1

Сьогодні ми збираємось поділитись з вами деякими керівними принципами у лікуванні потрісканих п’ят та хочемо допомогти вам позбутись цієї проблеми. Найкраще, звичайно, це просто цьому запобігти. Але якщо ви вже маєте тріщини на п’ятах, то вам потрібно почати якнайшвидше користуватись нашими домашніми засобами.

Тому читайте далі цю статтю, щоб дізнатись про природні засоби для лікування потрісканих п’ят. Починайте користуватись ними вже сьогодні!

Масло какао

Kokosove_maslo

Масло какао – це незамінний засіб у господарстві. У боротьбі із сухістю ніг потрібно починати саме з нього. Масло какао є одним з найкращих відлущувачів. Ви можете використовувати його, щоб пом’якшити шкіру та зволожити п’яти. Цей засіб безсумнівно допоможе.

Бджолиний мед

Korucia_ta_med

Ви можете спробувати теплу ванну з бджолиним медом. Потрібно додати чашку меду до ванночки з теплою водою, добре перемішати та занурити ноги на 20 хвилин. Через 20 хвилин вийміть ноги, висушіть їх рушником та потріть загрубілі ділянки п’яток пемзою. Повторювати  цю процедуру можна 3 рази на тиждень, щоб зберегти шкіру м’якою.

Касторова олія

Oliia

Є ще один гарний спосіб, щоб пом’якшити жорстку шкіру – це касторова олія. Вона одна з найкращих відлущувачів та пом’якшувачів. Намочіть суху тканину касторовою олією та злегка масажуйте уражену ділянку протягом 10 хвилин, згодом промийте ноги теплою водою. Цю процедуру можна повторювати кожного дня перед сном, щоб якнайшвидше побачити результати.

Кокосова олія

Kokosova_oliia1

Кокосова олія – це дуже хороший домашній засіб для лікування потрісканих п’ят. Вона видаляє мертві клітини, а також утримує воду у шкірі. Це дуже важливий фактор, який не дасть можливості вашим п’ятам висихати. Потрібно робити масаж ніг п’ять хвилин щовечора з невеликою кількістю кокосової олії. Потім сполоснути їх теплою водою, вдягнути шкарпетки і процедура закінчена.

Пемза

Pemza

Останнє, але не менш важливе! Ми рекомендуємо вам використовувати пемзу разом з теплою водою. Це ідеальний варіант, щоб зробити ніжки м’якими та ніжними. Процес є дуже легким та приємним – це чудове поєднання, щоб повністю усунути жорстку та суху шкіру з ніг. Опустіть ноги у теплу воду на 15 хвилин. Потім добре потріть пемзою ступні, після процедури промийте їх та протріть рушником. Такий метод допоможе видалити огрубілу шкіру з п’ят.

Вас також можуть зацікавити