Користь від 30-хвилинних ранкових прогулянок

· Липень 21, 2015

Існують різні способи схуднення і підтримування здорового способу життя. Тим не менш, ви не повинні забувати про необхідну вправу для схуднення, яку слід робити постійно, а не тільки протягом коротких періодів часу, але з довгими інтервалами. Ось чому ми рекомендуємо витрачати як мінімум 150 хвилин на тиждень на помірну фізичну активність. Для профілактики таких захворювань, як високий кров’яний тиск, емболія, депресія, деякі види раку, серцеві напади, ожиріння і для тривалого життя ми пропонуємо якомога частіше ходити на 30-хвилинну ранкову прогулянку.

Як ходити

Перед початком прогулянки слід розігрітися, а потім зробити розтяжку.
При розтягуванні необхідно:

 • Уникати стрибків
 • Не розтягуватися більше, ніж здатне ваше тіло
 • Постійно дихати під час розтягування
 • Рухатися повільно

Отже, для того, щоб зробити правильну 30-хвилинну прогулянку, ви повинні мати на увазі такі аспекти, щоб запобігти травмам і досягти найкращого ефекту:

 • При ходьбі пальці ніг повинні бути спрямовані вперед
 • З кожним кроком ваша п’ята першою повинна торкатися землі. Потім ваша вага буде переміщатися по інерції вперед.
 • Ваші руки мають рухатися природно і постійно.
 • Ваші плечі повинні бути відкинуті трохи назад, а ваше підборіддя повинно триматися вгорі.
 • Намагайтеся не дивитися на землю.

Користь

hodba-zmahannya-idei

Регулярні 30-хвилинні ранкової прогулянки настільки ж корисні, як і біг. Цей різновид вправ допоможе знизити ризик розвитку діабету, депресії, деяких видів раку, а також допомагає боротися з холестерином і високим кров’яним тиском.

Прес-секретар Американської асоціації серця, доктор Грег Фонаров, стверджує, що виконання фізичних вправ знижує ризик передчасної смерті, допомагає боротися з серцево-судинними проблемами і підтримувати здоров’я серця. Дослідження довело, що ходьба і біг допомагають знизити ризик серцевих захворювань.

У рамках цих результатів вони знайшли стільки ж багато переваг від ходьби, як і від бігу:

 • Ходьба знижує холестерин на 7%, а біг – на 4,3%
 • Ходьба знижує ризик серцево-судинних захворювань на 9,3%, а біг – на 4,5%
 • Ходьба знижує можливість виникнення гіпертонії на 7,2%, а біг – на 4,2%
 • Ходьба знижує ризик зараження діабетом на 12,3%, біг – на 12,1%.

“Ці результати показують аналогічні переваги стосовно енергії, яка витрачається під час виконання вправ, незалежно від інтенсивності. Тим не менш, для людей, які здатні виконувати більш інтенсивні вправи, ця стратегія може бути більш ефективною, адже вона економить їхній час”, – сказав д-р Грег Фонаров. Таким чином, це дослідження продемонструвало, що, якщо ваша мета полягає у схудненні, біг є більш ефективним, ніж ходьба.

sertse

Застереження

Коли ви виконуєте будь-які фізичні вправи, ви повинні пам’ятати про деякі запобіжні заходи, щоб ваше здоров’я було в безпеці. Отже, коли ви прогулюєтеся, ви повинні мати на увазі місце, час та інші аспекти, які стосуються вправи.
З цієї причини ми пропонуємо не надягати прикраси, не тільки тому, що так вам буде комфортніше, але й тому, що так ви не станете об’єктом для злодіїв. Крім того, якщо ви гуляєте в темряві, наприклад, на світанку, на заході сонця або вночі, ми рекомендуємо надягати яскравий одяг або куртку, яка відбиває світло.

Прогулянки в групі зазвичай найкращі в аспекті безпеки. Ви повинні мати при собі якийсь пристрій зв’язку у випадку, якщо вам знадобиться допомога. Ніколи не виходьте без документів. Крім того, ви повинні повідомити членам вашої родини маршрут, яким ви будете йти під час вправи, приблизний час і час, коли ви будете її виконувати.

З іншого боку, не відволікайтеся. Ми пропонуємо слідкувати за тим, що відбувається навколо вас. Також якщо ви використовуєте навушники, гучність у них має бути низькою, щоб ви могли чути навколишні звуки і сигнали транспорту.