Лікування діабету за допомогою стевії та кориці

· Серпень 3, 2015

Другий тип – найпоширеніший тип діабету. Зазвичай, він проявляється поступово. У даному випадку підшлункова залоза виробляє інсулін, але він використовується не належним чином. Основою лікування є медикаменти або інсулін, або і те, і інше. Такий діабет не обов’язково одразу проявляється через певні симптоми, тому досить часто він може розвиватися непоміченим.

Завжди варто намагатися контролювати цю хворобу, адже, у протилежному випадку, з часом вона може спричинити пошкодження очей, нирок та нервів, а також хворобу серця, інсульт або навіть призвести до необхідності ампутації кінцівки. У цій статті ви дізнаєтесь про натуральний метод лікування діабету за допомогою стевії та кориці.

Лікування

Відповідний спеціаліст проконсультував нас з приводу даного питання і подав такі рекомендації. Важливо дотримуватися суворої дієти, також потрібно регулярно займатися спортом, контролювати вагу та не гребувати використанням деяких народних рецептів. У цій статті ми розповімо про два найкращі натуральні лікувальні засоби: стевію та корицю.

Стевія

Не так давно ми відкрили для себе корисні властивості медової стевії (Stevia rebaudiana), хоча вона походить з Парагваю, де завжди користувалася популярністю. Доведено, що ця рослина володіє неймовірними властивостями, не лише як натуральний безкалорійний підсолоджувач, але і як засіб для лікування. Перш за все, вона регулює рівень глюкози в крові. Можна випивати її щоденно тричі на день у вигляді настоїв, або безпосередньо у таблетках чи як екстракт. Важливо, щоб екстракт був чистим і мав темний колір, а не очищеним підсолоджувачем без жодних корисних властивостей.

Stevia

Кориця

Деякі дослідження виявили, що кориця (Cinnamomum cassia) знижує рівень глюкози, холестерину та ліпідів у хворих на другий тип діабету. Ефект кориці навіть досить тривалий. Згідно з цими дослідженнями, кориця підвищує чутливість до інсуліну, який контролює рівень глюкози, і крім того, вона також неймовірно корисна через високий рівень антиоксидантів.

Korytsia

Лікування діабету…

Якщо ви хочете лікуватися за допомогою натуральних препаратів на основі стевії та кориці, спочатку варто перевіритися у вашого лікаря або натуропата.

Для того, аби вилікуватися потрібно пити три настої в день протягом визначеного періоду, від одного до трьох місяців. Один зранку, один після обіду та ще один надвечір. Приготування настоїв: кип’ятіть дві ложки листків або порошку стевії і одну ложку порошку кориці протягом п’яти хвилин. Постарайтеся щоб інгредієнти були належної якості.

Якщо настій вийшов засолодким, можна додати свіжовичавленого соку лимона.

Інші поради

Протягом лікування ми рекомендуємо консультуватися з сімейним лікарем, щоб він допоміг вам контролювати рівень глюкози в крові і таким чином, ви змогли побачити вплив цих двох рослин, а також почали контролювати процес лікування.

Також до дієти можна додати інші дуже корисні продукти.

  • Пивні дріжджі: в них міститься хром, який регулює рівень цукру в крові
  • Свіжий салат-крес: також містить хром
  • Свіжий горох: діє як інсулін рослинного походження
  • Цільнозернові крупи: особливо рис та овес, які регулюють рівень цукру в крові
  • Натуральна кокосова вода: має гіпоглікемічну дію (знижує рівень цукру в крові)
  • Гриби рейші, майтаке та шітаке: регулюють рівень глюкози, а також володіють багатьма корисними для тіла властивостями

Крім цього, ви мусите суворо дотримуватися медичних вказівок, постійно виконувати фізичні вправи, уникати засмагання під час пікових годин та лікувати будь-яку емоційну проблему, яку маєте, натуральними методами. Усе це впливає на якість нашого життя, а також неодмінно впливає на розвиток будь-якої хвороби.