Корисні вправи при варикозному розширенні вен

Липень 9, 2015

Варикозні вени є одним з найбільш поширених захворювань системи кровообігу, особливо у жінок. Все ж, чоловіки також можуть страждати на цю недугу. Загалом, варикозне розширення вен – це зміни у венах, які роблять нормальну циркуляцію крові неможливою. Варикозне розширення вен може стати серйозною проблемою для здоров’я, якщо хворобу не лікувати належним чином. Отже, зараз ми розповімо про деякі корисні вправи при варикозному розширенні вен та для профілактики захворювання.

Вправи, про які буде йтися, є величезною допомогою для запобігання варикозному розширенню вен, а також лікування цієї хвороби, якщо вона у вас уже є. Однак, ми радимо вам у будь-якому випадку проконсультуватись з лікарем. Він належним чином попіклується про вас і допоможе вам вирішити цю проблему. Ці рекомендації – дуже прості і, до того ж, деякі  з рекомендованих вправ можна виконувати в домашніх умовах.

Ходьба

Одним з найбільш поширених факторів, які викликають варикозне розширення вен є малорухливий спосіб життя. Проводячи багато часу сидячи чи не рухаючи ногами, ви наражаєте себе на небезпеку проблем з кровообігом в ногах. Як час проходить, такий спосіб життя сприяє формуванню варикозного розширення вен. Таким чином, одна з найбільш корисних і простих рекомендацій – займатись діяльністю, яка вимагає активності ніг.

hotba

Ходьба є, звичайно, прекрсаною ідеєю. Прогулянка кожного дня, принаймні півгодини – надзвичайно корисна діяльність, яка допомагає крові належним чином циркулювати. З частими прогулянками у вас буде менше шансів захворіти на варикозне розширення вен. Також не забувайте, що ходьба – чудова вправа для підтримки форми тіла і контролю за вашою вагою або навіть її зниження. З цієї причини, добре погуляти в парку або ходити пішки в магазин.

Вправи на розтягування

Іншими  корисними і легкими для виконання є вправи на розтягування. У цьому випадку, вам просто слід сидіти на стільці, а п’ятами міцно опиратися на підлогу, тоді підняти пальці ваших стоп, опустити їх, а потім підняти п’яти і опустити теж. По суті, ця вправа імітує рух, які ваші стопи виконують, коли ви ходите, різниця тільки в тому, що в цьому випадку ви не пересуваєтесь у просторі. Повторіть цю вправу двадцять разів кожною стопою.

Їзда на велосипеді

velyk

Їзда на велосипеді або імітація схожих на їзду рухів – також чудовий варіант. Очевидно, цю вправу можна виконувати на звичайному велосипеді, велотренажері або лягти на спину та підняти ноги догори. У першому випадку, у вас є можливість поїхати на прогулянку велосипедом. Проте якщо ви хочете зробити такі вправи у себе вдома, вам слід робити їх на велотренажері або ж лягти спиною на підлогу, підняти ноги на 45 градусів і робити відповідні рухи, характерні для їзди на велосипеді, коли ви крутите педалі.

Обертання

Нарешті, виконання колових рухів ногами, піднявши їх вгору – теж величезна  допомога в профілактиці варикозного розширення вен. У цьому випадку, вам теж слід лягти спиною на підлогу та підняти одну ногу під кутом приблизно 45 градусів. У цьому положенні робіть колові рухи ногою за годинниковою стрілкою. Після двадцяти або двадцяти п’яти повторень зробіть те ж саме й іншою ногою.

Вас також можуть зацікавити