Домашні засоби від посічених кінчиків

Жовтень 18, 2015

Наше волосся дуже тендітне, його можна легко пошкодити, особливо якщо ми часто його фарбуємо, використовуємо фен або праску занадто багато, піддаємо його впливу сонця, коли відпочиваємо на пляжі або біля басейну. Всі фактори, які впливають на наше волосся кожного дня, можуть призвести до його пошкодження. Ось чому так необхідно максимізувати зусилля, щоб запобігти збиткам від посічених кінчиків.

Ми сьогодні збираємося скористатися можливістю, щоб дізнатися про деякі дуже ефективні домашні засоби, які допоможуть поліпшити здоров’я і зовнішній вигляд волосся, зокрема, коли йдеться про відновлення посічених кінчиків, які роблять наше волосся слабким, неслухняним, а також неохайним. Ці процедури дійсно ефективні, і ви побачите результати з першого застосування, адже вони залучають тільки натуральні продукти. Вони надають волоссю тільки поживні речовини, які надзвичайно корисні для нашого волосся.

Яєчний шампунь

yaitse

Для лікування волосся за допомогою цього казкового природного засобу, ви просто повинні відварити невелику кількість свіжого розмарину в одному літрі води. Коли суміш достатньо охолоне, додайте збите яйце і приступайте до миття волосся з цим відваром. Його використовують як шампунь, і ви маєте промити його великою кількістю води.

Лікування за допомогою крему з папаї

Для цього крему ви повинні почистити половину папаї і вийняти все насіння. Зробіть пюре і додайте половину натурального йогурту. Нанесіть цю суміш на волосся (від коренів до кінчиків, в тому числі на шкіру голови). Після цього оберніть голову рушником і залишіть засіб протягом двадцяти хвилин, після чого ви можете ополоснути волосся великою кількістю холодної води.

Лікування за допомогою крему з авокадо

Avokado_Condytsioner

Зробити цей крем для волосся дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це взяти половину одного авокадо і почистити її. Після чистки зробіть пюре з м’якоті авокадо й додайте дві столові ложки мигдалевої олії. Потім нанесіть цю суміш на волосся на половину довжини вниз до кінчиків і дайте засобу подіяти протягом півгодини. Потім промийте волосся великою кількістю холодної води.

Тонік для волосся на основі пива

Цю лікувальну процедуру дуже легко виконати. Єдине, що вам потрібно зробити, це взяти контейнер, наповнений пивом і занурити волосся на половину довжини. Дайте йому висохнути і потім промийте великою кількістю холодної води.

Поради щодо профілактики сухих і посічених кінчиків

volossya

Один із найкращих варіантів – підстригати кінчики кожні два місяці, щоб допомогти зберегти волосся здоровим, блискучим і м’яким, тому що це допомагає позбутися волосся, яке було пошкоджено. Однак, якщо ви не в захваті від ідеї підстригання волосся, найкраще, що ви можете зробити, це звернути увагу на наші поради, які допоможуть вам уникнути сухих і посічених кінчиків.

  • Для миття волосся використовуйте хороший кондиціонер. Ви також повинні раз на тиждень використовувати засіб для глибокого кондиціонування. Це має бути гаряча обробка на основі олії.
  • Коли ви робите зачіску, використовуючи праску або фен, ви повинні використовувати засоби теплового захисту волосся і намагатися не надто багато застосовувати ці приладдя.
  • Якщо у вас фарбоване волосся, і ви повинні освіжити колір, фарбуйте тільки коріння; не треба наносити фарбу на все волосся.
  • Ніколи не розчісуйте волосся, коли воно мокре. Для того, щоб розплутати волосся після миття, використовуйте широкий зубчастий гребінь. Таким чином ви уникнете ламкості і розщеплення сплутаного волосся.
  • У жодному разі не висвітлюйте волосся.
Вас також можуть зацікавити