Найкорисніші рослини для втрати ваги

Жовтень 9, 2015

Деяких людей постійно хвилює питання підтримання ідеальної ваги. Існує тисячі різних дієт, від широковідомих до не надто поширених, але проблема полягає у тому, що у всій цій погоні за ідеальною вагою та намаганнями скинути кілограми якомога швидше, люди часто потрапляють у небезпечні для їхнього здоров’я ситуації, що можуть мати негативні наслідки.

Перш ніж глибше зануритися в аналіз цієї теми, ми хотіли б наголосити на необхідності консультації з лікарем перед тим, як ви розпочнете процес схудненняВам слід пам’ятати про те, що у тіла є особливі потреби відповідно до вашої активності протягом дня, поточної ваги, стану здоров’я та інших важливих факторів.

Після того, як ви розпочнете процес втрати ваги, що безумовно потребує і виконання певних фізичних вправ, ви повинні отримувати фізичне навантаження систематично. Суть схуднення полягає не в тому, щоб дотримуватися дієти протягом деякого часу, а у постійному правильному режимі харчування. Ви також можете іноді потішити себе улюбленими смаколиками, але у всьому потрібна міра.

Який зміст сидіти на дієті, щоб втрати вагу до якоїсь визначної події, щоб потім повернути усі втрачені кілограми або навіть набрати ще більше, ніж ви втратили? Подумайте про це якусь мить, а ще постарайтеся згадати, як закінчувалися усі ваші попередні спроби схуднути на дієті.

Якщо раніше у вас із дієтами не складалося, саме час розпочати новий і гарний шлях до успішного схуднення. І шлях, який запропонуємо вам ми, не є хибним, шкідливим та не має побічних ефектів. Він допоможе вам насолоджуватися здоровим тілом із ідеальною вагою.

У цій статті ми поговоримо із вами про певні рослини, що допоможуть вам скинути зайву вагу, проте пам’ятайте, що самих цих рослин буде недостатньо.

Окрім вживання цих рослин, ви повинні дотримуватися збалансованого раціону, спрямованого на втрату ваги, взяти собі за звичку робити фізичні вправи та не забувати пити достатню кількість води. Не буває чудодійних дієт. Без зусиль та певних жертв неможливо досягти своєї мети.

Які рослини допоможуть схуднути?

Ці рослини, як ніщо інше, допоможуть вам вивести з організму зайву рідину, яка не дає нам скинути надокучливі кілограми. Окрім цього, вони покращують циркуляцію речовин у організмі та виводять токсини та відходи через сечу.

Фенхель

foto_fenhelyu

 

Фенхель відомий своїми сечогінними властивостями, він покращує травлення та прискорює обмін речовин у організмі.

Ви можете зробити чай із фенхелю, настоявши 25 г сушеного кореню фенхелю у одному літрі води протягом 15 хвилин. Пийте три чашки цього напою на день.

Братки

Приготуйте настій із однієї чайної ложки сушених братків та чашки води. Пийте тричі на день.

Кульбаба

kulbabkovyy_chay

Прокип’ятіть жменю сушеного листя та коренів кульбаби протягом 15 хвилин у 1,5 л води. Пийте по одній чашці перед кожним прийомом їжі.

Кропива

Зробіть настій із однієї столової ложки сушеної кропиви на чашку води. Пийте чотири рази на день.

Лавровий лист

lavrovyy_lystok

Дайте декільком лавровим листкам настоятися у склянці води протягом 10 хвилин. Пийте чотири рази на день.

Усі ці рослини є сечогінними, тобто вони допомагають виводити зайву рідину із організму. Але не варто ними зловживати або поєднувати їх з іншими медикаментами, особливо із тими, що також володіють сечогінними властивостями.

Якщо ви безконтрольно приймаєте такі засоби, то можете спричинити дисбаланс речовин у організмі. Якщо ви приймаєте деякі медикаменти, порадьтеся із лікарем щодо доцільності вживати настої із вищезгаданих трав. Будьте обережними та пам’ятайте: “Не все те золото, що блищить”.

Будьте уважними перед тим, як самостійно змінити свій раціон на власний розсуд або дотримуватися порад із неперевірених джерел. Завжди краще витратити трохи часу на отримання консультації спеціаліста, який допоможе вам скласти найбільш правильний режим харчування, щоб ви змогли насолоджуватися своїм здоровим тілом та ідеальною вагою.

Гармонія вашого тіла – це не лише привабливий зовнішній вигляд, важливу роль відіграє саме стан вашого здоров’я.

Вас також можуть зацікавити