Домашні лікувальні засоби від оніхомікозу

Оніхомікоз. Це слово може здатися дещо дивним, але його вживають на позначення грибкової інфекції на руках та ногах. Грибок у цьому випадку – це мікроорганізми, які вражають нігті на пальцях ніг та рук. Однак здебільшого страждають нігті на пальцях ніг, оскільки грибок інтенсивніше розмножується саме на цих ділянках.

Ваші ноги найчастіше закриті й більш схильні утримувати тепло і вологу, що створює ідеальні умови для цих загарбників. Якщо у вас дуже сильно пітніють ноги, ви маєте приділити цьому питанню ще більше уваги.

Грибкова інфекція взагалі-то не завдає болю, який змушує людину записатися до лікаря. Ця інфекція переважно спричиняє дискомфорт, а саме свербіж, почервоніння та лущення шкіри на будь-якій ділянці тіла.

Що стосується нігтів, то найбільш тривожний знак – це помітна зміна їх зовнішнього вигляду. Вони стають темнішими, товстішими, більш крихкими, відділяються від шкіри і мають неприємний запах.

Варто знати, що для тих, хто страждає на хворобу, яка послаблює імунну систему, грибкова інфекція може стати дійсно дуже небезпечною. Якщо ваша імунна система навпаки чинить опір, проблема не буде настільки серйозною, втім вона все ще залишатиметься дуже неприємною.

Ми завжди рекомендуємо розпочинати лікування будь-якої хвороби на ранній стадії, навіть якщо вона не становить великої загрози здоров’ю, адже якщо ви її відпустите напризволяще, потім буде набагато складніше її позбавитися, лікування буде більш тривалим і зрештою більш дорогим.

Ми порекомендуємо кілька домашніх лікувальних засобів від оніхомікозу для лікування на ранніх стадіях. Якщо грибок на нігтях (чи то на руках, чи то на ногах) з’явився давно і пошкодження дуже значні, найкращий вихід – звернутися до спеціаліста.

Профілактика

hrybok-nihti500x325

У цьому випадку профілактика – найкращий метод. Вам слід бути особливо уважними до особистої гігієни. Пам’ятайте, що ці мікроорганізми більш за все полюбляють темряву, тепло і вологу. Тож не створюйте для їх нападу сприятливих умов. Слідкуйте за гігієною нігтів на руках і ногах.

Ваші нігті мають бути підстрижені й чисті. Якщо ви хочете відрощувати нігті, тоді слід ще більше уваги приділяти питанням гігієни. Періодично очищуйте нігті, не забувайте ретельно їх просушувати. Для цього можна навіть використовувати звичайний фен.

Необхідно добре чистити під нігтями також, але намагайтеся не завдати собі фізичних ушкоджень. Якщо ви отримаєте поранення, грибок може цим скористатися і потрапити в організм крізь рану. Не давайте іншим людям користуватися вашим гігієнічним приладдям, шкарпетками, взуттям і т.п. та самі не користуйтеся чужими речами.

Медичне лікування грибкових захворювань нігтів може різнитися від місцевого застосування, пероральних препаратів, а в більш серйозних випадках, видалення заражених нігтів.

Нижче ми наведемо кілька домашніх лікувальних засобів, які допоможуть вам у боротьбі з грибком нігтів.

Оцет

yabluchnyi-otset

Занурте ноги на 20 хвилин у літр теплої води з додаванням склянки яблучного оцту. Потім вийміть ноги з води і повністю їх висушіть.

Харчова сода

Приготуйте пасту з харчової соди і теплої води. Ви можете наносити її на заражені ділянки і залишати на кілька хвилин. Потім витріть і добряче висушіть.

Цибуля

tsybulya

Подрібніть цибулю у блендері. За допомогою бавовняного диску нанесіть сік на заражений ніготь чи нігті. Залишіть на півгодини, потім витріть і просушіть.

Олія орегано

Змішайте дві краплі олії орегано та столову ложку оливкової олії. Нанесіть безпосередньо на заражені нігті.

Ці домашні лікувальні засоби від оніхомікозу можна використовувати протягом декількох тижнів, доки вони не спричинять зворотньої реакції. Якщо симптоми не зникнуть, проконсультуйтеся з лікарем.