Домашні засоби для боротьби з молочницею

Однією з найпоширеніших причин вагінальної молочниці є грибок з назвою Candida аlbicans. Природний йогурт є одним з найкращих засобів для боротьби з вагінальною молочницею. Бактерії, які йогурт містить, допомагають відновити кислотно-лужний баланс.

Вагінальна молочниця спричинена мікроорганізмами, які зазвичай знаходяться у здоровій піхві. Однією з найбільш поширених причин вагінальної молочниці є грибкова інфекція Candida Albicans, що викликає такі симптоми як виділення, запах, свербіж та почервоніння статевих губ, у деяких випадках з поширенням почервоніння на верхню частину стегна. Інший тип вагінальної інфекції лікарі позначають терміном «бактеріальний вагіноз». Симптоми включають сильні виділення, що супроводжуються різким неприємним запахом, особливо після статевого акту.

Коли ви відчуваєте симптоми вагінальної грибкової інфекції, дуже важливо негайно проконсультуватися з лікарем, щоб визначити правильне лікування, залежно від типу організму, який викликає інфекцію. Прочитаймо про домашні лікувальні засоби для боротьби з молочницею та здорові звички, які допоможуть вам боротися з вагінальними грибковими та бактеріальними інфекціями:

Здорові звички, для боротьби з вагінальними грибковими інфекціями

Постарайтесь тримати інтимні місця сухими

Пам’ятайте добре витиратись рушником після приймання ванни. Грибок росте і розмножується  в теплому вологому середовищі, тому важливо дуже ретельно витирати область піхви після душу або ванни.

Носіть нижню білизну, яка дозволяє дихати шкірі

molchnytsya1

Коли це можливо, носіть спідню білизну, яка дозволяє дихати шкірі, що допоможе уникнути надмірної вологи і тепла. Якщо ви маєте бажання носити нейлонову білизну, переконайтеся, що вона, все ж, має бавовняні вставки. Крім того, не носіть мокрий купальний костюм протягом тривалого періоду після купання.

Підтримуйте належну особисту гігієну

Незалежно від того, страждаєте ви, чи ні на вагінальну грибкову інфекцію, вам слід митися з м’яким нейтральним милом. Мийтеся щодня та не користуйтесь одним рушником, милом та іншими предметами особистої гігієни ще з кимось. Вам також слід прати білизну в гарячій воді або в розчині оцту і води, щоб повністю позбутися будь-яких грибкових мікроорганізмів.

Уникайте агресивного мила

molchnytsya2Агресивне мило та засоби особистої гігієни, які містять спирт, можуть викликати подразнення піхви та змінити її природний кислотно-лужний баланс. Коли ви відчуваєте симптоми вагінальної грибкової інфекції, приготуйте вагінальний мийний засіб, а саме невелику кількість оцту, розведеного у воді. Оцет допоможе відновити природний кислотно-лужний баланс піхви до нормального показника рН4.5.

Домашні лікувальні засоби для боротьби з вагінальними грибковими інфекціями

Натуральний йогурт

molchnytsya3

Натуральний йогурт є одним з кращих лікувальних засобів для боротьби з вагінальними грибковими інфекціями. Він допомагає відновити природний кислотно-лужний баланс завдяки бактеріям, які він містить. Коли ви страждає на грибкові інфекції, то варто не тільки споживати більше натурального йогурту в їжу, а застосовувати його зовнішньо, накладаючи безпосередньо на вражену ділянку або розчинити його теплою водою та використовувати розчин для миття.

Борна кислота

Борна кислота є економним лікуванням, що бореться з вагінальною грибковою інфекцією. Результати кількох досліджень продемонстрували, що вона ефективна при боротьбі з грибковими інфекціями. Під наглядом лікаря, підготуйте желатинові капсули для використання їх у якості супозиторіїв, заповнивши ці невеликі капсули борною кислотою. Використовуйте цей лікувальний засіб один раз на день протягом тижня.

Трав’яні лікувальні засоби

  • Якщо ви хочете полегшити вагінальний свербіж і печіння, приготуйте настій з розмарину та використайте рушник, щоб застосувати зовні на вражену область тіла.
  • Інший варіант – це пити чай із чебрецю. Готувати його слід так: одна столова ложка чебрецю на одну склянку окропу. Пийте від однієї до чотирьох чашок на день.
  • Мальва – чудовий засіб лікування для боротьби з  грибком Candida аlbicans та симптомами, які він викликає. Ця рослина ідеально підходить для зменшення запалення, а також забезпечує заспокійливий та знеболювальний ефект. Для приготування лікувального засобу, просто закип’ятіть кілька листків мальви в одному літрі чистої води. Остудіть і використовуйте як ванну для вагінальної області.

Перш ніж застосовувати будь-які з запропонованих лікувальних засобів для боротьби з молочницею, ще раз нагадуємо, що вам слід проконсультуватись з лікарем, щоб впевнитися, чи ви дійсно маєте справу саме з молочницею. Такий підхід дасть вам впевненість, що у вас не виникне ніяких ускладнень при лікуванні.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про те, як боротися з вагінальними грибковими інфекціями.