Домашні креми для пом’якшення волосся

Ми всі знаємо, що волосся відіграє чи не найголовнішу роль у зовнішньому вигляді, тому багато жінок витрачають значну суму грошей на засоби для догляду за волоссям та на салони краси.

Немає різниці чи ви доглядаєте за волоссям, щоб виглядати гарно на роботі чи ще для будь-якого випадку, слід пам’ятати, що одночасне використання фарби для волосся і хімічних продуктів, які широко доступні сьогодні, може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Про те, як мати здорове й красиве волосся без використання небезпечних або дорогих засобів ми поговоримо сьогодні. Зокрема, ми запропонуємо рецепти домашніх кремів для того, щоб пом’якшити волосся, використовуючи натуральні продукти і допомогти позбавитися від завитків.

volosya

Отже, читайте далі, щоб дізнатися про те, як пом’якшити волосся, не витрачаючи багато коштів і не використовуючи хімічних продуктів.

Важливо пам’ятати, що слід бути послідовними при використанні  натуральних продуктів, незважаючи на те, що вони не можуть нашкодити здоров’ю. Крім того, все залежить від типу вашого волосся. Звичайно, якщо воно дуже кучеряве, ці креми зроблять його слухнянішим. Вони зменшують завитки, які часто утворюються через надлишок вологи в повітрі, або якщо волосся дуже пошкоджене. Але, звичайно, це не панацея.

Домашні креми

Кокосове молоко і лимонний сік

 

kokos

Для того, щоб зробити цей домашній крем потрібно додати сік одного лимона до однієї склянки кокосового молока. Ретельно змішайте всі інгредієнти, а потім охолодіть їх в холодильнику. Залиште у холодильнику, поки не помітите, що на поверхні утворилася плівка.

Нанесіть суміш рівномірно на волосся і залиште приблизно на 20 хвилин. Важливо не забути обгорнути волосся рушником або тканиною, що допоможе краще проникнути крему.

Через 20 хвилин прополощіть волосся, поки повністю не змиєте засіб, потім мийте як завжди. Якщо ви будете виконувати регулярно такі процедури, то отримаєте дуже гарні результати.

Крем із молока й меду

Додати кілька крапель меду до однієї склянки молока. Все добре перемішати, а потім рівномірно нанести на волосся. Залишити для дії на півтори або дві години. Потім змити суміш і вимити волосся мяким шампунем.

Оливкова олія

Всі натуральні масла корисні для живлення й відновлення волосся. Зараз ми поговоримо про оливкову олію, хоча мигдальне масло також має багато  цих корисних властивостей. Ці масла повертають волоссю здоров’я і, як наслідок, воно має чудовий вигляд.

Нагрійте трохи олії, але будьте обережними, щоб не отримати опік. Нанесіть теплу олію на волосся. Нехай вона залишиться на декілька хвилин. Ви можете також обгорнути волосся тепловим ковпаком. Якщо у вас його немає, натомість застосуйте гарячий рушник. Після того, як час мине, змийте крем і помийте волосся, як звичайно.

olivkova-oliya

Якщо у вас жирне волосся, краще не наносити продукт близько до коренів. І пам’ятайте, що таке лікування вимагає терпіння. Ви не помітите дивовижних результатів лікування за одну ніч. Такі процедури варто робити принаймні два рази на тиждень для того, щоб волосся стало шовковистим, блискучим, слухнянішим і рівним.

Хімічні продукти дають швидкі результати, але… чи варто так ризикувати? Важливо, щоб ви знали, що ці шкідливі речовини проникають в шкіру голови, звідки попадають у кровотік.

Ось чому слід оцінити наскільки дійсно необхідно використовувати продукти, які з часом можуть заподіяти вам шкоду. Краще обрати натуральне лікування, яке можна робити вдома, в комфорті, не витрачаючи при цьому багато грошей.