Маска домашнього приготування від варикозу з алое та яблучним оцтом

Вересень 16, 2015

У вас варикозне розширення вен і ви хочете знати, як позбутися від нього або принаймні зменшити вени на вигляд? Причиною варикозного розширення вен, непривабливого та болісного, досить часто є генетика або певні постійні звички чи спосіб життя. Багато людей вирішують звернутися до хірурга, але можна спробувати простіший спосіб, який допоможе візуально зменшити розширені вени. Що ж, спробуймо?

Як приготувати маску для лікування варикозного розширення в домашніх умовах?

varykozni-veny

Але що таке варикоз вен, чому він виникає, має такий вигляд та викликає запалення шкіри? Що ж, так чи інакше усі в загальному знають що це таке. Варикоз виникає на ногах через погану циркуляцію крові, венозну недостатність, спричинену ферментативною зміною стінки судини, коли кров погано повертається до серця. Зазвичай, вагому роль відіграє генетичний фактор, але варто пам’ятати, що сидячий спосіб життя та погане харчування також можуть сприяти виникненню хвороби. Кров починає застоюватись у районі литки, з’являється поколювання, судоми, тяжкість… Ви добре розумієте про що йдеться, правда ж?

Погляньмо на все з об’єктивної точки зору: для того, аби зменшити вплив захворювання, потрібна неабияка сила волі. Чудес не існує, це вже давно зрозуміло. Якщо вени дуже набрякли, спочатку потрібно вжити ліки, які запобігають утворенню тромбів та покращують циркуляцію. Якщо варикозне розширення вен значне, варто вдатися до хірургічного втручання, аби уникнути набагато серйозніших проблем. Якщо ж ваші вени не надто розширились, рекомендуємо вам дотримуватись порад, про які ми розповімо далі. Як приготувати домашній крем? Тримайте рецепт.

Що мені потрібно?

Aloe-2

Цю маску дуже просто приготувати, втім важливо використовувати її регулярно. Що потрібно для маски? Можете заспокоїтись, адже вам не знадобиться витрачати багато грошей на інгредієнти, втім, ми запевняємо, що склад маски дуже ефективний і чудово допомагає у лікуванні варикозу. Записуйте:

  • Морквина
  • Алое (стільки ж, скільки і моркви)
  • Половина склянки яблучного оцту

Як приготувати маску?

Varykoz-ven-2

  • Для того, щоб приготувати цю просту медову маску від варикозу вен, спочатку потрібно взяти морквину і добряче збити її у блендері аж до кремоподібної структури.
  • Після того, як ви розправились з морквою, потрібно додати алое. Візьміть таку саму кількість м’якоті алое як і морвки. Для того, щоб отримати м’якоть алое, дуже обережно видаліть колючки зі стебел, потім розкрийте алое впоперек і ложкою відділіть м’якоть (беріть прозору частину алое).
  • Що ж далі? Додайте яблучного оцту. Необхідну кількість оцту доведеться визначити на око, її мусить бути достатньо, щоб консистенція моркви та алое була схожою на пасту, і в той же час, не була занадто рідкою чи густою, в іншому випадку, ви не зможете нанести її на розширені вени.
  • Тепер, для того, щоб отримати ідеальний однорідний крем, ми кладемо усі інгредієнти у блендер. Все готово! Втім, будьте обережними, маску потрібно наносити певним способом: починайте наносити маску масажними рухами від щиколоток і вгору до литок, краще наносити маску руками і не забувати робити це коловими рухами.
  • Після того, як ви нанесли маску на ноги, залиште її на півгодини, щоб вона могла подіяти на розширені варикозні вени. Потім змийте маску теплою водою.
  • Можете  робити  таку маску щодня, після того, як повертаєтесь додому. Якщо якогось дня у вас не буде достатньо часу або усіх інгредієтів для маски, можете приготувати серветки просочені яблучним оцтом. Прикладіть їх на місце розширених вен і залиште на 20 хвилин. Вони також дуже ефективні.
  • Не забувайте також правильно і збалансовано харчуватися та виконувати фізичні вправи. Наприклад, достатньо буде простої півгодинної або годинної прогулянки. Це не коштуватиме вам ні копійки, але користь для здоров’я буде велечезною!
Вас також можуть зацікавити