Ідеальні вправи для тих, кому за 40

· Травень 16, 2018
Вік не є ані перешкодою для досягнення ваших цілей, ані виправданням для того, щоб не піклуватися про себе. Дізнайтеся, що спонукає до здорового способу життя. Ви дійсно помітите різницю. Спробуйте ці вправи для тих, кому за 40.

З плином часу опір вашого тіла зменшується. М’язи, шкіра та кістки поступово слабшають. З цієї причини з часом постають труднощі там, з чим ми раніше могли легко впоратися. У цій статті ви дізнаєтеся про вправи для тих, кому за 40.

корисні вправи для тих, кому за 40
Вам раптом стає складно ходити, піднімати, бігати, писати, приготувати або одягатися. Незалежно від віку важливо тримати себе в належній фізичній формі й переконатися, що ви ведете активний спосіб життя та робите фізичні вправи.

Якщо ви ведете дуже пасивний спосіб життя, ви, швидше за все, відчуєте біль у м’язах. Відсутність фізичних навантажень також може спричинити проблеми з кістками та артеріями.

Звісно, ми не рекомендуємо тренуватися надмірно або набирати зайву вагу.

Вправи дійсно добре підходять для збагачення тіла киснем і підтримання м’язів та органів у хорошому стані.

Уже через роки ви будете вдячні за прийняття рішення тренуватися. Ви будете сильнішими й матимете набагато більше енергії, а також менше хворітимете.

Насправді, дослідження показало, що виконання силових вправ після 40 років посилює м’язові тканини й дозволяє довше займатися щоденними справами.

У цій статті ми представляємо серію вправ, які ви можете робити, щоб підтримувати свої м’язи та силу. Так ви уникнете проблем зі здоров’ям, викликаних відсутністю гнучкості, оксигенації або сили.

Не пропустіть: 6 вправ для зміцнення черевного преса і поліпшення гнучкості

Вправи для тих, кому за 40, проти втрати кісткової або м’язової маси

вправи проти втрати кісткової маси
З часом дуже часто трапляється втрата м’язової маси та щільності кісток.

Також часто виникають проблеми з артеріальним тиском, що спричиняють такі захворювання:

  • остеопороз
  • діабет
  • ожиріння
  • серцеві розлади

З цієї причини найкращим рішенням для протидії цим ризикам є підйом ваги.

  • Підйом ваги допомагає відновити щільність кісток.
  • Водночас ви покращите свою поставу та уникнете проблем або травм нижньої частини спини, а також тренуватимете руки.

Вправи для тих, кому за 40, для відновлення еластичності тіла

Є деякі вправи, які ви можете зробити, щоб відновити еластичність шкіри та уникнути дратівливих млявої шкіри під руками або підборіддям.

  • Ми рекомендуємо займатися йогою та пілатесом. Використовуючи ці вправи, ви також покращите свою поставу та зможете запобігти болю в спині, водночас вони допоможуть розслабитися та скинути вагу.

Турбота про серце

турбота про серце після 40
Щоб покращити здоров’я серця, немає кращої вправи, ніж їзда на велосипеді,  будь то на дорозі чи в тренажерному залі. Це допомагає зміцнити серце.

Водночас, ця приємна соціальна вправа покращує вашу фігуру.

Читайте також: П’ять корисних вправ для лікування болю в колінах

Збільшення опору тіла

ефективні вправи для тих, кому за 40
Що стосується міцності та стійкості, радимо вам спробувати тренажери в залі. Ви можете використовувати їх для зміцнення й тонусу ваших м’язів.

Якщо вам не подобається ідея тренажерного залу, ви також можете придбати це обладнання для дому, щоб у вас було місце для домашніх тренувань.

Підвищення м’язової сили

плавання для підвищення м'язової сили
Ми рекомендуємо плавати. Ця вправа зміцнює всі м’язи водночас, а також покращує легеневу місткість.

Як бачите, вік не є підставою для зупинки тренувань. Навпаки, коли ви старієте, навіть важливіше тренуватися, оскільки це гарантує вам здоровіше майбутнє.

Виконуючи вправи для тих, кому за 40, ви покращите самопочуття і зможете адаптуватися до нових дій і ситуацій, з якими ви раніше не стикалися.

Ви зможете жити без страху, травм або розчарування, знаючи, що у вас є м’язова сила для будь-яких випробувань.