Моє здоров’я

одне з найпопулярніших україномовних інтернет-видань про здоров’я і добробут.

Наш сайт пропонує вам статті на найрізноманітніші теми: захворювання та їх лікування, хороше самопочуття і втрата ваги, натуральні лікувальні засоби, дієти та рецепти, психологія, стосунки, материнство, здоровий спосіб життя. Усі статті підготовлені командою спеціалістів у сфері здоров’я і підкріплені науковими дослідженнями, відкриттями в сфері фармацевтики та найактуальнішими даними з кожної галузі.

Статті, відео, інфографіки, інтерв’ю та репортажі наша команда готує максимально старанно та професійно, завдяки цьому ми стали лідерами в сфері поширення і популяризації інформації про здоров’я.

Наша команда

Rubén Zaballos

CEO

Gema Sánchez

Editor-in-Chief

Завдяки роботі команди з питань управління, на сьогодні “Моє здоров’я” доступне 23 мовами і його читають в 60 країнах світу, функціонування сайту можливе завдяки роботі 300 професіоналів, які гарантують дотримання високих стандартів якості.

Наша аудиторія

Головна нагорода за нашу роботу в інтернет-просторі – понад 142.000 підписників, що стежать за нашими публікаціями в Facebook. Вони мотивують нас розвиватися і ставати кращими з кожним днем.

Команда сайту “Моє здоров’я” дбає про високу якість розміщеної інформації. Тому ми звертаємося тільки до професіоналів у галузях, що стосуються здоров’я, медичних досліджень, психології, краси і способу життя.


Команда медиків, з якими ми співпрацюємо

Valarie Basheda

нутриціолог

Ayse Gul Boydas

нутриціолог

Anna Lewandowska

нутриціолог

Luca Nowak

психолог

Haeeun Lee

психолог

Johan Bengtsson

психолог

Şahin Çakıroğlu

психолог

Magdalena Samvatsar

фармацевт

María Vijande

фармацевт

Alejandro Duarte

біотехнолог

Younju Kim

біотехнолог

Karolina Wydra

біотехнолог

Priscila Caminer

лікар

Necat Topcuhasanoglu

лікар


“Моє здоров’я” належить бренду MContigo, який є одним з лідерів інтернет-бізнесу і гарантує високу якість контенту. Компанія MContigo відповідає за роботу понад 80 сайтів по всьому світу, їхня загальна відвідуваність становить понад 100 мільйонів переглядів на місяць.


Хочете отримати медичну консультацію?

На жаль, ми не можемо надавати індивідуальні консультації через наш веб-сайт. Однак ви можете скористатись нашим довідником “Здоров’я”, в ньому ви знайдете статті, написані фахівцями медичної галузі. Якщо, на вашу думку, ви перебуваєте в критичному стані, зверніться за невідкладною допомогою.

У вас є бізнес-пропозиція для нас?

Будь ласка, надішліть e-mail нашій команді з розвитку та розширення.

Ви б хотіли використовувати наш контент?

Будь ласка, надішліть e-mail нашому юридичному відділу.

Хочете розмістити рекламу на нашому сайті?

Будь ласка, надішліть e-mail нашому рекламному відділу.

Офіси

C/ Concejo 13
Саламанка, Іспанія
CP: 37002

Телефон
(+34) 923-267-346