Продукти та звички, які сприяють схудненню

Серед багатьох видів харчування, є такі, які можуть допомогти досягти бажаних результатів у схудненні: втратити дуже швидко вагу і запобігти накопиченню жиру в організмі. Корисно та цікаво було б з’ясувати, які ж ці звички і як ви можете скористатися їхніми властивостями для підтримки фігури.

Крім того, спосіб життя, який ви ведете, теж має значення для підтримки належної ваги тіла. Тому корисні звички, які кожен з нас має запровадити у своєму житті не менш важливі.

Вірогідно, ця стаття зацікавить тих, хто веде сидячий спосіб життя, працюючи довгі години в офісі, хто бажає підтримати нормальну вагу і тих, хто полюбляє перекусити між прийомами їжі. Для таких людей зберегти здорову вагу тіла може бути надто складним завданням, ба навіть викликом.

Як малорухливий робочий день, так і перекуси продуктами з високим вмістом калорій – всі ці речі відіграють важливу роль у збільшенні ваги та й, зрештою, і у погіршенні здоров’я. Усім відомо, що надмірна вага – не тільки питання естетики, вона викликає також багато проблем зі здоров’ям, які пов’язані із збільшенням ваги тіла.

Ми також поговоримо про деякі продукти, які можуть допомогти підтримувати бажану вагу якомога довше, якщо їх вживати правильно. Якщо у вас є які-небудь питання про те, як ефективно ввести будь-який з цих продуктів у свій раціон харчування, ми рекомендуємо поговорити з дієтологом. Він зможе відповісти на всі ваші запитання і порадить рецепти смачних страв, які є корисними для здоров’я і мають правильні пропорції, щоб допомогти вам досягти бажаної ваги.

Пам’ятайте, що дієта для втрати ваги не схожа на дієту для підтримки ваги (яка допомагає вам уникнути небажаного повернення ваги, яку ви вже втратили).

Продукти, які допомагають спалювати калорії

 • Баклажани
 • Помідори
 • Петрушка
 • Цибуля
 • Персики
 • Водяний крес
 • Кукурудза
 • Нут (турецький горох)
 • Диня
 • Вишня
 • Горох
 • Редиска
 • Шпинат
 • Кавун
 • Груші
 • Буряк
 • Капуста
 • Морква
 • Селера
 • Спаржа
 • Яблука

Усі ці продукти допомагають прискорити метаболізм і запобігти накопиченню жиру в організмі, тому їх вважають «борцями з калоріями». Якщо ви додасте їх у свій регулярний раціон, крім втрати ваги, ви побачите й інші переваги, такі як: додаткова харчова цінність та загальне зміцнення організму.

Не забувайте пити багато води, тому що вона допомагає організму вивести токсини, а також контролювати вагу тіла. Пиття великої кількості води допомагає впоратися з відчуттям голоду, знижує апетит, таким чином ми уникаємо неконтрольованого споживання їжі.

Корисні звички для всієї сім’ї

simya-v-parku

Для того щоб не ставати на шлях постійної боротьби із зайвою вагою, найкраще її не набирати. Підтримка належної ваги тіла дуже часто залежить від звичок, які притаманні тій чи іншій сім’ї, а також від прикладу, який батьки подають своїм дітям.

Запровадити хороші здорові звички у родині не завжди є легкою справою. Це ціла наука: ми усвідомлюємо, що життя – це постійне навчання, ми навчаємося жити і вчимося досягати того, чого хочемо. Наприклад, погані звички в житті призводять до ожиріння, і це стає все більш поширеним в усьому світі – особливо серед маленьких дітей. На думку експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, поширення ожиріння на планеті вже досягло масштабів епідемії.

Але, незважаючи на те, що завдання не з легких, це не означає, що його неможливо виконати. Кожного дня, крок за кроком ви звикнете до здорового способу харчування і введете хороші звички у всій своїй сім’ї.

У міцній здоровій родині всі цікавляться одне одним, розмови проходять невимушено і легко, проявляється інтерес до добробуту всіх членів родини.  Відкладіть на хвилину будь-який стрес, пов’язаний з роботою і просто насолодіться найголовнішим у житті – спілкуванням. Тиха, спокійна вечеря чи інший прийом їжі, можуть принести більше поживних речовин, і, в свою чергу, травна система працюватиме легше та ефективніше.

Відсутність належного харчування, низька самооцінка та зловживання алкоголем – це проблеми, які можуть бути пов’язані одна з одною, а також можуть накопичуватись, якщо їх не зупинити. У гонитві за зароблянням більше грошей, кращим забезпеченням сім’ї та гарної освіти дітям ми забуваємо або просто ігноруємо потребу приділяти більше часу для сім’ї, для любові та виховання дітей.

Діти – це втілення і реалізація наших батьківських нездійснених бажань і надій, ми бажаємо виховати свою дитину так, щоб вона домоглася більшого успіху у своєму житті. Адже саме від нас залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а значить, і нового покоління цілого світу.

Кожного дня необхідно скористатися вільною хвилиною, щоб обміркувати і подивитися, чи ми на правильному шляху. Запитайте себе, чи ви можете бути прикладом здорового та щасливого життя. Усе в житті переплетено і якщо ваші переконання стійкі, можна подолати будь-які перешкоди з допомогою досвіду і репутації.

Але якщо переконання, навпаки, не стійкі, ви будете слабкими, маючи погані звички, які в подальшому можуть пошкодити фізичному та психічному здоров’ю. Тоді вам не уникнути розладів травної системи, зниження самоповаги, втрати мотивації та багатьох інших неприємних речей, які роблять нас нещасними.

Усе це, в свою чергу, в подальшому відобразиться і на дітях в сім’ї. Сподіваємось кожен з вас в стані скористатись своєю силою волі і крок за кроком запровадити корисні звички для себе та своєї родини.

Категорії: Втрата ваги Теги:
Вас також можуть зацікавити