Домашні лікувальні засоби для відбілювання зубів

Вересень 18, 2015
Пам'ятайте, що гігієна порожнини рота дуже важлива. Фрукти і овочі зі шкірою, такі як яблука або морква, можуть допомогти очистити зубний наліт.

Чи знаєте ви, що деякі продукти, які ми їмо, можуть бути причиною втрати білого кольору зубів або їх поступового пожовтіння? Це також може бути викликано курінням сигарет. Однак зубам можна повернути їх природний колір за допомогою певних стоматологічних процедур, які негайно змінять їх колір. Крім того, існують домашні методи, які, можливо, також усунуть цю проблему. Хочете дізнатися більше про те, як відбілити зуби? Якщо так, то читайте далі!

Є кілька різних видів плям, які можуть розвиватися на зубах, через деякі із зазначених вище та інших причин, таких як регулярне споживання кави, чаю, темних безалкогольних напоїв і куріння. Деякі плями з’являються, щойно зуб починає формуватися. Вони повинні бути вилучені за допомогою стоматологічного втручання, оскільки їх неможливо позбутися домашніми методами.

Апельсинова кірка

apelsynova-kirka-300x200

Внутрішня частина апельсинової кірки дуже корисна для видалення зубних плям. Ця біла частина шкірки містить вітамін С, пектин і лімонен. Останній компонент може допомогти з природним відбілюванням зубів.

Як її використовувати?

Цей метод є простим у застосуванні. Це можна зробити так: помийте і почистіть апельсин, а потім, потріть білою частиною шкірки ваші зуби. Через 30 хвилин ви можете почистити зуби, як зазвичай.

ПРИМІТКА: Не зловживайте цим методом. Застосовуйте лише один або два рази на тиждень, не більше.

Алое

Aloe-vera2

Алое є ефективним і здоровим рішенням проблеми з відбілюванням зубів. Вам просто знадобиться гель рослин, який ви можете застосувати кожен день кожного разу, коли чистите зуби.

Харчова сода

Харчова сода дуже корисна для відбілювання зубів, якщо ви просто додасте половину ложки харчової соди до невеликої кількості води, а потім почистите зуби. Слід уточнити, і ви повинні мати на увазі, що це можна робити лише один раз на тиждень, тому що харчова сода може пошкодити зубну емаль, якщо нею зловживати, адже вона має абразивну дію.

Полуниця

polunytsya

Чи знаєте ви, що полуниця може допомогти усунути наліт? Ви просто повинні розрізати її надвоє і втирати в зуби протягом декількох хвилин. Полуниця працює аналогічно до харчової соди, але вона менше пошкоджує емаль. Крім того, у полуниці є спеціальні волокна, які допомагають усунути небезпечні бактерії в нашому організмі, що робить її дуже корисною для гарної гігієни порожнини рота.

Не забудьте!

Пам’ятайте, що методи, описані в цій статті, слід використовувати помірно, не перестарайтеся з будь-яким з них, адже ви можете завдати емалі незворотної шкоди. Важливо застосовувати ці продукти з обережністю і не дуже часто, щоб вони могли допомогти відбілити зуби ефективно і безпечно. Не перестарайтеся, будь ласка!

Так само не забувайте їсти більше селери, моркви та яблук, щоб зберегти ваші зуби чистими, здоровими і сильними, оскільки ці продукти допомагають виробляти слину, що дуже важливо для уникання появи зубних плям. Також слід мати на увазі важливість використання нитки та рідини для полоскання рота.

Вас також можуть зацікавити