Домашні засоби від лупи

Серпень 28, 2015

Лупа є дуже поширеною проблемою голови. Це дуже незручно, оскільки лупа спричиняє свербіж і часто стає серйозною проблемою, що знижує самооцінку тих, хто її має.

Що спричиняє появу лупи?

Появу лупи можуть спричинити багато факторів, але здебільшого вона виникає через грибок, стрес, дерматит або гормональні зміни. На щастя, існують ефективні домашні засоби, що можуть усунути цю проблему в дуже короткий термін.

У цій статті ми дамо вам деякі важливі поради для вирішення цієї проблеми, або навіть допоможуть позбавитися лупи назавжди.

Ополіскувач на основі лимону

lymon

Покладіть шкірку трьох лимонів у літр води, що кипить. Дайте їй настоятися і нанесіть безпосередньо на шкіру голови. Залиште на десять хвилин, а потім змийте водою. Для досягнення хороших результатів повторюйте цю процедуру хоча б двічі на тиждень.

Лікування пажитником

Візьміть насіння пажитника і замочіть на ніч (достатньо однієї склянки). Наступного дня, візьміть цю пасту та увітріть у шкіру голови. Залиште на 20 хвилин, а потім змийте водою. Можна повторювати цю процедуру як завгодно часто. Цей засіб також можна використовувати для боротьби з акне та втратою волосся.

Лікування гелем алое вера

aloe-sik

Алое вера має антибактеріальні та протигрибкові властивості, що допомагають швидко позбутися лупи. Щоб приготувати цей засіб, нанесіть гель алое вера на шкіру голови і залиште на півгодини. Потім помийте волосся м’яким шампунем. Якщо забажаєте, можете повторювати цю процедуру двічі на тиждень.

Засіб із буряка та імбиру

Це – дуже ефективний та простий у приготуванні засіб. Все, що вам знадобиться, це трохи імбиру та бурякЗмішайте у блендері імбир та буряк з невеликою кількістю води до утворення пасти. Нанесіть цей засіб на шкіру голови та залиште на ніч. Наступного дня помийте голову як зазвичай.

Засіб із листя німу

Цей метод передбачає використання десяти листочків дерева німу. Відваріть їх протягом 10 хвилин. Тоді вилийте воду і подрібніть листя. Нанесіть його на волосся і залишіть на годинку. Після цього обережно змийте.

Засіб із базиліку та ембліки

 

bazylik

Базилік відомий у багатьох місцях і сторіччями його використовують як лікарську рослину. Завдяки багатьом своїм властивостям, базилік є надзвичайно корисним для різних аспектів здоров’я.

Щоб зробити цей засіб від лупи, візьміть кілька листків базиліку та розітріть їх у пасту. Додайте трохи пилу ембліки та нанесіть на шкіру голови. Залиште на півгодини, а потім промийте волосся водою.

Пам’ятайте…

Домашні засоби від лупи, які ми рекомендуємо, є дуже ефективними. Ви можете спробувати один засіб і якщо він не спрацює, спробуйте інший. Не використовуйте їх всі одночасно! Це може спричинити погану реакцію і ви не отримаєте бажаних результатів.

Якщо ви спробували різні засоби і все одно не досягли бажаних результатів, зверніться до спеціаліста, оскільки це може виявитись більш серйозною проблемою, що потребує лікування.

Вас також можуть зацікавити